Zaręczyny Agnieszki Szulim i Piotra Woźniak-Staraka za balu TVN
WBF

TYLKO U NAS! Agnieszka Szulim czeka na... ślubne scenariusze!

Zaręczyny Agnieszki Szulim i Piotra Woźniak-Staraka za balu TVN
WBF

Gdy na balu Fundacji TVN "Nie jesteś sam" Piotr Woźniak-Starak oświadczył się Agnieszce Szulim, wywołało to medialne spekulacje, gdzie para weźmie ślub i urządzi wesele.

 

Na początku patrzono dość sceptycznie na całe wydarzenie, ponieważ wszyscy uważali, że Agnieszka jest jeszcze żoną kierowcy rajdowego Adama Badziaka. Para pobrała się w 2008 roku, ale jak się okazało, Agnieszka i Adam rozwiedli się na początku czerwca tego roku. I to w kompletnej tajemnicy! Szulim może więc śmiało planować ceremonię ślubną, która już określana jest jako "towarzyskie wydarzenie roku"!

 

Jeszcze tego samego wieczoru zaraz po zaręczynach, media zaczęły prześcigać się w wizjach ślubu jednej z najgorętszej gwiazdy stacji TVN i dziedzica fortuny StarakówIzabela Janachowska, która w TVN Style pomaga młodym parom zorganizować ceremonię ślubną w programie "I nie opuszczę Cię aż do ślubu", stwierdziła okiem fachowca, że aby uniknąć medialnego zamieszania, ślub z pewnością odbędzie się za granicą, a "wśród gości będzie bardzo duża selekcja, ale to nie znaczy, że wesele ma być małe".

Ostatnie doniesienia mówią, że narzeczeni najchętniej zaprosiliby rodzinę i przyjaciół do Cannes, gdzie w blasku księżyca powiedzieliby sobie sakramentalne "tak!".

 

Agnieszka do tej pory nie komentowała plotek o przyszłym ślubie. Wyjątek zrobiła dla magazynu "Party". Dziennikarka zapytana o to, czy już jest w szale ślubnych przygotowań odpowiedziała ze śmiechem, że ślub na razie nie spędza jej i Piotrowi snu z oczu.

Poczekamy jeszcze chwilę aż usłyszymy w mediach więcej scenariuszy naszego ślubu i wtedy zdecydujemy, która najbardziej nam odpowiada – zażartowała dziennikarka.

Więcej o ślubnych planach Agnieszki i Piotra w najnowszym wydaniu magazynu "Party"!

Zobacz: Agnieszka Szulim PIERWSZY RAZ o swoich zaręczynach z milionerem! "Mam ogromny szacunek do Piotra"

 

Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01