okładka Party
Party.pl

Agnieszka Woźniak-Starak na okładce "Party"! Rok po tragicznej śmierci męża wróciła do życia, kto jej pomógł?

okładka Party
Party.pl

Agnieszka Woźniak-Starak rok temu przeżyła straszliwą tragedię. W wypadku motorówki na mazurskim jeziorze Kisajno, niedaleko rodzinnej posiadłości w Fuledzie, zginął jej ukochany mąż Piotr Woźniak-Starak. Po tym dramacie gwiazda TVN na długo zniknęła z mediów i życia publicznego. Jednak powoli wraca do życia. Wdowa po producencie filmowym zaczęła nową pracę i odkryła zaskakujące pasje. Kto jej najbardziej pomagał w tym ciężkim okresie? Wszystko to znajdziecie w najnowszym magazynie "Party".

Zobacz także: Agnieszka Woźniak-Starak dawno nie była tak roześmiana! Miło widzieć ten uśmiech

Co jeszcze? Magazyn pisze również o planowanych chrzcinach Henia, synka Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana. Zobaczycie w nim również urodzinową imprezę Karola Strasburgera. Słynny aktor świętował z maleńką córeczką Laurą. Inna mała Laura, wraz z siostrą Klarą oraz słynnymi rodzicami - Anią i Robertem Lewandowskimi spędza swoje pierwsze wakacje w życiu. Gdzie? Więcej szczegółów w "Patry".

Magazyn ma dla swoich Czytelników również niespodziankę, dodatek "Party na lato" a w nim sposób na szczęście Joanny Koroniewskiej i Maćka Dowbora oraz wspomnienie pierwszej randki Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela. Do tego wakacyjne opowiadanie, horoskop i romantyczny album pełen gwiazd!

W najnowszym wydaniu "Party" naprawdę dużo czytania! Zapraszamy do punktów sprzedaży.

A oto okładka najnowszego magazynu "Party":

okładka Party
Party.pl

Więcej na temat Party Agnieszka Woźniak-Starak
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01