Party Stories
Magdalena Narożna w zielonej sukience
Agnieszka Woźniak-Starak
Newsy

Agnieszka Woźniak-Starak musiała przerwać swoją pracę! "Bardzo żałuję ale..."

Agnieszka Woźniak-Starak po ponad pół rocznej przerwie, wróciła do pracy. Prezenterka prowadzi audycję "Life Balance" w radiu Newonce. Niestety musiała przerwać dalsze nagrywanie.

Agnieszka Woźniak-Starak po ponad pół rocznej przerwie, wróciła do pracy. Prezenterka prowadzi audycję "Life Balance" w radiu Newonce. Niestety musiała przerwać dalsze nagrywanie. To wszystko z powodu rozprzestrzeniającego się koronawirusa. Ma jednak pomysł na zmianę formuły swojej audycji, a jej efekty mogą przynieść ludziom chwilę ukojenia w tych trudnych czasach. Jakie zmiany chce wprowadzić i jak one mogą wpłynąć na społeczeństwo? 

Zobacz także: Agnieszka Woźniak-Starak wspomina męża w swojej radiowej audycji. Padły wzruszające słowa

ewydanie

Agnieszka Woźniak-Starak kończy 43 lata! Dziś jest ikoną stylu, a kiedyś? Zobaczcie jej stare zdjecia

Agnieszka Woźniak-Starak niedawno wróciła do pracy, a teraz musi ją przerwać. Dlaczego? 

Agnieszka Woźniak-Starak ze smutkiem poinformowała o odwołaniu wczorajszej audycji "Life Balance". Niestety szybko rozprzestrzeniający się wirus uniemożliwia spokojną pracę i ze względu na bezpieczeństwo zapraszanych gości formuła programu musi zostać zmieniona:

Moi drodzy, bardzo żałuję, ale ze względu na to, co się dzieje i na nowe zasady bezpieczeństwa, które traktujemy bardzo poważnie, postanowiliśmy odwołać dzisiejszą audycję Life Balance w @newonce_radio 🙏Próbujemy znaleźć sposób na funkcjonowanie w trochę innej rzeczywistości, bez gości, których nie chcemy narażać, dlatego na czas kwarantanny audycja zmieni swoją formułę.

Agnieszka Woźniak-Starak dodała, że chciałaby się skupić na aktualnej sytuacji związanej z koronawirusem w Polsce i głośno mówić o ludziach, którzy robią wszystko aby pomagać innym:

Chciałabym w nadchodzących tygodniach opowiadać w Life Balance o ludziach, którzy w tym trudnym czasie pomagają innym. Powołali do życia fajne inicjatywy, ciekawe projekty, robią coś dobrego, podtrzymują na duchu, działają. Będę do nich dzwonić, żeby nam o tym opowiadali i nas inspirowali.

Dodała również, że jest otwarta na propozycje internautów i chętnie porozmawia z lokalnymi bohaterami, którzy gdzieś w Polsce starają się, aby w dobie pandemii Polakom żyło się lepiej. Chce skupić się na pozytywnych aspektach w dobie koronawirusa:

Codziennie słyszymy tyle złych informacji, że zwłaszcza teraz warto mówić o dobrej energii, której też nie brakuje. I pomyślałam, że możecie mi w tym pomóc. Na pewno ktoś z Was zna kogoś, kto zna kogoś... 🙏🙃 Na to liczę! Podrzucajcie pomysły na moim stories i do usłyszenia za tydzień o 16:00 w @newonce_radio 🎧

Zobacz także: Agnieszka Woźniak-Starak zaczyna nową pracę! Kto będzie jej pierwszym gościem?

Agnieszka Woźniak-Starak z powodu koronawirusa musiała przerwać swoje radiowe audycje. Powodem jest troska o zdrowie zarówno swoje jak i zapraszanych do rozmowy gości. Ma jednak pomysł na zmiany w audycjach, które nie będą wymagały zapraszania do studia gości w okresie pandemii.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak)

Agnieszka Woźniak-Starak zmienia formułę prowadzonych audycji. W decyzji o doborze tematów mogą pomagać jej także internauci. 

Trendy wiosna 2020. Agnieszka Woźniak-Starak też zrezygnowała z rurek! Jej fason jeansów to hit wiosny!

 

Agnieszka Woźniak-Starak poprowadziła premierę filmu "Sala samobójców. Hejter"
ONS.pl
Newsy
Agnieszka Woźniak-Starak zaczyna nową pracę! Kto będzie jej pierwszym gościem?
Agnieszka Woźniak-Starak rusza z własną audycją. Zdradziła, kto będzie jej pierwszym gościem!

