Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak wychodzą z "Dzień Dobry TVN"
Newsy

Agnieszka Woźniak - Starak i Ewa Drzyzga zaszczepione na COVID-19 poza kolejnością? Prowadzące "Dzień Dobry TVN" skomentowały te doniesienia

Agnieszka Woźniak - Starak i Ewa Drzyzga zaszczepione na COVID-19 poza kolejnością? Prowadzące "Dzień Dobry TVN" skomentowały te doniesienia

Afera wokół szczepień znanych osób ze świata kultury, wydaje się nie cichnąć. Teraz głośno zrobiło się wokół Agnieszki Woźniak - Starak i Ewy Drzyzgi, które zostały poproszone o komentarz w tej sprawie, przez jeden z portali internetowych. Jak się okazało, krążą pogłoski, że prowadzące "Dzień Dobry TVN" rzekomo zostały już zaszczepione. Prezenterki postanowiły publicznie zabrać głos w tej sprawie. 

Zobacz także: Roztrzęsiona Krystyna Janda w programie na żywo ujawniła kolejne nazwiska zaszczepionych! "Jest mi bardzo przykro, przepraszam" 

Ewa Drzyzga szczerze o współpracy z Agnieszką Woźniak-Starak w "Dzień Dobry TVN"

Agnieszka Woźniak - Starak i Ewa Drzyzga wydały oświadczenia dotyczące rzekomego przyjęcia szczepionki na COVID-19 poza kolejnością 

Od początku stycznia pojawiają się nowe informacje dotyczące afery szczepionkowej. Poznaliśmy kilkanaście nazwisk osób ze świata kultury, które przyjęły szczepionkę na COVID-19 poza wyznaczona kolejnością. Wśród zaszczepionych gwiazd są między innymi Krystyna Janda, Wiktor Zborowski, Magda Umer, Anna Cieślak, Radosław Pazura, czy Olgierd Łukaszewicz. Sprawa stała się bardzo medialna i jak się okazało, w sieci zaczęły krążyć pogłoski o rzekomych kolejnych szczepieniach gwiazd. Plotki na temat przyjęcia szczepionki na COVID-19 skupiły się teraz na Agnieszce Woźniak - Starak i Ewie Drzyzdze. 

Prezenterki zostały poproszone przez dziennikarkę jednego z portali internetowych o potwierdzenie, że zostały zaszczepione przeciwko koronawirusowi poza wyznaczoną kolejnością. Prowadzące "Dzień Dobry TVN" postanowiły natychmiast zareagować i zdementować te pogłoski. Ewa Drzyzga zamieściła oświadczenie na swoim Instagramie.

Kochani, ale mnie chcieli ubrać w aferę... Dzwoni do mnie pani [...] i prosi o POTWIERDZENIE, że zostałam zaszczepiona (poza kolejką) na covid-19. Otóż nie zostałam, czekam grzecznie na swoją kolej. A jeśli ktoś twierdzi, że jest inaczej, mija się z prawdą, pewnie szuka sensacji - czytamy w oświadczeniu Ewy Drzyzgi. 

Z kolei Agnieszka Woźniak - Starak nagrała krótkie wideo na InstaStory, w którym również stanowczo zaprzeczyła, że przyjęła już szczepionkę na COVID-19.

Przed chwilą dostałam pytanie od dziennikarki [...], czy to prawda, że zaszczepiłam się przeciwko Covid-19. Ponoć takie komentarze pojawiają się też na różnych portalach. No więc nie - nie zaszczepiłam się poza kolejnością, ale bardzo chętnie się zaszczepię, gdy już przyjdzie moja kolej, czyli zakładam, że to będzie gdzieś za rok. Bardzo pozdrawiam wszystkich życzliwych - powiedziała w nagraniu na InstaStory, Agnieszka Woźniak - Starak. 

Agnieszka Woźniak - Starak i Ewa Drzyzga zdementowały plotki na temat rzekomego zaszczepienia się na COVID-19 poza wyznaczoną kolejnością.

Agnieszka Woźniak - Starak i Ewa Drzyzga
Instagram

 

Szczepionkę na COVID-19 przyjęło już kilkanaście osób ze świata kultury. Wśród nich jest między innymi Anna Cieślak. 

 

Zobacz także
Olgierd Łukaszewicz

Afera szczepionkowa: Olgierd Łukaszewicz również przyjął już szczepionkę na COVID-19! "Działałem w dobrej wierze"

Krystyna Janda na Międzynarodowym Strajku Kobiet

Afera szczepionkowa. Krystyna Janda w ogniu krytyki: "Mam nadzieję, że przez Pani działanie nikt nie umrze"

 

 

Anna Cieślak
East News
Newsy
Anna Cieślak potwierdza, że przyjęła już szczepionkę na COVID-19! Aktorka opublikowała oświadczenie
Anna Cieślak potwierdza, że przyjęła już szczepionkę na COVID-19! Aktorka opublikowała oświadczenie

Anna Cieślak zamieściła w mediach społecznościowych wpis, w którym potwierdziła, że została już zaszczepiona na COVID-19. Tym samym aktorka odniosła się do wcześniejszych medialnych doniesień na ten temat. Jak to tłumaczy? Sprawdźcie szczegóły.  Zobacz także:  Pod nowym postem Anny Cieślak masa komentarzy o jej nowym związku! Na te pozytywne reaguje! Jak? Anna Cieślak opublikowała oświadczenie dot. przyjęcia szczepionki na COVID-19 poza wyznaczonym harmonogramem Od kilku dni nie milkną echa wokół sprawy szczepień znanych osobistości ze świata kultury, które zostały zaszczepione na COVID-19 poza wyznaczoną kolejnością. Wśród osób, które przyjęły już szczepionkę są między innymi Krystyna Janda, Radosław Pazura, Olgierd Łukaszewicz czy Magda Umer . Teraz okazało się, że w tym gronie znajduje się również Anna Cieślak .  Już wcześniej pojawiły się medialne doniesienia, że aktorka przyjęła szczepionkę. Teraz gwiazda postanowiła odnieść się do nich we wpisie na swoim Instagramie. Anna Cieślak potwierdziła, że została zaszczepiona i wyjaśniła, jak do tego doszło, że przyjęła szczepionkę poza wyznaczoną kolejnością.  Szanowni Państwo,  otrzymałam propozycję i poddałam się szczepieniu w ramach promocji szczepień przeciw COVID-19. Nie pierwszy raz miałam szansę zaangażowania się w ważną akcję prospołeczną. Wiedząc, jak wielu Polaków obawia się szczepionki, chciałabym dać świadectwo swojego zaufania do jej bezpieczeństwa. Wierzę naukowcom i lekarzom, którzy zalecają szczepienia, jako bezpieczną i skuteczną drogę do pokonania pandemii i powrotu do normalności. Warunkiem powodzenia ich misji jest nasz masowy udział w Narodowym Programie Szczepień.  Z wyrazami szacunku, Anna Cieślak - brzmi oświadczenie...

szczepionka
East News
Newsy
Nie tylko Janda, Zborowski czy Cieślak. Pełna lista celebrytów zaszczepionych poza kolejnością. Które gwiazdy jeszcze się na niej znalazły?
Nie tylko Janda, Zborowski czy Cieślak. Pełna lista celebrytów zaszczepionych poza kolejnością. Które gwiazdy jeszcze się na niej znalazły?

Od kilku dni tematem numer jeden w polskich mediach jest afera szczepionkowa. Okazało się, że kilkanaście osób ze świata kultury przyjęło już szczepionkę na COVID-19 poza wyznaczoną kolejnością. Cała sprawa wywołała społeczne oburzenie - została nawet powołana specjalna komisja wyjaśniająca to zajście. Jak gwiazdy się tłumaczą? Kto został już zaszczepiony? Zobaczcie listę nazwisk, które już zostały ujawnione!  Zobacz także:  Roztrzęsiona Krystyna Janda w programie na żywo ujawniła kolejne nazwiska zaszczepionych! "Jest mi bardzo przykro, przepraszam"   PEŁNA LISTA zaszczepionych poza kolejnością gwiazd!  Szczepienia na COVID-19 poza kolejnością wywołały falę krytycznych komentarzy. Lista zaszczepionych już osób ze świata kultury nie została nigdzie oficjalnie opublikowana i o wszystkim dowiedzieliśmy się dzięki medialnym ustaleniom. Dopiero po tym gwiazdy zaczęły zamieszczać swoje oświadczenia, w których potwierdziły przyjęcie szczepionki.  Wszyscy zaszczepieni poza kolejnością zgodnie przyznają, że otrzymali zaproszenie od WUM-u, aby zostać ambasadorami akcji szczepień. Jak ostatnio przyznała Krystyna Janda, szczepienia gwiazd z jej Fundacji miały odbyć się w dopiero w lutym, jednak ostatecznie zostali zaproszeni wcześniej.  Przyszliśmy na próbę 29 grudnia. Ktoś z przychodni zadzwonił, powiedział, że mają odmrożone szczepionki, które mogą się zmarnować.  Zapytali, czy możemy przyjechać. [...] Pytaliśmy, czy nikomu nie zabieramy szczepionki, zapewniano nas, że nie. Powiedziano nam, że jest taka sytuacja, zawirowanie, okres świąteczny - tłumaczyła aktorka w "Faktach po Faktach".  Cała sprawa wywołała wiele zamieszania - została nawet powołana specjalna komisja, która wykryła szereg nieprawidłowości dot. akcji...

Krystyna Janda
East News
Newsy
Roztrzęsiona Krystyna Janda w programie na żywo ujawniła kolejne nazwiska zaszczepionych! "Jest mi bardzo przykro, przepraszam" 
Roztrzęsiona Krystyna Janda w programie na żywo ujawniła kolejne nazwiska zaszczepionych! "Jest mi bardzo przykro, przepraszam" 

Od kilku dni poznajemy kolejne nazwiska osób ze świata kultury zaszczepionych na COVID-19 poza  wyznaczoną kolejnością. W poniedziałek, 4. stycznia Krystyna Janda była gościem programu "Fakty po Faktach", w którym opowiedziała, w jaki sposób do tego doszło, a także ujawniła nowe nazwiska osób, które razem z nią zostały zaproszone na szczepienie. Sprawdźcie szczegóły. Zobacz także:  Afera szczepionkowa. Krystyna Janda w ogniu krytyki: "Mam nadzieję, że przez Pani działanie nikt nie umrze" Krystyna Janda tłumaczy się z przyjęcia szczepionki na COVID-19 poza kolejnością Afera wokół szczepień na COVID-19 poza kolejnością ostatnio jest tematem numer jeden. Dzięki medialnym ustaleniom wiadomo już, że szczepionkę przyjęli między innymi  Krystyna Janda, Wiktor Zborowski, Magda Umer, Anna Cieślak, Olgierd Łukaszewicz czy Radosław Pazura. Ale lista nazwisk jest dłuższa. Jak poinformowała Krystyna Janda w programie "Fakty po Faktach", początkowo miało to wyglądać trochę inaczej. Aktorzy z Fundacji Jandy zostali poproszeni przez Warszawski Uniwersytet Medyczny, do wzięcia udziału w akcji promocyjnej szczepień przeciw COVID-19 (w sumie miało być to 8 osób z Fundacji aktorki), ale szczepienia miały odbyć się dopiero w lutym, czyli po tym, jak zostaną zaszczepieni medycy.  Wielu aktorów-seniorów zgodziło się na tę promocję. Mieliśmy być szczepieni po medykach . Powiedziano nam, że prawdopodobnie gdzieś koło połowy lutego będziemy my szczepieni , seniorzy. Sama przedstawiłam prof. Gaciongowi listę, mieliśmy zostać zaszczepieni po lekarzach - powiedziała w programie "Fakty po Faktach", Krystyna Janda.  Stało się jednak inaczej i już 29. grudnia padła propozycja zaszczepienia aktorów, którzy...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner