Agnieszka Woźniak Agnieszka Woźniak-Starak w Gdyni na premierze filmu Piotra Woźniaka-Staraka	Agnieszka Woźniak Agnieszka Woźniak-Starak Agnieszka Woźniak-Starak
Agnieszka Woźniak
EastNews

W poniedziałek wieczorem Agnieszka Woźniak-Starak pojawiła się na uroczystej premierze filmu "Ukryta Gra". Jest to ostatnia produkcja tragicznie zmarłego jej męża, Piotra Woźniaka-Staraka. Przypomnijmy, producent filmowy zginął 18 sierpnia na mazurskim jeziorze Kisajno. 39-latek wypadł w nocy z motorówki. Niestety nie udało mu się dopłynąć do brzegu. Jeszcze tej samej nocy rozpoczęła się akcja poszukiwawcza. Ratownicy znaleźli jego ciało dopiero po kilku dniach. 

Ostatnim projektem Piotra Woźniaka-Staraka był film "Ukryta Gra". Producent filmowy nie mógł doczekać się premiery. Agnieszka bardzo wspierała męża w jego projekcie. Choć gwiazda TVN-u przeżywa żałobę, to nie mogło zabraknąć jej na premierze dzieła męża.

 

1/5
Agnieszka Woźniak
EastNews

Agnieszka Woźniak-Starak nie pozowała fotoreporterom na ściance, ale nie unikała też zdjęć. W jednym z wpisów na Instagramie dziennikarka wyznała, że nie jest łatwo przeżywać jej żałobę na oczach milionów ludzi, niemniej jednak nie kłóci się z tym, ponieważ zawsze była z Piotrem częścią świata mediów. 

To nie jest normalna sytuacja, przeżywanie żałoby na oczach tylu ludzi. I na pewno nie pomaga. Ale to, co zawsze można zrobić dla kogoś w obliczu takich chwil, to dać mu trochę spokoju i wsparcia, które na szczęście mam od swoich bliskich. I od Was też, za co bardzo dziękuję (...) - pisała Agnieszka.

2/5
Agnieszka Woźniak-Starak w Gdyni na premierze filmu Piotra Woźniaka-Staraka
EastNews

Poniedziałkowe pojawienie się dziennikarki na premierze nie było jej pierwszym wyjściem z domu po pogrzebie męża. W połowie września Agnieszka Woźniak-Starak dwukrotnie pojawiła się na 44. Festiwalu Filmowym w Gdyni. Najpierw w piątek - przy okazji premiery filmu produkcji jej męża Piotra Woźniaka-Staraka "Ukryta gra", a następnie w sobotę - na gali zamknięcia festiwalu, gdzie film dostał wyróżnienie za najlepszy montaż i nagrodę specjalną za doskonale zrealizowane kino gatunkowe. 

Zobacz także: Widzieliśmy "Ukrytą grę", ostatni film Piotra Woźniaka-Staraka! Oto 5 powodów, dla których warto zobaczyć ten film

3/5
Agnieszka Woźniak
EastNews

O czym jest "Ukryta Gra"?

"Ukryta gra" to trzymający w napięciu thriller, którego akcja dzieje się na początku lat 60. Tajne służby porywają wybitnego (i zapomnianego) matematyka, który ma rozegrać pojedynek szachowy z sowieckim mistrzem. Tajna rozgrywa to tylko przykrywa większej akcji, w pewnym momencie nie wiadomo, kto jest wrogiem a kto sojusznikiem. Wygrana lub przegrana matematyka może powstrzymać konflikt nuklearny. Jak skończy się rozgrywka?

4/5
Agnieszka Woźniak-Starak
EastNews

Odpowiedź na to pytanie poznamy już w piątek, 8 listopada. Scenariusz do "Ukrytej gry" napisali Łukasz Kośmicki i Marcel Sawicki, natomiast reżyserem był ponownie Kośmicki. 

5/5
Agnieszka Woźniak-Starak
EastNews

W filmie zobaczymy zarówno polskie, jak i zagraniczne nazwiska. Na ekranie pojawią się m.in. Robert Więckiewicz, Bill Pullman, Lotte Verbeek, James Bloor oraz Corey Johnson.

Wybieracie się do kin?