Agnieszka Woźniak-Starak niedawno wróciła do Warszawy. Po dość długim pobycie w Zakopanem, gdzie odzyskała spokój po starcie męża, postanowiła wrócić do domu i zaczęła pracę w newonce.radio. Dziennikarka będzie tam prowadzić audycję „Life Balance”, a zaczyna już 11 marca o godz. 16:00. Zobaczcie, jak sama zapowiedziała swój program! Agnieszka Woźniak-Starak zapowiada swoją audycję! Agnieszka Woźniak-Starak swoją karierę dziennikarską zaczynała właśnie od pracy w radiu. Teraz postanowiła wrócić do swoich korzeni: Jutro o 16:00 na żywo w Newonceradio premiera mojej audycji "Life Balance". Trochę się stresuję, bo co tydzień będziemy podejmować ważne, życiowe tematy, co zawsze wiąże się z pewną odpowiedzialnością. Mam nadzieję, że ci z Was, którzy tak samo jak, ja szukają odpowiedzi na różne pytania, znajdą w tych rozmowach coś wartościowego - napisała dziennikarka. Agnieszka Woźniak-Starak zdecydowała się zapowiedzieć swoją pierwszą rozmówczynię, która podzieli się ze słuchaczami swoją historią i przedstawiła ją jedynie jako Magda. Udało nam się ustalić, że chodzi o Magdalenę Boczarską , która grała w filmie "Sztuka kochania", którego producentem był Piotr Woźniak-Starak: Cieszę się, że wracam do radia. I że w pierwszej audycji porozmawiam właśnie z nią. Nie chcę zdradzać za dużo, więc powiem tylko tyle, że ma na imię Magda i jej historię powinni poznać wszyscy. Do usłyszenia! - dodała. Zamierzacie słuchać audycji Agnieszki Woźniak-Starak?         Wyświetl ten post na Instagramie.                  ...

Agnieszka Woźniak-Starak w czarnej stylizacji
East News
Newsy
Agnieszka Woźniak-Starak wraca z nowym programem. Wiemy, kiedy premiera i o czym będzie

Wreszcie rozpoczyna pracę w radiu! O czym będzie jej audycja? 18 sierpnia na jeziorze Kisajno zginął jej mąż Piotr Woźniak-Starak (miał 39 lat). W ostatnich miesiącach Agnieszka Woźniak-Starak sporo czasu spędziła w Zakopanem, wśród znajomych, którzy pomagali jej przetrwać żałobę. Teraz postanowiła wrócić do Warszawy , gdzie zaczyna pracę w newonce .radio. Będzie prowadzić audycję na żywo „Life Balance ”. Zacznie już 11 marca, w środę, o godz. 16:00. Nowy program Agnieszki Woźniak-Starak Jak udało nam się ustalić, do jednego z pierwszych odcinków dziennikarka zaprosiła aktorkę Magdalenę Boczarską , która zagrała m.in. w filmie „Sztuka kochania”, wyprodukowanym przez Piotra Woźniaka-Staraka. Agnieszka co tydzień będzie rozmawiać z kobietami i mężczyznami, nie tylko tymi z pierwszych stron magazynów. Tematy? Jak złapać w życiu równowagę, być eko , szukać inspiracji. Stąd tytuł audycji " Life Balance " (życiowy balans — tłum). Audycji Agnieszki w internetowym newonce .radio będzie można posłuchać też w dowolnym czasie w formie podcastów. To dobra wiadomość, dla tych, którzy o 16.00 w środę nie będą mogli słuchać jej programów na żywo. Naszą informację w poniedziałek potwierdziło samo newonce.radio.         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez newonce.radio (@newonce_radio) Mar 9, 2020 o 1:50 PDT Więcej - w nowym "Party".

Agnieszka Woźniak-Starak w czarnej stylizacji
East News
Newsy
Agnieszka Woźniak-Starak wspomina męża w swojej radiowej audycji. Padły wzruszające słowa
Agnieszka Woźniak-Starak wróciła do pracy. W swojej audycji w pięknych słowach wspomniała męża

Agnieszka Woźniak-Starak po ponad pół rocznej przerwie, wróciła do pracy. Prezenterka prowadzi audycję "Life Balance" w radiu Newonce. Ostatnio gościem dziennikarki była Magdalena Boczarska i podczas rozmowy z aktorką, Agnieszka Woźniak-Starak wspomniała swojego zmarłego męża. Zobacz także:   Sprawa grobu Piotra Woźniaka-Staraka trafiła do sądu! Jest wniosek o karę Agnieszka Woźniak-Starak wspomina swojego zmarłego męża  Agnieszka Woźniak-Starak po śmierci męża wycofała się z życia publicznego i z obowiązków zawodowych. Teraz, po kilku miesięcznej przerwie zdecydowała się powrócić do pracy, jednak nie do telewizji, a do radia. Prezenterka dostała swoją audycję o nazwie "Life Balance" w Newonce radio. Jednym z pierwszych gości dziennikarki była Magdalena Boczarska, prywatnie serdeczna koleżanka Agnieszki Woźniak-Starak. W trakcie rozmowy został poruszony temat filmu "Sztuka kochania", w którym Boczarska zagrała główną rolę, a Piotr Woźniak-Starak był jego producentem. Wierzę w to, że spotkaliśmy się z Piotrem też po to, żeby ten film powstał. Głęboko wierzę, że też po to – powiedziała Agnieszka Woźniak-Starak.  Po wielu rozmowach Agnieszka Woźniak - Starak i jej mąż mieli dojść do wniosku, że książka o historii Michaliny Wisłockiej może być też fantastycznym pomysłem na film. Magdalena Boczarska w rozmowie z dziennikarką wspominała także casting do filmu, który miał miejsce właśnie w domu Staraków w Konstancinie. Rozmowa była naprawdę pełna emocji i wzruszających słów. Dla Agnieszki Woźniak - Starak powrót do pracy po tak tragicznych wydarzeniach w jej życiu, jest z pewnością bardzo ważną chwilą. Trzymamy mocno kciuki za dziennikarkę!  Agnieszka Woźniak - Starak w swojej...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner