Instagram

Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zamieszkała z Wojtkiem? Te zdjęcia z nowego mieszkania to na to dowód!

Instagram

Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" na swoim InstaStory zamieściła nagranie, na którym możemy zobaczyć jak sprząta mieszkanie. Nie wygląda ono jednak na żadne z miejsc, które zostało przedstawione w programie. Czy to może oznaczać, że Agnieszka i Wojtek są dalej ze sobą i zdecydowali się na nowe mieszkanie? Zobaczcie i oceńcie sami! 

Zobacz także: Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zablokowali profile społecznościowe, a internauci snują domysły o... ciąży

Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochwaliła się nagraniem z... nowego mieszkania?!

Chociaż do zakończenia 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zostało już naprawdę niewiele czasu, to jednak fani chcieliby już dowiedzieć się, jak potoczyły się losy wszystkich par, które wzięły udział w eksperymencie. Niewątpliwie widzowie w tej edycji najbardziej polubili Agnieszkę i Wojtka. Większość fanów programu zgodnie twierdzi, że ta para jest po prostu stworzona dla siebie, dlatego internauci nieustannie poszukują kolejnych dowodów na to, czy ta dwójka pozostała w małżeństwie. 

Agnieszkę na Instagramie obserwuje już prawie 64 tys. fanów! Ostatnio właśnie na InstaStory uczestniczki eksperymentu pojawiło się nagranie, na którym dziewczyna sprząta mieszkanie i najprawdopodobniej jest to salon. To miejsce jednak nie przypomina ani kawalerki Wojtka, ani mieszkania jej rodziców, które mogliśmy zobaczyć w programie! Jest urządzone w zupełnie innym stylu.

Agnieszka jednak nie opatrzyła swojego nagrania podpisem, który mógłby cokolwiek zdradzić. Nie znamy zatem szczegółów, skąd dokładnie pochodzi nagranie. Przypomnijmy, że Agnieszka w ostatnim odcinku programu podjęła już decyzję o przeprowadzce do Wojtka! Mieszkanie chłopaka było jednak bardzo małe, dlatego jeżeli para rzeczywiście pozostała w małżeństwie, to z pewnością zdecydowała się na przeprowadzkę! Czy to jest właśnie kolejny znak, że Agnieszka i Wojtek wiodą szczęśliwe życie? 

Na odpowiedzi na te wszystkie pytania, będziemy musieli jeszcze trochę poczekać! Wszystko wyjaśni się podczas finału programu "Ślub od pierwszego wejrzenia"! Tymczasem zobaczcie ujęcia z nagrania Agnieszki i oceńcie sami. 

Instagram

Agnieszka i Wojtek to zdecydowanie najbardziej lubiana przez widzów para 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia"! Wszyscy mocno trzymają kciuki za ich szczęście i wierzą, że ta dwójka pozostała ze sobą w małżeństwie! 

Facebook

 

Przeładuj

Strajk Kobiet: Tysiące osób w całej Polsce przeciw decyzji Trybunału Konstytucyjnego

zobacz 02:08