Mat. prasowe

Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" miała depresję?! "Temat ten też mnie dotknął" Szczere wyznanie!

Mat. prasowe

Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" już dawno nie zamieszczała niczego w mediach społecznościowych. Jednak teraz na jej InstaStory pojawiło się nagranie dotyczące depresji. Okazało się, że do zabrania głosu w tej sprawie, zainspirowała ją pewna licealistka. Uczestniczka eksperymentu wyjawiła, że ten temat dotknął również ją. Zobaczcie o co chodzi! 

Zobacz także: QUIZ dla fanów programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" - sprawdź jak dużo wiesz o Agnieszce i Wojtku!

Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zabrała głos w sprawie depresji

Agnieszka Łyczakowska to uczestniczka 4. edycji programu "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Sympatyczna dziewczyna została dopasowana do pełnego poczucia humoru Wojtka i wydaje się, że razem tworzą naprawdę świetną i zgraną parę. Agnieszka dała się poznać jako pełna radości i życzliwości osoba. Fani formatu polubili ją od razu i uczestniczka eksperymentu zgromadziła już rzeszę fanów w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje ją już ponad 57 tys. osób! 

Agnieszka na razie nie jest jednak zbyt aktywna w social mediach. Być może wiąże się to z tym, iż dziewczyna nie chce ujawniać szczegółów ze swojego życia, przed zakończeniem emisji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Jednak po dłuższej przerwie na InstaStory Agnieszki pojawiło się nagranie dotyczące... depresji. Okazało się, że do nagrania tego filmiku zainspirowała ją pewna licealistka. 

Przychodzę do Was z troszeczkę innym tematem i dosyć trudnym. Zgłosiła się dzisiaj do mnie pewna dziewczyna, licealistka, która w swojej szkole współtworzy pewien projekt pod nazwą "Stop depresji". Jest to projekt społeczny, który ma na celu poszerzyć wiedzę na temat zaburzeń psychicznych i chorób jakie może wywoływać zaburzenie psychiczne - zaczęła Agnieszka.

W dalszej części wideo Agnieszka wyjawiła, że temat depresji jest jej znany, ponieważ kiedyś dotknął również ją.

Rozmawiając z tą dziewczyną na temat tego projektu naszła mnie taka refleksja, bo uważam, że temat depresji jest jeszcze w naszym społeczeństwie tematem tabu. Ważne jest, abyśmy nie przechodzili obok tego tematu obojętnie i obok osób, które są dotknięte depresją. [...] Temat ten może dotknąć każdego z nas. Mnie też on kiedyś dotknął. [...] Dobrze by było, gdybyśmy byli bardziej wyrozumiali dla siebie i mieli więcej empatii dla ludzi wokół nas. To nie boli, a świat staje się lepszy - wyjawiła uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia".

Agnieszka jednak nie wyjawiła, czy sama zmagała się z depresją czy może ktoś z jej najbliższych osób. Niemniej jednak nie sposób nie zgodzić się ze słowami uczestniczki "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Miejmy w sobie więcej empatii dla siebie i dla innych i nie bądźmy obojętni wobec tych, którzy walczą z tak trudną chorobą, jaką jest depresja.

Instagram

Agnieszka Łyczakowska jest uczestniczką 4. edycji programu "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Za kilka tygodni w finale eksperymentu dowiemy się, czy udało jej się wytrwać w małżeństwie z Wojtkiem. 

Instagram

 

Przeładuj

Doda o zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej: "Żniwa będą wśród najbiedniejszych"

zobacz 06:26