Agnieszka Szulim, Piotr Woźniak-Starak
ONS

Życie Agnieszki Szulim zmieniło się radykalnie? Tak twierdzi tabloid...

Agnieszka Szulim, Piotr Woźniak-Starak
ONS

Agnieszka Szulim skończyła z imprezami dla swojego ukochanego Piotra Woźniaka-Staraka? Do tej pory dziennikarka słynęła ze swojego zamiłowania do nocnego życia. Zawsze otaczała się licznym gronem znajomych oraz często była widywana w warszawskich klubach. Jak donosi "Fakt", teraz jej styl życia miał ulec radykalnej zmianie. A wszystko przez... miłość! Odkąd Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak zaręczyli się, prezenterka coraz mniej czasu spędza poza domem. 

Agnieszka Szulim szykuje się do roli żony?

Ślub Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka zbliża się wielkimi krokami! Para ma pobrać się już w sierpniu tego roku. Uroczystość ma się ponoć odbyć w rezydencji Staraków w mazurskiej wsi Fuleda. Zakochani nie szczędzą pieniędzy na ten wyjątkowy dzień. Ich ślub ma kosztować około miliona złotych! Co więcej, rodzice Piotra podobno marzą o... wnuku! Niewykluczone zatem, że Agnieszka obecnie przygotowuje się nie tylko do roli panny młodej i żony, ale także... mamy! Czyżby stąd ta nagła zmiana stylu życia?

Skończyły się imprezki w modnych klubach i ploteczki na kawie na placu Zbawiciela. Teraz Agnieszka wolny czas spędza zamknięta w rezydencji Piotra w Konstancinie - zdradził tabloidowi znajomy gwiazdy.

Agnieszka mieszka obecnie z narzeczonym w domu rodziców swojego ukochanego. Podobno prezenterka często jest zapraszana przez mamą Piotra na kawę i pogaduszki. Mają przecież tyle ważnych kwestii do omówienia przed ślubem...

 

Zobacz też: Agnieszka Szulim PIERWSZY RAZ o swoich zaręczynach z milionerem! "Mam ogromny szacunek do Piotra".

 

Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak przygotowują się do ślubu.

Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak- Starak na gali "Srebrne Jabłka"
ONS

 

Dziennikarka postanowiła zmienić styl życia dla ukochanego?

Agnieszka Szulim w bordowej sukience z falbanami w kropki
ons.pl

Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36