Dorota Gardias i Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak zdradziła, jaki jest stan zdrowia Doroty Gardias! 

Dorota Gardias i Agnieszka Woźniak-Starak

Kilka dni temu media obiegła informacja, że Dorota Gardias, która zmaga się z koronawirusem trafiła do szpital ze względu na poważny stan. Pogodynka z racji na sprzeczne doniesienia zdecydowała się na Instastories opowiedzieć, jak się czuje i zdradziła, jakie miała objawy zakażenia. Teraz Agnieszka Woźniak-Starak zdecydowała się poruszyć temat zdrowia koleżanki ze stacji i w „Dzień dobry TVN” zdradziła czy Dorota Gardias była podłączona do respiratora!

Agnieszka Woźniak-Starak o stanie zdrowia Doroty Gardias! 

O stanie zdrowia Doroty Gardias, co jakiś czas informują media. W końcu pogodynka sama opowiedziała o zarażeniu koronawirusem i wyznała, że miała problemy z oddychaniem i jej stan ciągle się pogarszał, dlatego trafiła do szpitala. Gwiazda TVN poruszyła też temat zdrowia swojej córki i przyznała, że Hania pokonała chorobę i wyszła już ze szpitala.

Teraz temat zdrowia Doroty Gardias w telewizji śniadaniowej poruszyła Agnieszka Woźniak-Starak i rozwiała wątpliwości na temat tego, czy pogodynka była podłączona do respiratora:

Informacje, że Dorota Gardias leży pod respiratorem nie są prawdziwe. Dorotka czuje się coraz lepiej, a jej córeczka jest w domu pod opieką taty - powiedziała Agnieszka Woźniak-Starak. 

Zgodnie z tymi doniesieniami Dorota Gardias czuje  się już lepiej i być może już niedługo będzie mogła opuścić szpital i wracać do zdrowia w domowym zaciszu. 

Zobacz także: Dorota Gardias opowiedziała o dolegliwościach po zarażeniu koronawirusem. "Ból w płucach, duszności i kłopoty z oddychaniem"  

Dorota Gardias niedawno zdecydowała się opowiedzieć o swoim stanie zdrowia. Wyjaśniła też, w jaki sposób się zaraziła!

Dorota Gardias
Instagram

Córka pogodynki czuje się już dobrze i mogła opuścić szpital.

Dorota Gardias ma koronawirusa?

 

 

 

Przeładuj

"Love Island": Caroline i Mateusz mają nietypowy plan na wydanie nagrody głównej! Na to pójdzie 100 tysięcy?!

zobacz 02:11