Party Stories
Zaręczyny Agnieszki Szulim i Piotra Woźniak-Staraka za balu TVN
WBF
Newsy

TYLKO U NAS! Agnieszka Szulim czeka na... ślubne scenariusze!

O co chodzi?

Gdy na balu Fundacji TVN "Nie jesteś sam" Piotr Woźniak-Starak oświadczył się Agnieszce Szulim, wywołało to medialne spekulacje, gdzie para weźmie ślub i urządzi wesele.

 

Na początku patrzono dość sceptycznie na całe wydarzenie, ponieważ wszyscy uważali, że Agnieszka jest jeszcze żoną kierowcy rajdowego Adama Badziaka. Para pobrała się w 2008 roku, ale jak się okazało, Agnieszka i Adam rozwiedli się na początku czerwca tego roku. I to w kompletnej tajemnicy! Szulim może więc śmiało planować ceremonię ślubną, która już określana jest jako "towarzyskie wydarzenie roku"!

 

Jeszcze tego samego wieczoru zaraz po zaręczynach, media zaczęły prześcigać się w wizjach ślubu jednej z najgorętszej gwiazdy stacji TVN i dziedzica fortuny StarakówIzabela Janachowska, która w TVN Style pomaga młodym parom zorganizować ceremonię ślubną w programie "I nie opuszczę Cię aż do ślubu", stwierdziła okiem fachowca, że aby uniknąć medialnego zamieszania, ślub z pewnością odbędzie się za granicą, a "wśród gości będzie bardzo duża selekcja, ale to nie znaczy, że wesele ma być małe".

Ostatnie doniesienia mówią, że narzeczeni najchętniej zaprosiliby rodzinę i przyjaciół do Cannes, gdzie w blasku księżyca powiedzieliby sobie sakramentalne "tak!".

 

Agnieszka do tej pory nie komentowała plotek o przyszłym ślubie. Wyjątek zrobiła dla magazynu "Party". Dziennikarka zapytana o to, czy już jest w szale ślubnych przygotowań odpowiedziała ze śmiechem, że ślub na razie nie spędza jej i Piotrowi snu z oczu.

Poczekamy jeszcze chwilę aż usłyszymy w mediach więcej scenariuszy naszego ślubu i wtedy zdecydujemy, która najbardziej nam odpowiada – zażartowała dziennikarka.

Więcej o ślubnych planach Agnieszki i Piotra w najnowszym wydaniu magazynu "Party"!

Zobacz: Agnieszka Szulim PIERWSZY RAZ o swoich zaręczynach z milionerem! "Mam ogromny szacunek do Piotra"

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Agnieszka Szulim w granatowym garniturze
Newsy
Agnieszka Szulim, Piotr Woźniak-Starak, Jolanta Kwaśniewska na wystawie malarskiej ZDJĘCIA
Pierścionek zaręczynowy Agnieszki Szulim
WBF
Newsy
Agnieszka Szulim czeka na... ślubne scenariusze!
O co chodzi?

Gdy na balu Fundacji TVN "Nie jesteś sam" Piotr Woźniak-Starak oświadczył się Agnieszce Szulim , wywołało to medialne spekulacje, gdzie para weźmie ślub i urządzi wesele. Na początku patrzono dość sceptycznie na całe wydarzenie, ponieważ wszyscy uważali, że Agnieszka jest jeszcze żoną kierowcy rajdowego Adama Badziaka . Para pobrała się w 2008 roku, ale jak się okazało, Agnieszka i Adam rozwiedli się na początku czerwca tego roku. I to w kompletnej tajemnicy! Szulim może więc śmiało planować ceremonię ślubną, która już określana jest jako "towarzyskie wydarzenie roku"! Jeszcze tego samego wieczoru zaraz po zaręczynach, media zaczęły prześcigać się w wizjach ślubu jednej z najgorętszej gwiazdy stacji TVN i dziedzica fortuny Staraków . Izabela Janachowska, która w TVN Style pomaga młodym parom zorganizować ceremonię ślubną w programie "I nie opuszczę Cię aż do ślubu", stwierdziła okiem fachowca, że aby uniknąć medialnego zamieszania, ślub z pewnością odbędzie się za granicą, a "wśród gości będzie bardzo duża selekcja, ale to nie znaczy, że wesele ma być małe" . Ostatnie doniesienia mówią, że narzeczeni najchętniej zaprosiliby rodzinę i przyjaciół do Cannes, gdzie w blasku księżyca powiedzieliby sobie sakramentalne "tak!". Agnieszka do tej pory nie komentowała plotek o przyszłym ślubie. Wyjątek zrobiła dla magazynu "Party" . Dziennikarka zapytana o to, czy już jest w szale ślubnych przygotowań odpowiedziała ze śmiechem, że ślub na razie nie spędza jej i Piotrowi snu z oczu. Poczekamy jeszcze chwilę aż usłyszymy w mediach więcej scenariuszy naszego ślubu i wtedy zdecydujemy, która najbardziej nam odpowiada – zażartowała dziennikarka. Więcej o ślubnych planach Agnieszki i Piotra w najnowszym wydaniu magazynu "Party"! Zobacz:  Agnieszka Szulim PIERWSZY RAZ o swoich zaręczynach z...

Karolina Korwin Piotrowska o zaręczynach Szulim i Staraka
ONS
Newsy
Karolina Korwin Piotrowska wie, kiedy odbędzie się ślub Agnieszki Szulim i Piotra Staraka! "Wiem, ale..."

Karolina Korwin Piotrowska wie, kiedy odbędzie się ślub Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka Staraka! W podsumowaniu roku dla magazynu "Party" dziennikarka wraz z Alkiem Rogozińskim wybrali najważniejsze wydarzenia w show-biznesie w 2015 roku. Nie mogło oczywiście zabraknąć zaręczyn pary! Karolina Korwin Piotrowska o zaręczynach Szulim i Staraka Piotr Woźniak Starak oświadczył się Agnieszce Szulim podczas charytatywnego balu TVN. Milioner podarował gwieździe pierścionek będący rodzinną pamiątką. O tym wydarzeniu mówili wszyscy. Karolina wie zaś, kiedy odbędzie się ślub: Współczuję bardzo Agnieszce chorobliwego zainteresowania mediów jej życiem prywatnym. Choć w sumie można się było tego spodziewać, jeśli do zaręczyn dochodzi na Balu TVN, czyli kuźni wszelkich plotek i miejscu spotkań największych medialnych plotkarzy oraz „medialnych przyjaciół” zaopatrzonych w telefony z dostępem do ukochanego Instagrama. Ale mleko się rozlało, a media szaleją, bo na gwałt szukamy ładnej, bogatej i niegłupiej pary na okładki, bo ileż można pisać o Rozenek? To bardzo fajna para, zakochani jak dzieciaki. Oby udało im się zachować minimum prywatności w ten ważny dzień, który nastąpi…Wiem, ale nie powiem! Ten dzień może przejść do historii polskiego show-biznesu. My jednak wiemy, że na razie nie stanie się to prędko.   Zobacz: Agnieszka Szulim zdradziła szczegóły ślubu z Piotrem Woźniakiem-Starakiem! Wspomniała też o dziecku   Agnieszka Szulim weźmie ślub w przyszłym roku? Karolina Korwin Piotrowska wie, kiedy odbędzie ślub Agnieszki i Piotra Ślub Agnieszki Szulim już niedługo

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner