Agnieszka Woźniak-Starak na premierze w Gdyni
Newsy

W trudnych chwilach Agnieszka Woźniak-Starak nie jest sama. Na kogo może liczyć najbardziej?

W trudnych chwilach Agnieszka Woźniak-Starak nie jest sama. Na kogo może liczyć najbardziej?

Śmierć Piotra Woźniaka-Staraka wstrząsnęła wszystkimi. Ponad miesiąc temu mąż Agnieszki Woźniak-Starak zginął w wypadku na jeziorze Kisajno na Mazurach. 18 sierpnia producent filmowy wypadł z motorówki, a służby ratunkowe szukały go przez kilka kolejnych dni. Niestety, 22 sierpnia wiceszef MSWiA poinformował, że ratownicy odnaleźli ciało męża gwiazdy TVN. Kilka dni później odbyło się poruszające pożegnanie Piotra Woźniaka-Staraka. Msza żałobna została odprawiona w Konstancinie-Jeziornej, a trumna z ciałem producenta filmowego została złożona na Mazurach, na terenie posiadłości rodziny Staraków. 

Agnieszka Woźniak-Starak w ostatnich tygodniach przeżywa prawdziwy dramat. Gwiazda TVN pochowała ukochanego męża i w jedynym wpisie, jaki opublikowała na Instagramie przyznała, że w trudnych chwilach może liczyć na wsparcie przyjaciół i rodziny Piotra Woźniaka-Staraka. Teraz okazuje się, że największym wsparciem jest dla niej teściowa, Anna Woźniak-Starak.

Ewa Drzyzga szczerze o współpracy z Agnieszką Woźniak-Starak w "Dzień Dobry TVN"

Agnieszka Woźniak-Starak ma oparcie w rodzicach zmarłego męża

Jak informuje źródło "Super Expressu" po śmierci Piotra Woźniaka-Staraka jego żona i mama mocno się do siebie zbliżyły. Gwiazda TVN i Anna Woźniak-Starak spędziły ze sobą wiele godzin. W trudnych chwilach Agnieszka może liczyć na ogromne wsparcie swojej teściowej. 

Były w bardzo złym stanie. Często zamykały się razem w pokoju, rozmawiały, płakały. Wyszły z tego bardzo zżyte i zaprzyjaźnione. Teraz Agnieszka jeszcze bardziej może liczyć na wsparcie teściowej. Na pewno nie zostawią jej samej sobie- zdradza informator "SE".

Po śmierci męża Agnieszka Woźniak-Starak zniknęła z show-biznesu i zrezygnowała z prowadzenia najnowszej edycji "Big Brothera". Teraz, jak donosi "Fakt", Agnieszka skupia się na przygotowaniach do premiery ostatniego filmu Piotra Woźniaka-Staraka. "Ukryta gra" wejdzie do kin już za kilka tygodni, dlatego teraz gwiazda TVN bierze aktywny udział m.in. w pracach na planie teledysku Anny Karwan, który będzie promował film. 

Dawała ekipie swoje cenne uwagi. Chce, by teledysk promujący film Piotra był piękny, godny i wzruszający. Taka zresztą też jest piosenka Ani - przyznaje źródło "Faktu". 

Film "Ukrywa gra" trafi do kin 8 listopada. Uroczysta premiera, na której pojawili się Agnieszka i rodzice Piotr, odbyła się podczas festiwalu filmowego w Gdyni. 

Zobacz także: Agnieszka Woźniak-Starak poruszona wpisem internautki, która również straciła męża. Co jej odpisała?

Agnieszka Woźniak-Starak w trudnych chwilach może liczyć na wsparcie teściowej.

Agnieszka Woźniak-Starak i Anna Woźniak-Starak
East News

Gwiazda TVN pomaga w pracach do teledysku, który będzie promował ostatni film jej zmarłego męża.

Agnieszka Woźniak-Starak na gali zamknięcia festiwalu w Gdyni
East News

Agnieszka z rodzicami Piotra w Gdyni.

Agnieszka Woźniak-Starak w Gdyni na premierze filmu Piotra Woźniaka-Staraka
EastNews

Zobacz także
Agnieszka Woźniak-Starak na gali zamknięcia festiwalu w Gdyni

Agnieszka Woźniak-Starak na gali zamknięcia festiwalu w Gdyni

Agnieszka Woźniak-Starak pojawiła się na premierze ostatniego filmu męża. Była bardzo wzruszona...

 

Piotr Woźniak-Starak w czarnej koszuli, Edward Miszczak w jasnej marynarce
East News
Newsy
Edward Miszczak i Piotr Woźniak-Starak znali się od lat. Dyrektor programowy TVN jest wstrząśnięty: "Był moim przyjacielem"
Edward Miszczak i Piotr Woźniak-Starak znali się od lat. Dyrektor programowy TVN jest wstrząśnięty: "Był moim przyjacielem"

Edward Miszczak w rozmowie z Party.pl wspomina Piotra Woźniaka-Staraka. Podczas prezentacji jesiennej ramówki TVN dyrektor programowy stacji nie ukrywał wzruszenia, kiedy wspominał dramatyczny wypadek producenta filmowego. Niestety, kilka godzin przed prezentacją ramówki  wiceszef MSWiA poinformował o smutnym finale poszukiwań Piotra Woźniaka-Staraka- służby znalazły ciało męża Agnieszki Woźniak-Starak, który z soboty na niedzielę miał wypadek na jeziorze Kisajno.  Po prezentacji ramówki udało nam się porozmawiać z Edwardem Miszczakiem. Jak dyrektor programowy wspomina Piotra Woźniaka-Staraka? Posłuchajcie wzruszającego komentarza Edwarda Miszczaka!  Zobaczcie również, jak stacja TVN żegna Piotra Woźniaka-Staraka. Na Instagramie pojawiło się zdjęcie producenta filmowego i poruszający wpis. Zobacz także:   Piotr Woźniak-Starak we wspomnieniach przyjaciół. Krupińska, Sadowska, Steczkowska. Padło wiele ciepłych słów TVN żegna Piotra Woźniaka-Staraka.           Wyświetl ten post na Instagramie.                   Agnieszko, myślami jesteśmy z Tobą i Twoimi bliskimi 🖤 Post udostępniony przez TVN.pl (@tvn.pl) Sie 22, 2019 o 9:00 PDT Edward Miszczak wspomina swojego przyjaciela.

