Agnieszka Woźniak-Starak na premierze w Gdyni

W trudnych chwilach Agnieszka Woźniak-Starak nie jest sama. Na kogo może liczyć najbardziej?

Agnieszka Woźniak-Starak na premierze w Gdyni

Śmierć Piotra Woźniaka-Staraka wstrząsnęła wszystkimi. Ponad miesiąc temu mąż Agnieszki Woźniak-Starak zginął w wypadku na jeziorze Kisajno na Mazurach. 18 sierpnia producent filmowy wypadł z motorówki, a służby ratunkowe szukały go przez kilka kolejnych dni. Niestety, 22 sierpnia wiceszef MSWiA poinformował, że ratownicy odnaleźli ciało męża gwiazdy TVN. Kilka dni później odbyło się poruszające pożegnanie Piotra Woźniaka-Staraka. Msza żałobna została odprawiona w Konstancinie-Jeziornej, a trumna z ciałem producenta filmowego została złożona na Mazurach, na terenie posiadłości rodziny Staraków. 

Agnieszka Woźniak-Starak w ostatnich tygodniach przeżywa prawdziwy dramat. Gwiazda TVN pochowała ukochanego męża i w jedynym wpisie, jaki opublikowała na Instagramie przyznała, że w trudnych chwilach może liczyć na wsparcie przyjaciół i rodziny Piotra Woźniaka-Staraka. Teraz okazuje się, że największym wsparciem jest dla niej teściowa, Anna Woźniak-Starak.

Agnieszka Woźniak-Starak ma oparcie w rodzicach zmarłego męża

Jak informuje źródło "Super Expressu" po śmierci Piotra Woźniaka-Staraka jego żona i mama mocno się do siebie zbliżyły. Gwiazda TVN i Anna Woźniak-Starak spędziły ze sobą wiele godzin. W trudnych chwilach Agnieszka może liczyć na ogromne wsparcie swojej teściowej. 

Były w bardzo złym stanie. Często zamykały się razem w pokoju, rozmawiały, płakały. Wyszły z tego bardzo zżyte i zaprzyjaźnione. Teraz Agnieszka jeszcze bardziej może liczyć na wsparcie teściowej. Na pewno nie zostawią jej samej sobie- zdradza informator "SE".

Po śmierci męża Agnieszka Woźniak-Starak zniknęła z show-biznesu i zrezygnowała z prowadzenia najnowszej edycji "Big Brothera". Teraz, jak donosi "Fakt", Agnieszka skupia się na przygotowaniach do premiery ostatniego filmu Piotra Woźniaka-Staraka. "Ukryta gra" wejdzie do kin już za kilka tygodni, dlatego teraz gwiazda TVN bierze aktywny udział m.in. w pracach na planie teledysku Anny Karwan, który będzie promował film. 

Dawała ekipie swoje cenne uwagi. Chce, by teledysk promujący film Piotra był piękny, godny i wzruszający. Taka zresztą też jest piosenka Ani - przyznaje źródło "Faktu". 

Film "Ukrywa gra" trafi do kin 8 listopada. Uroczysta premiera, na której pojawili się Agnieszka i rodzice Piotr, odbyła się podczas festiwalu filmowego w Gdyni. 

Zobacz także: Agnieszka Woźniak-Starak poruszona wpisem internautki, która również straciła męża. Co jej odpisała?

Agnieszka Woźniak-Starak w trudnych chwilach może liczyć na wsparcie teściowej.

Agnieszka Woźniak-Starak i Anna Woźniak-Starak
East News

Gwiazda TVN pomaga w pracach do teledysku, który będzie promował ostatni film jej zmarłego męża.

Agnieszka Woźniak-Starak na gali zamknięcia festiwalu w Gdyni
East News

Agnieszka z rodzicami Piotra w Gdyni.

Agnieszka Woźniak-Starak w Gdyni na premierze filmu Piotra Woźniaka-Staraka
EastNews

 

Więcej na temat Agnieszka Woźniak-Starak
Przeładuj

Michał Szpak ostro do swojej przyjaciółki w "The Voice of Poland"! Jej udział zaszkodzi ich prywatnym relacjom?

zobacz 01:04