Agnieszka Woźniak-Starak w czarnej stylizacji
East News

Agnieszka Woźniak-Starak błyszczała na wernisażu w Fundacji Rodziny Staraków! Spójrzcie na najnowsze zdjęcia gwiazdy

Agnieszka Woźniak-Starak w czarnej stylizacji
East News

Agnieszka Woźniak-Starak pojawiła się na wernisażu wystawy "Realizm istotny" i zachwyciła swoim wyglądem! Gwiazda TVN po tragicznej śmierci męża zniknęła z życia publicznego, ale teraz wzięła udział w kulturalnej imprezie zorganizowanej w Fundacji Rodziny Staraków. Ostatnie miesiące były wyjątkowo trudne dla Agnieszki Woźniak-Starak. 18 sierpnia na jeziorze Kisajno na Mazurach w wyniku wypadku zginął ukochany mąż gwiazdy. Po śmierci Piotra Woźniaka-Staraka Agnieszka odcięła się od show-biznesu i unikała wyjść na oficjalne imprezy. Gwiazda TVN pojawia się jedynie na wydarzeniach związanych z rodziną Staraków. Tak też było i tym razem! 

Agnieszka Woźniak-Starak zachwyciła swoim wyglądem

Agnieszka Woźniak-Starak pojawiła się na wernisażu "Realizm istotny" w Fundacji Rodziny Staraków w długiej, zwiewnej czarnej sukience, którą połączyła z ciemną kamizelką i botkami na obcasie. Gwiazda TVN postawiła również na subtelny makijaż i delikatnie kręcone włosy. Agnieszka  Woźniak-Starak wyglądała naprawdę pięknie! 

Zobaczcie sami, jak Agnieszka Woźniak-Starak zaprezentowała się na wernisażu wystawy w Fundacji Rodziny Staraków! 

Przypominamy, że ostatnio w mediach pojawiły się doniesienia, że Agnieszka już wkrótce wróci do pracy. Według doniesień "Super Expressu" gwiazda ma poprowadzić własną audycję w newonce.radio.

Zobacz także: Ochroniarz Piotra Woźniaka-Staraka dba o bezpieczeństwo Agnieszki. Spójrzcie na najnowsze zdjęcia gwiazdy!

Agnieszka Woźniak-Starak na wernisażu wystawy "Realizm istotny".

Agnieszka Woźniak-Starak w czarnej stylizacji
East News

Gwiazda TVN wyglądała świetnie!

Agnieszka Woźniak-Starak w czarnej stylizacji
East News

 

Więcej na temat Agnieszka Woźniak-Starak
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51