Szulim o Maglu Towarzyskim
ONS

Szulim zastąpi Kina i poprowadzi z Korwin Magiel Towarzyski? Jest komentarz Agnieszki

Szulim o Maglu Towarzyskim
ONS

Magiel Towarzyski to czołowy program o polskim show-biznesie, wzbudzający ogromne emocje wśród gwiazd już od wielu lat. Nieodłącznie kojarzy się też z osobami Karoliny Korwin Piotrowskiej i Tomasza Kina, więc informacja, że ten drugi został zwolniony przez władze TVN, wywołała spore zdziwienie. Przypomnijmy: Kin zwolniony z Magla Towarzyskiego! Co dalej z programem Korwin?

Po ogłoszeniu tej decyzji ruszyła lawina spekulacji, a prasa zaczęła szukać drugiego prowadzącego, który jesienią pojawi się na wizji z Korwin. Najczęściej w kuluarach wymieniano nazwisko Agnieszki Szulim, która sama przecież prowadzi z powodzeniem "Na Językach", a z Karoliną zna i lubi się od lat. Plotki nasiliły się po sesji zdjęciowej gwiazd TVN Style, na której obie panie pozowały razem, co mogło sugerować, że promują wspólny program. A jak jest naprawdę?


Myślę, że takie spekulacje o tym, że mogę zastąpić Tomka Kina się nie pojawią, bo już wiemy, że Karolina będzie prowadziła ten program sama - i bardzo dobrze, ja jej tego gratuluję prawdę mówiąc. Ale cały czas będzie u mnie w programie, więc będziemy się widywać raz w tygodniu nadal - skomentowała dla TVNStyle.pl Szulim.


Żałujecie? Tworzyłyby dobry duet na ekranie?

Szulim i Korwin podczas sesji zdjęciowej:

Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48