Agnieszka Woźniak-Starak w czarnej stylizacji
East News

Agnieszka Woźniak-Starak zdradziła, jak spędziła Sylwestra. "Trzymaj się Aguś" komentują internauci

Agnieszka Woźniak-Starak w czarnej stylizacji
East News

Agnieszka Woźniak-Starak zdradziła, jak spędziła Sylwestra i złożyła swoim fanom noworoczne życzenia. Rok 2019 dla gwiazdy TVN był wyjątkowo bolesny. Niestety, 18 sierpnia ubiegłego roku w tragicznym wypadku na jeziorze Kisajno na Mazurach zginął jej ukochany mąż. Od tamtej chwili Agnieszka bardzo rzadko pokazuje się publicznie i unika wyjść na oficjalne imprezy. W trudnych chwilach gwiazda TVN mogła liczyć na pomoc nie tylko rodziny i przyjaciół, ale również swoich fanów, którzy cały czas mocno ją wspierają. Teraz Agnieszka Woźniak-Starak złożyła im życzenia z okazji Nowego Roku, a przy okazji zdradziła, jak i gdzie spędziła Sylwestra.

Z kim Agnieszka Woźniak-Starak spędziła Sylwestra?

Zaledwie kilka dni temu Agnieszka Woźniak-Starak pochwaliła się swoim fanom, że święta Bożego Narodzenia spędza w polskich górach. Teraz okazuje się, że gwiazda TVN została tam również na Sylwestra. W swoim najnowszym wpisie na Instagramie zdradziła, z kim przywitała 2020 rok. 

Nadal w górach. Sylwester w domu z rodziną i przyjaciółmi, a Nowy Rok tradycyjnie w schronisku na Kalatówkach. Rozmowy, wspomnienia, ważny czas. Życzę Wam wielu wspaniałych chwil w tym roku, bądźmy dla siebie dobrzy 🙌🏼- napisała Agnieszka Woźniak-Starak. 

Wpis i nowe zdjęcie Agnieszki Woźniak-Starak wywołało sporo emocji wśród jej fanów. Zobaczcie, jak komentowali wyznanie gwiazdy!

- Trzymaj się Aguś 👍❤️
- Dla Pani również dużo ciepła i siły większej by Nowy rok przyniósł ukojenie i spokój 😘❤️
- Jak ja za Panią trzymam kciuki... 💛
- Z całego serca samych dobrych chwil i mnostwo sily- pisali internauci.

Zobaczcie nowe zdjęcie Agnieszki Woźniak-Starak!

Zobacz także: Ochroniarz Piotra Woźniaka-Staraka dba o bezpieczeństwo Agnieszki. Spójrzcie na najnowsze zdjęcia gwiazdy!

Agnieszka Woźniak-Starak zdradziła, jak spędziła Sylwestra.

 

Gwiazda TVN złożyła życzenia swoim fanom.

Agnieszka Woźniak
EastNews

 

Więcej na temat Agnieszka Woźniak-Starak
Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08