Agnieszka Woźniak Starak zablokowała komentarze

Woźniak-Starak ma dość hejtu po wpisie o gali Empiku? Pokazała zdjęcie i... zablokowała komentarze! Dlaczego?

Agnieszka Woźniak Starak zablokowała komentarze

Agnieszka Woźniak-Starak zablokowała komentarze na Instagramie! We wtorek dziennikarka dodała emocjonalny wpis na Instagramie  po gali Bestsellery Empiku, na której chciała zobaczyć koncert O.S.T.R, ale nie było jej to dane. Agnieszka Woźniak-Starak podkreślała, że pozowała na ściance i udzielała "kretyńskich" wywiadów i dlatego zabrakło dla niej miejsca na widowni podczas imprezy. Jej zdanie wpis wywołał ogromne poruszenie, a w komentarzach pojawiło się sporo negatywnych komentarzy o "gwiazdorzeniu".

 

Agnieszka Woźniak-Starak zablokowała komentarze na Instagramie!

Po fali negatywnych komentarzy Agnieszka Woźniak-Starak podjęła decyzję o tym, że uniemożliwi swoim obserwatorom komentowanie dodawanych przez nią zdjęć.

A po kolejnym fantastycznym treningu w @artiswellnessclub zrobię psikusa mojemu małemu, brzydkiemu elfowi, przepraszam, trollowi i.. wyłączę komentarze :D :D :D

Zobacz: Jego ostatnie wystąpienie wywołało medialną burzę. Kim jest Piotr Woźniak-Starak?​

 

Wszystko przez komentarze tego typu pod poprzednim wpisem:

Nikt Ci nie karze stac w kolejce do scianki. Mozesz zawsze ja ominac i isc prosto na koncert. Tak by zrobila osoba, dla ktorej lans nie bylby na pierwszym miejscu.

 

pani Agnieszko proszę pójść na koncert OSTR wcześniej KUPIĆ bilet(tak...tak ...pojść i poprostu zaplacić?-wiem ,że to dziwne dla celebrytów) jak cywilizowany człowiek i zatracić się w muzyce do woli nawet w 1 rzędzie i nie czyhac na przypadkowe gale żeby zobaczyć swojego idola.Wpis jest żenujący do granic możliwości-"kretyńskie wywiady"??? Przecież to pani stacja tranmitowała gale-może zażalenie do Miszczaka????

 

Jedyne co cie wpycha na ścianki to twoja chorobliwa rządza lansu! Były miejsca, ale rozpoczela sie transmisja na zywo i nawet dla kogos tak kosmicznie istotnego (ha ha ha ha) jak ty rezyser wyjatkow robic nie bedzie. Skandal, prawda? Trzeba bylo poczekac do przerwy i bys posadzila swoja bezczelna dupe na krzeselku.

 

Wyłazi z ciebie całe chamstwo i prostactwo, które w tobie siedzi. Trzeba było czekać w kolejce i szukać miejsca jak WSZYSCY a nie robić "dobrą minę" na ściance i udawać, że nie palisz się ze wstydu za tego niewychowanego dzieciaczka i jego popisy 'pod wpływem'. Ty jesteś jakaś wyjątkowa? Ktoś z widzów, którzy mieli miejsce jest mniej ważny od ciebie???? Błagam... #słomazbutów (pis. oruginalne)

W środę Agnieszka Woźniak-Starak dodała zdjęcie z siłowni, na której pozbyła się negatywnej energii i podjęła decyzję o wyłączeniu komentarzy na swoim profilu. Dobrze zrobiła?

 

Zobacz:  Woźniak-Starak nie znalazła miejsca na widowni na gali Empiku. Burza w sieci! Co napisali Piróg i Kalczyńska?

 

Agnieszka Woźniak-Starak zablokowała komentarze na Instagramie.

Agnieszka Woźniak-Starak w legginsach

Agnieszka Woźniak-Starak wywołała burzę w sieci.

 

Woźniak Starak na gali Empiku.

Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr Woźniak-Starak na imprezie Bestsellery EMPiKu 2016
EastNews

Więcej na temat Agnieszka Woźniak-Starak
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51