Party Stories
Agnieszka Wielgosz zdradziła dlaczego rozwodzi się z mężem
ONS
Newsy

Agnieszka Wielgosz po raz pierwszy o rozwodzie: Nie stoi za tym romans!

Gwiazda serialu "Pierwsza miłość" zdementowała informacje o swoim romansie

Tydzień temu jako pierwsi poinformowaliśmy, że aktorka serialu "Pierwsza miłość"  Agnieszka Wielgosz po trzech latach małżeństwa (i 10 latach związku) postanowiła się rozstać ze swoim mężem. Wniosek o rozwód trafił już do sądu, a media zastanawiały się co może być przyczyną tej trudnej decyzji. Zobacz: Aktorka z "Pierwszej miłości" rozwodzi się! Dlaczego Agnieszka Wielgosz złożyła pozew?

Kilka dni po ogłoszeniu tych informacji, Agnieszka Wielgosz postanowiła skomentować dlaczego postanowiła zakończyć swój 10-letni związek. W rozmowie z lifestylenewseria.pl zdementowała przy okazji krążące plotki, według których aktorka miała romans z aktorem, Danielem Kozakiewiczem.

- Walczyliśmy o siebie. Natomiast mamy obydwoje bardzo trudne charaktery, a życie z drugą osobą na co dzień nie jest proste. Zakochać się jest łatwo, natomiast potem, żeby ta miłość kwitła i żeby związek istniał, to jest tak naprawdę bardzo ciężka praca. Do rozstania z moim mężem nie przyczyniły się żadne osoby trzecie, zarówno z jednej, jak i z drugiej strony, więc nieprawdą jest to, że stoi za tym jakiś romans. Jedyną rzeczą prawdziwą jest to, że faktycznie Daniel Kozakiewicz uczy mnie hiszpańskiego, to jest jedyne, co nas łączy. Nie miałam szansy się za bardzo wypowiedzieć. Nie aspiruję też do miana celebrytki i nie jest moją intencją bycie na językach w taki sposób. Jest sezon ogórkowy i nic się nie dzieje, a media i paparazzi szukają jakiejkolwiek sensacji i węszą wszędzie. Tak naprawdę newsa można zrobić ze wszystkiego. Obudować to, podoklejać różne rzeczy.


Myślicie, że wypowiedź Agnieszki Wielgosz utnie wszystkie plotki na temat jej rozwodu?

Zobacz na Polki.pl: Najgłośniejsze rozwodyKomentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Agnieszka Wielgosz rozwodzi się
Newsy
Aktorka z „Pierwszej miłości” rozwodzi się! Dlaczego Agnieszka Wielgosz złożyła pozew?
Wiemy, co się stało

Mówi się, że o prawdziwą miłość w show-biznesie bardzo trudno, co potwierdzają liczne gwiazdy. Po burzliwych i namiętnych początkach, wywiadach opatrzonych romantycznymi sesjami nagle przychodzi dzień, kiedy obie strony zdają sobie sprawę, że to jednak nie jest "TO". Zobacz:  Maja Hyży PIERWSZY RAZ tak szczerze o rozwodzie z Grzegorzem. Tak dużo jeszcze nie powiedziała Teraz decyzję o rozstaniu ze swoim wieloletnim partnerem podjęła aktorka znana z serialu "Pierwsza miłość" - Agnieszka Wielgosz . Gwiazda związana była ze swoim ukochanym 10 lat, ale ślub wzięli ze sobą dopiero trzy lata temu: Aga związana była z Tomkiem od ponad 10 lat, ale na ten poważny krok zdecydowali się zaledwie trzy lata temu, aby ratować związek. Owocem ich małżeństwa jest córka Milenka. Jednak jakiś czas temu coś zaczęło się między nimi psuć, a od pół roku już nie mieszkają ze sobą - mówi nam znajoma z otoczenia gwiazdy.  Informacje te potwierdza menadżerka Wielgosz, Aldona Wleklak: Agnieszka postanowiła rozstać się z mężem, a pozew jest już w sądzie. Oczywiście liczy na polubowne załatwienie sprawy, ale czas pokaże.  Zaskoczeni? Zobacz na Polki.pl:  Jak zmienić nazwisko po rozwodzie?  

Agnieszka Wielgosz w niebieskiej sukience
Newsy
Gwiazda "Pierwszej miłości" na okładce Playboya! Która? Jej zdjęcie pobudza wyobraźnię...
Która się zdecydowała?

Agnieszka Wielgosz pokazała zgrabne ciało na okładce "Playboya"! W kwietniowym numerze ukaże się gorąca sesja aktorki znanej z serialu "Pierwsza miłość". Nie jest to debiut Agnieszki Wielgosz jeśli chodzi o rozbierane sesje. Kilka lat temu gwiazda odsłoniła piersi na festiwalu „Era Schaeffera”. Musimy przyznać, że aktorka jest bardzo seksowna. Agnieszka Wielgosz na okładce "Playboya"! To bardzo dobry czas dla Agnieszki Wielgosz. Aktorka coraz częściej pojawia się na salonach, a jej postać z "Pierwszej miłości" budzi wiele emocji u widzów. Widać, że otrząsnęła się po wydarzeniach sprzed kilku miesięcy, gdy złożyła pozew o rozwód.   Teraz jej kariera nabiera tempa. Kolejny efekt to okładka w prestiżowym magazynie dla panów - "Playboy". Wielgosz jest całkiem naga, a jedyne co ma na sobie, to seksowne, wiązane czarne szpilki. To zdjęcie z pewnością pobudza wyobraźnię...  A aktorka wygląda na bardzo szczęśliwą i korzysta z życia.   Zobacz: Agnieszka Wielgosz po raz pierwszy o rozwodzie: Nie stoi za tym romans!   Agnieszka Wielgosz na okładce "Playboya"   Agnieszka Wielgosz znana jest widzom z "Pierwszej miłości" Aneta Zając na okładce Playboya

Marta Żmuda Trzebiatowska o rozstaniu z Adamem Królem
ONS
Newsy
Żmuda wspomina rozstanie z narzeczonym. Mówi o jego nowej dziewczynie
Nie było jej łatwo

Marta Żmuda Trzebiatowska kilkanaście miesięcy temu rozstała się ze swoim partnerem, Adamem Królem , po prawie 10 latach bycia razem. Media szybko zaczęły szukać nowego mężczyzny pięknej aktorce. Pojawiły się nawet plotki o jej romansie z Michałem Figurskim . Przypomnijmy:  Żmuda Trzebiatowska i Figurski mają... romans?!  Gwiazda niechętnie wraca do rozmów na ten temat. Zrobiła jednak wyjątek w programie Łukasza Jakóbiaka . W kawalerce dziennikarza przyznała się, że był to dla niej ciężki czas, ale szybko stanęła na nogi. Pomogli jej w tym przyjaciele i wieczny optymizm: Jest taki moment ciężki, kiedy nikogo nie ma w domu. To jest ciężkie, ale do przejścia. Ja dużo nad sobą bardzo pracowałam i tak naprawdę nigdy nie miałam szansy być sama, bo ja byłam bardzo młodziutka, kiedy wchodziłam w tamten związek. Fajnych ludzi miałam wokół siebie, którzy też bardzo mnie budowali w tym czasie. Ja myślę, że ja bardzo szybko stanęłam w sumie na nogi - przekonuje. Adam, po rozstaniu z Martą, ułożył sobie życie na nowo. Żmuda życzy mu dużo szczęścia. Wie, że nowa wybranka tancerza jest fajną dziewczyną: Jest szczęśliwy, układa sobie życie, ma bardzo fajną dziewczynę, nie poznałam jej, ale słyszałam. Życzę mu jak najlepiej - przekonuje aktorka A kiedy przyjdzie czas na Martę? Może już jest zakochana? Zobacz:  Żmuda zakochała się na wiosnę   Piękna Żmuda w letniej stylizacji zachwyciła w DDTVN: 

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner