Agnieszka Szulim z fioletowymi ustami
Mamy komentarz gwiazdy TVN!
1/7
Agnieszka Szulim z fioletowymi ustami

Agnieszka Woźniak-Starak jest w ciąży? Odkąd dziennikarka związała się z producentem filmowym, Piotrem Woźniakiem-Starakiem, wszyscy dopatrują się ciążowego brzuszka. Gwiazda jednak na razie nie planuje powiększenia rodziny i zapewnia, że być może kiedyś będzie na to odpowiedni czas. W rozmowie z "Dzień Dobry TVN" zdementowała plotki na temat swojego stanu. Co powiedziała Agnieszka Woźniak-Starak?

Bawi mnie, że wszystkie magazyny próbują mnie zapłodnić. Ta ciąża jest takim słowem, które magnetyzuje polskie media niesamowicie. Dzisiaj trochę więcej zjadłam i boję się, że znów będą jakieś plotki. Ale dementuję. Nie, nie jestem w ciąży.

Przypomnijmy, że Agnieszka Woźniak-Starak już raz była w ciąży. Tuż po ślubie z Piotrem w szczerym wywiadzie wyznała, że niestety przed laty poroniła i na razie nie zamierza powiększać rodziny. Plotki o jej błogosławionym stanie pojawiły się, gdy media pisały, że miejsce Agnieszki w drugiej edycji "Azja Express" zajmie Hanna Lis, bo gwiazda TVN chce poświęcić się rodzinie i nie ma w planach dalekiej podróży. Te informacje szybko zostały zdementowane przez samą Agnieszkę, która zapewniła, że poprowadzi drugą edycję hitowego show TVN, które tym razem będzie realizowane w Indiach. 

 

Zobacz: Piotr Woźniak-Starak pochwalił się seksownym zdjęciem Agnieszki Woźniak-Starak! Wow!​

2/7
Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr Woźniak-Starak przytulają się na zdjęciach
ONS
3/7
Agnieszka Starak i Piotr Woźniak-Starak
ONS
4/7
Agnieszka Woźniak-Starak, Piotr Woźniak-Starak pokazali zdjęcie z prywatnej imprezy
Instagram
5/7
Agnieszka Woźniak-Starak na pokazie Przybylskiego
EastNews
6/7
Agnieszka Woźniak-Starak
ONS
7/7
Agnieszka Woźniak-Starak wychodzi z DDTVN