Dorota Gardias i Agnieszka Woźniak-Starak
Newsy

Agnieszka Woźniak-Starak zdradziła, jaki jest stan zdrowia Doroty Gardias! 

Agnieszka Woźniak-Starak zdradziła, jaki jest stan zdrowia Doroty Gardias! 

Kilka dni temu media obiegła informacja, że Dorota Gardias, która zmaga się z koronawirusem trafiła do szpital ze względu na poważny stan. Pogodynka z racji na sprzeczne doniesienia zdecydowała się na Instastories opowiedzieć, jak się czuje i zdradziła, jakie miała objawy zakażenia. Teraz Agnieszka Woźniak-Starak zdecydowała się poruszyć temat zdrowia koleżanki ze stacji i w „Dzień dobry TVN” zdradziła czy Dorota Gardias była podłączona do respiratora!

15-lecie magazynu "Party"! Zobaczcie wyjątkowe życzenia gwiazd dla naszych Czytelników

Agnieszka Woźniak-Starak o stanie zdrowia Doroty Gardias! 

O stanie zdrowia Doroty Gardias, co jakiś czas informują media. W końcu pogodynka sama opowiedziała o zarażeniu koronawirusem i wyznała, że miała problemy z oddychaniem i jej stan ciągle się pogarszał, dlatego trafiła do szpitala. Gwiazda TVN poruszyła też temat zdrowia swojej córki i przyznała, że Hania pokonała chorobę i wyszła już ze szpitala.

Teraz temat zdrowia Doroty Gardias w telewizji śniadaniowej poruszyła Agnieszka Woźniak-Starak i rozwiała wątpliwości na temat tego, czy pogodynka była podłączona do respiratora:

Informacje, że Dorota Gardias leży pod respiratorem nie są prawdziwe. Dorotka czuje się coraz lepiej, a jej córeczka jest w domu pod opieką taty - powiedziała Agnieszka Woźniak-Starak. 

Zgodnie z tymi doniesieniami Dorota Gardias czuje  się już lepiej i być może już niedługo będzie mogła opuścić szpital i wracać do zdrowia w domowym zaciszu. 

Zobacz także: Dorota Gardias opowiedziała o dolegliwościach po zarażeniu koronawirusem. "Ból w płucach, duszności i kłopoty z oddychaniem"  

Dorota Gardias niedawno zdecydowała się opowiedzieć o swoim stanie zdrowia. Wyjaśniła też, w jaki sposób się zaraziła!

Dorota Gardias
Instagram

Córka pogodynki czuje się już dobrze i mogła opuścić szpital.

Dorota Gardias ma koronawirusa?

 

 

Zobacz także
Dorota Gardias

Są nowe informacje w sprawie stanu zdrowia Doroty Gardias. Pogodynka jest bardzo osłabiona

Dorota Gardias ma koronawirusa. TVN potwierdza

Dorota Gardias o swoim stanie zdrowia: "Od blisko dwóch tygodni zmagam się z zakażeniem"

 

Dorota Gardias wzruszyła się słowami Agnieszki Woźniak-Starak w "Dzień Dobry TVN"
Newsy
Dorota Gardias popłakała się przez Agnieszkę Woźniak-Starak. Poszło o to, co powiedziała na antenie "Dzień Dobry TVN" 
Dorota Gardias chora na koronawirusa. Jak się czuje? Popłakała się przez Agnieszką Woźniak Starak

Niedawno media obiegła informacja o tym, że Dorota Gardias zachorowała na koronawirusa a jej stan jest ciężki, przez co jest podłączona do respiratora. O ile zakażenie wirusem COVID-19 okazało się prawdziwe, to sama dziennikarka zdementowała pozostałe doniesienia. Jednocześnie oświadczyła, że czuje się coraz lepiej, a jej córeczka jest w domu pod opieką taty. Temat choroby Doroty Gardias poruszyła również Agnieszka Woźniak-Starak na antenie "Dzień Dobry TVN".  Nie będę ukrywać, popłakałam się - podsumowała to, co usłyszała w telewizji Dorota Gardias.  Dlaczego wypowiedź Agnieszki Woźniak-Starak wywołała w niej takie emocje?  Zobacz także:  Agnieszka Woźniak-Starak zdradziła, jaki jest stan zdrowia Doroty Gardias! Dorota Gardias wzruszona słowami Agnieszki Woźniak-Starak Agnieszka Woźniak-Starak na antenie "Dzień Dobry TVN" postanowiła odnieść się do pojawiających się w mediach informacji na temat zdrowia Doroty Gardias:  Informacje, że Dorota Gardias leży pod respiratorem, nie są prawdziwe. Dorotka czuje się coraz lepiej, a jej córeczka jest w domu pod opieką taty - powiedziała Gospodynie programu jednocześnie skierowały w stronę zmagającej się z koronawirusem dziennikarki kilka słów wsparcia. Dorota Gardias postanowiła podziękować za miłe słowa na swoim Instagramie:  Moje kochane "Dzień dobry TVN"... Nie będę ukrywać, popłakałam się. Dziękuję Wam za wsparcie, za sms-y i dobrą energię. Przytulam wszystkich z redakcji bez wyjątku. Tęsknie za Wami bardzo! Na wpis koleżanki z pracy zareagowała także Ewa Drzyzga: Dorotko, przytulam i mam nadzieję, że Twoja historia powstrzyma przed beztroską wobec koronawirusa. Z kolei Agnieszka Woźniak-Starak jeszcze raz złożyła dziennikarce życzenia szybkiego powrotu...

Dorota Gardias ma koronawirusa?
Newsy
Dorota Gardias opowiedziała o dolegliwościach po zarażeniu koronawirusem. "Ból w płucach, duszności i kłopoty z oddychaniem"  
Dorota Gardias opowiedziała o dolegliwościach po zarażeniu koronawirusem. "Ból w płucach, duszności i kłopoty z oddychaniem"  

Kilka dni temu do mediów trafiła informacja, że Dorota Gardias przebywa w szpitalu ze względu na zły stan zdrowia. Okazało się, że piękna pogodynka zmaga się z koronawirusem i niestety przechodzi chorobę bardzo poważnie. Dzisiaj na swoim InstaStory gwiazda TVN postanowiła opowiedzieć o swoich dolegliwościach, które towarzyszyły jej podczas choroby. Na szczęście teraz jest już lepiej, jednak Dorota Gardias w dalszym ciągu musi jeszcze przebywać w szpitalu.  Zobacz także:   Dorota Gardias ma koronawirusa. Jest oświadczenie TVN: "Jesteśmy w stałym kontakcie z Dorotą i szpitalem" Dorota Gardias opowiedziała o dolegliwościach po zarażeniu koronawirusem. "Ból w płucach, duszności i kłopoty z oddychaniem"   Jako pierwszy informację o stanie zdrowia Doroty Gardias przekazał "Super Express". Według informacji dziennika, pogodynka miała zarazić się koronawirusem od swojej córki, która z kolei miała kontakt z osobą zarażoną w szkole. Z ustaleń "Super Expressu" wynikało, że Dorota Gardias ma ciężko przechodzić chorobę i ma problemy z oddychaniem - musiała zostać również podłączona do tlenu. Teraz pogodynka postanowiła sama zabrać głos w tej sprawie i opowiedziała o swoich dolegliwościach i przebiegu choroby. Tym samym potwierdziła wcześniejsze doniesienia medialne - gwiazda TVN zaraziła się od córeczki, a jej stan zdrowia był naprawdę poważny. Początkowo miałam gorączkę do 38,3, ból mięśni (głównie plecy), oczu, głowy, lekki kaszel. To trwało cztery dni. Te objawy zaczęły ustępować... Straciłam smak, węch i zaczął się ból w płucach, duszności i kłopot z oddychaniem (płytki oddech) - te objawy zaczęły się nasilać, dlatego trafiłam do szpitala - wyjawiła Dorota Gardias. Okazało się, że...

Dorota Gardias
East News
Newsy
Są nowe informacje w sprawie stanu zdrowia Doroty Gardias. Pogodynka jest bardzo osłabiona
Są nowe informacje w sprawie stanu zdrowia Doroty Gardias. Pogodynka jest bardzo osłabiona

W środę 30. września media obiegła bardzo niepokojąca informacja. Dorota Gardias zaraziła się koronawirusem i przechodzi go bardzo poważnie. Piękna pogodynka trafiła do szpitala. Teraz pojawiły się nowe informacje na temat stanu zdrowia Gardias. Według ustaleń portalu plotek.pl, gwiazda jest bardzo osłabiona. Swoje wsparcie dla pogodynki TVN okazali między innymi Edward Miszczak i Magda Gessler.  Zobacz także:  Dorota Gardias ma koronawirusa. Jest oświadczenie TVN: "Jesteśmy w stałym kontakcie z Dorotą i szpitalem" Nowe informacje w sprawie stanu zdrowia Doroty Gardias Jako pierwszy informację o stanie zdrowia Doroty Gardias przekazał "Super Express". Według informacji dziennika, pogodynka miała zarazić się koronawirusem od swojej córki, która z kolei miała kontakt z osobą zarażoną w szkole. Z ustaleń "Super Expressu" wynika, że Dorota Gardias ma ciężko przechodzić chorobę i ma problemy z oddychaniem. Swoje oświadczenie w tej sprawie wystosowała również stacja TVN, jednocześnie potwierdzając, że dziennikarka zaraziła się koronawirusem. Nie ujawniono jednak szczegółów dotyczących jej stanu zdrowia. Dorota Gardias po raz ostatni była w pracy 20 września. [...] Jesteśmy w stałym kontakcie z Dorotą i szpitalem, w którym przebywa. Życzymy jej szybkiej rekonwalescencji i czekamy na jej powrót do pracy. [...]  W poszanowaniu prywatności naszych pracowników nie przekazujemy do publicznej wiadomości informacji na temat ich stanu zdrowia ani szczegółów dotyczących zwolnień lekarskich, z których korzystają - czytamy w oświadczeniu Biura Prasowego TVN. Nowe informacje w tej sprawie uzyskał portal plotek.pl. Jak donosi portalowi osoba z kręgów stacji TVN, Gardias jest bardzo osłabiona. Może jednak oczywiście liczyć na...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik