Agnieszka Włodarczyk w płaszczu w panterkę
Newsy

Włodarczyk i Konarowska pod studiem DDTVN. W tak szalonych butach Agnieszki nigdy nie widzieliśmy!

Włodarczyk i Konarowska pod studiem DDTVN. W tak szalonych butach Agnieszki nigdy nie widzieliśmy!
Agnieszka Włodarczyk w płaszczu w panterkę
Newsy
Agnieszka Włodarczyk pierwszy raz o rozstaniu z Mikołajem Krawczykiem: "Potrzebowałam ciekawych, mocnych emocji"
Agnieszka Włodarczyk pierwszy raz o rozstaniu z Mikołajem Krawczykiem: "Potrzebowałam ciekawych, mocnych emocji"

Agnieszka Włodarczyk wyjechała do Azji kręcić program "Azja Express" w trudnym momencie swojego życia. Rozstała się właśnie po długim związku z Mikołajem Krawczykiem . Czy taka ucieczka w przygodę, w ekstremalną podróż, była jej w tym momencie potrzebna? Odpowiem ci jednym zdaniem: chciałam oderwania od codzienności i potrzebowałam ciekawych, mocnych emocji na tym etapie życia " - mówi w rozmowie z Fleszem Agnieszka Włodarczyk. Jej wieloletnia przyjaciółka Maria Konarowska , która postanowiła ja wspierać w tym trudnym momencie życia, dodaje:  Ja wierzę, że życie często samo podsuwa nam dobre rozwiązania. Wtedy dzieje się właśnie to, co powinno się wydarzyć", mówi Konarowska. Obie dziewczyny wierzą, że nic się nie dzieje przez przypadek! Agnieszka dostała propozycję, by wziąć udział w tym programie, kiedy obie przyjaciółki marzyły, by wyjechać do Indonezji. I jak tu nie wierzyć w przeznaczenie? Więcej na ten temat przeczytacie w magazynie Flesz!    agnieszka na Bali    

Agnieszka Włodarczyk
EastNews/ONS
Newsy
Agnieszka Włodarczyk w felietonie dla "Flesza" przyznaje: "Dałam się złapać w kleszcze solarium"
Agnieszka Włodarczyk w felietonie dla "Flesza" przyznaje: "Dałam się złapać w kleszcze solarium"

Agnieszka Włodarczyk napisała dla magazynu "Flesz" felieton, w którym opowiedziała jak wiele lat zajęło jej zmaganie się z wizerunkiem i polubienie siebie taką jaką jest. Najgorsze było uzależnienie od solarium. Szczerze, bez lukru - przeczytaj, co Włodarczyk mówi o swoim wizerunku. Otóż przez wiele lat grubą warstwą makijażu zakrywałam to, kim jestem. Byłam przecież #panią_z_telewizji, która wybierając zawód aktorki, podpisała cyrograf z diabłem, że zawsze będzie perfekcyjna. W każdym calu… Zawładnęła mną paranoja – bo inaczej tego nazwać nie można – bycia idealną. Na domiar złego dałam się złapać w kleszcze solarium. Efekt wszyscy doskonale pamiętają. Pamiętam też ja i do dziś śmieję się w głos, oglądając swoje zdjęcia sprzed lat i przypominając sobie opinię jednej z dziennikarek, która uznała, że zamiast podkładu używam nutelli - czytamy w magazynie "Flesz". Zobacz: Naturalność i świeżość, czyli makijaż nude krok po kroku   W dalszej części felietonu dla magazynu "Flesz" Agnieszka Włodarczyk opowiada, jak duży szok przeżyją wszyscy oglądający "Azja Express"  na widok wszystkich "pań z telewizji bez makijażu, spoconych i zmęczonych". A także, kiedy teraz czuje potrzebę malowania się. Wcale nie po to, by się odmłodzić czy przypodobać... Zachęcamy do lektury - nowy Flesz już w kioskach.   Zobacz także: Agnieszka Włodarczyk mówi nam, czy jest znowu zakochana! Co ze Sławkiem Uniatowskim?   Agnieszka Włodarczyk za czasów, kiedy kochała solarium.   Agnieszka Włodarczyk teraz wygląda świetnie.   Agnieszka Włodarczyk bez makijażu na spacerze z psami.

Agnieszka Włodarczyk sprzedaje dom
Instagram
Newsy
Agnieszka Włodarczyk sprzedaje dom? Wiemy, gdzie aktorka chce teraz zamieszkać
Agnieszka Włodarczyk sprzedaje dom? Wiemy, gdzie aktorka chce teraz zamieszkać

Agnieszka Włodarczyk sprzedaje swój dom? Tak właśnie twierdzi znajomy gwiazdy, który w rozmowie z Faktem zdradził, że Agnieszka planuje pozbyć się zbyt dużej posiadłości. Według doniesień tabloidu aktorka nie chce już mieszkać w willi, która ma aż 200 mkw. i którą urządzała razem ze swoim byłym partnerem, Mikołajem Krawczykiem. Okazuje się, że Agnieszka już planuje przeprowadzkę. Gdzie? Myśli o przeprowadzce do Śródmieścia - zdradził informator Faktu. Przypominamy, że jeszcze w 2014 roku, kiedy kupiła dom pod Warszawą, Agnieszka w jednym z wywiadów zapewniała, że nie wyobraża sobie życia w mieście. Czyżby więc zmieniła zdanie w tek kwestii? Myślicie, że Agnieszka Włodarczyk rzeczywiście się przeprowadzi?   Zobacz także: Panele podłogowe do domu – przeznaczenie i właściwości   Agnieszka Włodarczyk sprzedaje dom?   Aktorka przeprowadzi się do Warszawy?

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner