Instagram

Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zablokowali profile społecznościowe, a internauci snują domysły o... ciąży

Instagram

Oliwia i Łukasz z 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" to para, która wzbudza najwięcej emocji wśród widzów. Z tego też względu w sieci pojawia się mnóstwo komentarzy internautów, którzy snują domysły na temat ich związku. Niedawno Oliwia i Łukasz zdecydowali się zablokować swoje profile w mediach społecznościowych, co oczywiście wywołało kolejne spekulacje fanów. Jedną z ich teorii jest... ciąża! Sprawdźcie szczegóły. 

Zobacz także: Paulina i Krzysztof ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" będą mieć bliźniaki?! Przyszły tata niechcący się zdradził?

Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zablokowali swoje media społecznościowe

Kiedy poznaliśmy Oliwię i Łukasza w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia", profile społecznościowe tej dwójki były dostępne dla wszystkich. Szybko jednak zapełniły się komentarzami internautów, którzy bardzo chcieli się dowiedzieć - jeszcze przed zakończeniem eksperymentu - czy Oliwia i Łukasz pozostali ze sobą w małżeństwie. Niestety, pojawiły się również nieprzychylne wpisy, w których obserwatorzy w dość ostrych słowach zwracali uwagę na postawę dziewczyny. Zarzucali jej, że jest zbyt infantylna i chce podporządkować sobie partnera. 

Blokada profili społecznościowych tej pary sprawiła, iż część internautów stwierdziła, że Oliwia nie może poradzić sobie z krytyką i właśnie dlatego para zdecydowała się na taki krok. Jednak jest też druga teoria czujnych obserwatorów - ciąża Oliwii! 

Już jakiś czas temu pojawiły się plotki na ten temat. Na profilu mamy Łukasza jedna z internautek złożyła przyszłej babci... gratulacje! 

Pani Aniu gratuluje wnuka/wnuczki już niedługo :* - napisała internautka. 

Blokada profilów społecznościowych pary, ma być kolejnym dowodem na to, że małżeństwo nie chce się "wygadać" w tej sprawie, przed zakończeniem programu. Niektórzy już jakiś czas temu dopatrzyli się nawet... ciążowych krągłości. 

Obserwujecie Insta Oliwii? Ostatnie zdjęcie ucięte przy brzuchu, gdzie się akurat poszerzał. Chyba plotka o tej ciąży jest realna! - napisała jedna z fanek tej pary. 

O tym czy tak naprawdę jest, dowiemy się zapewne po zakończeniu programu. Jak myślicie, która z teorii jest bliższa prawdy? 

Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie są razem?
Instagram

 

Jak myślicie - czy Oliwia i Łukasz pozostali w małżeństwie? Na ostateczną informację w tej sprawie musimy poczekać jeszcze kilka tygodni, do czasu emisji finałowego odcinka programu "Ślub od pierwszego wejrzenia"! 

Oliwia i Łukasz z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" nie są już parą?
Instagram

 

Przeładuj

Strajk Kobiet: Tysiące osób w całej Polsce przeciw decyzji Trybunału Konstytucyjnego

zobacz 02:08