Agnieszka Woźniak-Starak, Anna Woźniak-Starak i Jerzy Starak na Gali Herbapolu Agnieszka Woźniak-Starak, Anna Woźniak-Starak i Jerzy Starak na Gali Herbapolu Agnieszka Woźniak-Starak, Anna Woźniak-Starak i Jerzy Starak na Gali Herbapolu
Agnieszka Woźniak-Starak na Gali Herbapol
East News

Agnieszka Woźniak-Starak pojawiła się na wielkiej gali Herbapol Esencja Natury. To już kolejne oficjalne wyjście gwiazdy TVN po tragicznej śmierci jej męża. Piotr Woźniak-Starak zmarł w wyniku wypadku do którego doszło 18 sierpnia na jeziorze Kisajno na Mazurach. Po śmierci ukochanego męża Agnieszka Woźniak-Starak zniknęła z życia publicznego. Dopiero kilka tygodni po pogrzebie pojawiła się na premierze filmu "Ukryta Gra", wyprodukowanego przez Piotra Woźniaka-Staraka, na Festiwalu Filmowym w Gdyni 2019. Teraz Agnieszka Woźniak-Starak pojawiła się na kolejnej imprezie. Zobaczcie, kto jej towarzyszył na czerwonym dywanie. 

Zobacz także: Agnieszka Woźniak-Starak wydała oświadczenie w sprawie śmierci męża! "Tak, był szalony i zapłacił za to najwyższą cenę"

1/3
Agnieszka Woźniak-Starak, Anna Woźniak-Starak i Jerzy Starak na Gali Herbapolu
East News

Ostatnie tygodnie były wyjątkowo trudne i bolesne dla Agnieszki Woźniak-Starak. Po śmierci męża gwiazdę TVN wspierali jej bliscy i przyjaciele. Wielkim wsparciem z pewnością byli dla niej także Anna Woźniak-Starak i Jerzy Starak, mama i ojczym Piotra Woźniaka-Staraka. Dziś razem pojawili się na wielkiej gali Herbapolu. 

2/3
Agnieszka Woźniak-Starak, Anna Woźniak-Starak i Jerzy Starak na Gali Herbapolu
East News

Agnieszka Woźniak-Starak podczas gali z okazji 70-lecia marki wspierała swoich teściów, Annę Woźniak-Starak i Jerzego Staraka, który posiada udziały w firmie Herbapol. 

3/3
Agnieszka Woźniak-Starak, Anna Woźniak-Starak i Jerzy Starak na Gali Herbapolu
East News
Więcej na temat Agnieszka Woźniak-Starak