Piotr Woźniak-Starak i Agnieszka Szulim razem na wakacjach
Instagram
Newsy
Agnieszka Woźniak-Starak przejęła firmę męża? Jest oficjalne oświadczenie
Agnieszka Woźniak-Starak przejęła firmę męża? Jest oficjalne oświadczenie

Podczas konferencji prasowej na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni Krzysztof Terej wygłosił oświadczenie, w którym zdradził, jakie będą dalsze losy firmy producenckiej Watchout Studio. Przyjaciel zmarłego Piotra Woźniaka-Staraka powiedział również, kto został nowym szefem studia. Czy to Agnieszka Woźniak-Starak przejmie obowiązki po ukochanym mężu? Media od jakiegoś czasu plotkują, że gwiazda TVN chce kontynuować dzieło Piotra Woźniaka-Staraka, ale czy została szefem jego firmy? Zobaczcie, co powiedział Krzysztof Terej! Kto został nowym szefem firmy Piotra Woźniaka-Staraka? Podczas festiwalu filmowego w Gdyni twórcy i gwiazdy ostatniego filmu wyprodukowanego przez Piotra Woźniaka-Staraka "Ukryta gra" wzięli udział w konferencji prasowej, podczas której Krzysztof Terej wygłosił oświadczenie dotyczące dalszej działalności firmy. Okazuje się, że nowym szefem Watchout Studio nie zostanie Agnieszka Woźniak-Starak. Został nim sam Krzysztof Terej! W związku z licznymi zapytaniami mediów o działalność Watchout Studio chciałbym wyjaśnić kilka spraw. Spółka niezmiennie kontynuuje działalność w zakresie produkcji filmowych. Obejmę funkcję szefa studia. Strategia jest już wyznaczona. Kolejny film złożony jest już w PISF. W przygotowaniu jest też serial i film biograficzny. Jedna osoba z obecnego studia wejdzie do zarządu. Więcej zmiany osobowych nie przewidujemy. Dalsze informacje przedstawimy przed premierą kinową filmu, czyli w listopadzie. Proszę, żebyśmy mogli mówić dziś o tym filmie i wspaniałych aktorach- powiedział Krzysztof Terej.  Kim jest Krzysztof Terej? Krzysztof był przyjacielem i najbliższym współpracownikiem Piotra Woźniaka-Staraka. Terej współprodukował film "Bogowie" i był producentem "Sztuki Kochania. Historia Michaliny...

Agnieszka Woźniak-Starak uczciła pamięć męża
Newsy
Rok po śmierci Piotra Woźniaka-Staraka jego bliscy i przyjaciele przyjechali na Mazury oddać mu hołd
Jak rodzina obchodziła pierwszą rocznicę śmierci Piotra Woźniaka Staraka?

W pierwszą rocznicę śmierci Piotra Woźniaka-Staraka rodzina i przyjaciele producenta filmowego spotkali się przy jego grobie. W miniony wtorek, 18 sierpnia minął rok od tragicznej śmierci ukochanego męża Agnieszki Woźniak-Starak. Piotr Woźniak-Starak zginął w wyniku wypadku do którego doszło na jeziorze Kisajno na Mazurach. Teraz, jak donosi "Super Express", bliscy producenta filmowego spotkali się na terenie rodzinnej posiadłości w miejscowości Fuleda. Jak uczcili pamięć  Piotra Woźniaka-Staraka? Morze kwiatów i lampiony przy grobie Piotra Woźniaka-Staraka Według informacji "Super Expressu" do Fuledy na Mazurach przyjechała rodzina i przyjaciele Piotra Woźniaka-Staraka. Przed miejscem, gdzie został pochowany producent filmowy pojawiły się piękne fioletowe i białe kwiaty, wiszące lampiony i znicze. Dziennik informuje, że wśród osób, które przyjechały do Fuledy znaleźli się m.in. Zofia Ślotała oraz Maja Sablewska i Wojciech Mazolewski.  Na grobie Piotra został złożony piękny wieniec. Wokół ustawiono krzesła. Chwilę przed godziną 15 na stołach ustawionych obok willi pojawiła się zastawa - zdradza informator "Super Expressu". Na zdjęciach opublikowanych przez dziennik widać, że wszystkie osoby, które pojawiły się w Fuledzie, spotkały się przy mogile Piotra Woźniaka-Staraka i razem uczciły jego pamięć. Później Agnieszka Woźniak-Starak w towarzystwie bliskich i przyjaciół wybrała się na rejs łódką po jeziorze.  Piotrka nie ma, ale zostawił mi mnóstwo miłości i najlepszych ludzi na świecie. Rodzinę, przyjaciół, którzy nawet przez chwilę nie dają mi poczuć, że jestem sama. Wasza troska, ten wspólny czas, niekończące się rozmowy, często do rana, są...

Nasze akcje
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner