Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Agnieszka Woźniak-Starak poprowadziła premierę filmu "Sala samobójców. Hejter"
ONS.pl
Newsy

Agnieszka Woźniak-Starak zaczyna nową pracę! Kto będzie jej pierwszym gościem?

Agnieszka Woźniak-Starak rusza z własną audycją. Zdradziła, kto będzie jej pierwszym gościem!

Agnieszka Woźniak-Starak niedawno wróciła do Warszawy. Po dość długim pobycie w Zakopanem, gdzie odzyskała spokój po starcie męża, postanowiła wrócić do domu i zaczęła pracę w newonce.radio. Dziennikarka będzie tam prowadzić audycję „Life Balance”, a zaczyna już 11 marca o godz. 16:00. Zobaczcie, jak sama zapowiedziała swój program!

Agnieszka Woźniak-Starak kończy 43 lata! Dziś jest ikoną stylu, a kiedyś? Zobaczcie jej stare zdjecia

Agnieszka Woźniak-Starak zapowiada swoją audycję!

Agnieszka Woźniak-Starak swoją karierę dziennikarską zaczynała właśnie od pracy w radiu. Teraz postanowiła wrócić do swoich korzeni:

Jutro o 16:00 na żywo w Newonceradio premiera mojej audycji "Life Balance". Trochę się stresuję, bo co tydzień będziemy podejmować ważne, życiowe tematy, co zawsze wiąże się z pewną odpowiedzialnością. Mam nadzieję, że ci z Was, którzy tak samo jak, ja szukają odpowiedzi na różne pytania, znajdą w tych rozmowach coś wartościowego - napisała dziennikarka.

Agnieszka Woźniak-Starak zdecydowała się zapowiedzieć swoją pierwszą rozmówczynię, która podzieli się ze słuchaczami swoją historią i przedstawiła ją jedynie jako Magda. Udało nam się ustalić, że chodzi o Magdalenę Boczarską, która grała w filmie "Sztuka kochania", którego producentem był Piotr Woźniak-Starak:

Cieszę się, że wracam do radia. I że w pierwszej audycji porozmawiam właśnie z nią. Nie chcę zdradzać za dużo, więc powiem tylko tyle, że ma na imię Magda i jej historię powinni poznać wszyscy. Do usłyszenia! - dodała.

Zamierzacie słuchać audycji Agnieszki Woźniak-Starak?

Agnieszka Woźniak-Starak ostatnie tygodnie spędziła w górach.

Agnieszka Woźniak-Starak w górach
Instagram

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Agnieszka Woźniak-Starak
Newsy
Agnieszka Woźniak-Starak musiała przerwać swoją pracę! "Bardzo żałuję ale..."
Agnieszka Woźniak-Starak po ponad pół rocznej przerwie, wróciła do pracy. Prezenterka prowadzi audycję "Life Balance" w radiu Newonce. Niestety musiała przerwać dalsze nagrywanie.

Agnieszka Woźniak-Starak po ponad pół rocznej przerwie, wróciła do pracy. Prezenterka prowadzi audycję "Life Balance" w radiu Newonce. Niestety musiała przerwać dalsze nagrywanie. To wszystko z powodu rozprzestrzeniającego się koronawirusa. Ma jednak pomysł na zmianę formuły swojej audycji, a jej efekty mogą przynieść ludziom chwilę ukojenia w tych trudnych czasach. Jakie zmiany chce wprowadzić i jak one mogą wpłynąć na społeczeństwo?  Zobacz także:  Agnieszka Woźniak-Starak wspomina męża w swojej radiowej audycji. Padły wzruszające słowa Agnieszka Woźniak-Starak niedawno wróciła do pracy, a teraz musi ją przerwać. Dlaczego?  Agnieszka Woźniak-Starak ze smutkiem poinformowała o odwołaniu wczorajszej audycji "Life Balance". Niestety szybko rozprzestrzeniający się wirus uniemożliwia spokojną pracę i ze względu na bezpieczeństwo zapraszanych gości formuła programu musi zostać zmieniona: Moi drodzy, bardzo żałuję, ale ze względu na to, co się dzieje i na nowe zasady bezpieczeństwa, które traktujemy bardzo poważnie, postanowiliśmy odwołać dzisiejszą audycję Life Balance w @newonce_radio 🙏Próbujemy znaleźć sposób na funkcjonowanie w trochę innej rzeczywistości, bez gości, których nie chcemy narażać, dlatego na czas kwarantanny audycja zmieni swoją formułę. Agnieszka Woźniak-Starak dodała, że chciałaby się skupić na aktualnej sytuacji związanej z koronawirusem w Polsce i głośno mówić o ludziach, którzy robią wszystko aby pomagać innym: Chciałabym w nadchodzących tygodniach opowiadać w Life Balance o ludziach, którzy w tym trudnym czasie pomagają innym. Powołali do życia fajne inicjatywy, ciekawe projekty, robią coś dobrego, podtrzymują na duchu, działają. Będę do nich dzwonić, żeby nam o tym opowiadali i nas...

Agnieszka Woźniak-Starak w czarnej stylizacji
East News
Newsy
Agnieszka Woźniak-Starak wraca z nowym programem. Wiemy, kiedy premiera i o czym będzie
Agnieszka Woźniak-Starak wraca z nowym programem. Wiemy, kiedy premiera i o czym będzie

Wreszcie rozpoczyna pracę w radiu! O czym będzie jej audycja? 18 sierpnia na jeziorze Kisajno zginął jej mąż Piotr Woźniak-Starak (miał 39 lat). W ostatnich miesiącach Agnieszka Woźniak-Starak sporo czasu spędziła w Zakopanem, wśród znajomych, którzy pomagali jej przetrwać żałobę. Teraz postanowiła wrócić do Warszawy , gdzie zaczyna pracę w newonce .radio. Będzie prowadzić audycję na żywo „Life Balance ”. Zacznie już 11 marca, w środę, o godz. 16:00. Nowy program Agnieszki Woźniak-Starak Jak udało nam się ustalić, do jednego z pierwszych odcinków dziennikarka zaprosiła aktorkę Magdalenę Boczarską , która zagrała m.in. w filmie „Sztuka kochania”, wyprodukowanym przez Piotra Woźniaka-Staraka. Agnieszka co tydzień będzie rozmawiać z kobietami i mężczyznami, nie tylko tymi z pierwszych stron magazynów. Tematy? Jak złapać w życiu równowagę, być eko , szukać inspiracji. Stąd tytuł audycji " Life Balance " (życiowy balans — tłum). Audycji Agnieszki w internetowym newonce .radio będzie można posłuchać też w dowolnym czasie w formie podcastów. To dobra wiadomość, dla tych, którzy o 16.00 w środę nie będą mogli słuchać jej programów na żywo. Naszą informację w poniedziałek potwierdziło samo newonce.radio.         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez newonce.radio (@newonce_radio) Mar 9, 2020 o 1:50 PDT Więcej - w nowym "Party".

Agnieszka Woźniak-Starak w czarnej stylizacji
East News
Newsy
Agnieszka Woźniak-Starak wspomina męża w swojej radiowej audycji. Padły wzruszające słowa
Agnieszka Woźniak-Starak wróciła do pracy. W swojej audycji w pięknych słowach wspomniała męża

Agnieszka Woźniak-Starak po ponad pół rocznej przerwie, wróciła do pracy. Prezenterka prowadzi audycję "Life Balance" w radiu Newonce. Ostatnio gościem dziennikarki była Magdalena Boczarska i podczas rozmowy z aktorką, Agnieszka Woźniak-Starak wspomniała swojego zmarłego męża. Zobacz także:   Sprawa grobu Piotra Woźniaka-Staraka trafiła do sądu! Jest wniosek o karę Agnieszka Woźniak-Starak wspomina swojego zmarłego męża  Agnieszka Woźniak-Starak po śmierci męża wycofała się z życia publicznego i z obowiązków zawodowych. Teraz, po kilku miesięcznej przerwie zdecydowała się powrócić do pracy, jednak nie do telewizji, a do radia. Prezenterka dostała swoją audycję o nazwie "Life Balance" w Newonce radio. Jednym z pierwszych gości dziennikarki była Magdalena Boczarska, prywatnie serdeczna koleżanka Agnieszki Woźniak-Starak. W trakcie rozmowy został poruszony temat filmu "Sztuka kochania", w którym Boczarska zagrała główną rolę, a Piotr Woźniak-Starak był jego producentem. Wierzę w to, że spotkaliśmy się z Piotrem też po to, żeby ten film powstał. Głęboko wierzę, że też po to – powiedziała Agnieszka Woźniak-Starak.  Po wielu rozmowach Agnieszka Woźniak - Starak i jej mąż mieli dojść do wniosku, że książka o historii Michaliny Wisłockiej może być też fantastycznym pomysłem na film. Magdalena Boczarska w rozmowie z dziennikarką wspominała także casting do filmu, który miał miejsce właśnie w domu Staraków w Konstancinie. Rozmowa była naprawdę pełna emocji i wzruszających słów. Dla Agnieszki Woźniak - Starak powrót do pracy po tak tragicznych wydarzeniach w jej życiu, jest z pewnością bardzo ważną chwilą. Trzymamy mocno kciuki za dziennikarkę!  Agnieszka Woźniak - Starak w swojej...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner