Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Małgorzata Ohme, Agnieszka Szulim na konferencji Aplauz Aplauz
ONS
Newsy

TYLKO U NAS! Gwiazdy wspominają szkołę: Ohme dawała papier toaletowy jako łapówki, Szulim straciła przyjaciółkę

Rozpoczął się rok szkolny. Dlatego postanowiliśmy sprawdzić, jak nasze gwiazdy wspominają swoje lata szkolne.

 

Czytaj także: Magda Steczkowska przez szkołę nie pamięta nic z dzieciństwa. A Rafał Rutkowski?

 

Dowiedzieliśmy się, jak wspominają ten czas gwiazdy show „Aplauz, Aplauz” Agnieszka Szulim i Małgorzata Ohme! Prymuski czy lawirantki?

Małgorzata Ohme o szkole

Pamiętam, jak moja mama w ciężkich czasach chodziła z papierem toaletowym do nauczycielki, żeby ją przekupić. Ale nie dlatego, żeby podciągnąć mi oceny, ale po to, by częściej brała mnie do odpowiedzi. Powód? Pani miała mnie już dość, bo ja zgłaszałam się do wszystkiego, nie dając szans innym dzieciom – zdradziła nam Ohme.

Ale wbrew pozorom nie była idealną uczennicą.

Dostawałam kary i miałam takie specjalne miejsce przy śmietniku i tam klęczałam za karę. Najczęściej za gadanie na lekcjach. Zawsze, przez wszystkie lata szkoły, miałam jeden problem – wszystkie panie od matematyki mnie nie lubiły. Jakbym miałam napisane na czole: nienawidzę matematyki – zdradziła nam Ohme.

Za to Agnieszka Szulim doskonale pamięta swój pierwszy dzień w szkole z powodu traumy. Bo straciła w tym dniu najlepszą przyjaciółkę. Dlaczego?

 

Agnieszka Szulim o szkole

Zapamiętałam ten dzień bardzo dobrze, bo moja najlepsza przyjaciółka z podwórka i przedszkola wylądowała w innej klasie niż ja. To była trauma. Nasze mamy próbowały załatwić, żebyśmy były razem. I nawet udało się mnie przenieść, kiedy moja śliczna wychowawczyni podeszła do mnie i powiedziała:

 

„Naprawdę chcesz mnie zostawić? Ja bym tak nie chciała, żebyś odchodziła”. I ja patrząc, w jej oczy powiedziałam: „to ja zostanę”. I w ten sposób straciłam moją najlepszą przyjaciółkę – powiedziała nam Szulim.

Więcej o szkole gwiazd w naszym Wideo. Karolina Korwin Piotrowska, Dawid Kwiatkowski, Sarsa i wiele wiele innych! Zobacz koniecznie.

 

Agnieszka Szulim na konferencji Aplauz, Aplauza

 

Agnieszka Szulim na konferencji Aplauz Aplauz

 

Małgorzata Ohme na ulicy

 

Małgorzata Ohme na konferencji Aplauz, Aplauza

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Jacek Borcuch i Małgorzata Ohme w szarych płaszczach
Newsy
Małgorzata Ohme i Jacek Borcuch - pierwsze wspólne zdjęcia... Tak wygląda miłość?
Agnieszka Szulim i Małgorzata Ohme
ONS
Newsy
Gwiazdy wspominają szkołę: Ohme dawała papier toaletowy jako łapówki, Szulim straciła przyjaciółkę
Jak wspominają tamten okres?

Rozpoczął się rok szkolny. Dlatego postanowiliśmy sprawdzić, jak nasze gwiazdy wspominają swoje lata szkolne. Czytaj także: Magda Steczkowska przez szkołę nie pamięta nic z dzieciństwa. A Rafał Rutkowski? Dowiedzieliśmy się, jak wspominają ten czas gwiazdy show „Aplauz, Aplauz” Agnieszka Szulim i Małgorzata Ohme ! Prymuski czy lawirantki? Małgorzata Ohme o szkole Pamiętam, jak moja mama w ciężkich czasach chodziła z papierem toaletowym do nauczycielki, żeby ją przekupić. Ale nie dlatego, żeby podciągnąć mi oceny, ale po to, by częściej brała mnie do odpowiedzi. Powód? Pani miała mnie już dość, bo ja zgłaszałam się do wszystkiego, nie dając szans innym dzieciom – zdradziła nam Ohme. Ale wbrew pozorom nie była idealną uczennicą. Dostawałam kary i miałam takie specjalne miejsce przy śmietniku i tam klęczałam za karę. Najczęściej za gadanie na lekcjach. Zawsze, przez wszystkie lata szkoły, miałam jeden problem – wszystkie panie od matematyki mnie nie lubiły. Jakbym miałam napisane na czole: nienawidzę matematyki – zdradziła nam Ohme. Za to Agnieszka Szulim doskonale pamięta swój pierwszy dzień w szkole z powodu traumy. Bo straciła w tym dniu najlepszą przyjaciółkę. Dlaczego? Agnieszka Szulim o szkole Zapamiętałam ten dzień bardzo dobrze, bo moja najlepsza przyjaciółka z podwórka i przedszkola wylądowała w innej klasie niż ja. To była trauma. Nasze mamy próbowały załatwić, żebyśmy były razem. I nawet udało się mnie przenieść, kiedy moja śliczna wychowawczyni podeszła do mnie i powiedziała: „Naprawdę chcesz mnie zostawić? Ja bym tak nie chciała, żebyś odchodziła”. I ja patrząc, w jej oczy powiedziałam: „to ja zostanę”. I w ten sposób straciłam moją najlepszą przyjaciółkę – powiedziała nam Szulim. Więcej o szkole gwiazd...

Agnieszka Szulim chciała opuścić studio "Stylowego magazynu"
ONS
Newsy
Wiemy, ile Agnieszka Szulim dostanie za udział w programie "Aplauz, aplauz"!
Ta kwota robi wrażenie!

  Agnieszka Szulim w show "Aplauz, aplauz". Jesienią w TVN-ie zadebiutuje program "Aplauz, aplauz”. Już wcześniej informowaliśmy, że w jury programu zasiądą Piotr Rubik, Małgorzata Ohme i Ania Rusowicz. Najwięcej emocji budzą jednak nie tyle jurorzy, a prowadząca show Agnieszka Szulim . Czy dziennikarka, która zawsze podkreślała, że dzieci jej nie interesują, poradzi sobie na planie programu z gromadką dzieciaków, którzy marzą o sławie? Okaże się już we wrześniu, a tymczasem Agnieszka negocjuje jeszcze warunki kontraktu. Jak ustalił magazyn “Party”, Agnieszka Szulim za rolę prowadzącej ma szansę zainkasować nawet 500 tysięcy złotych! “Negocjacje trwają. Ile finalnie dostanie, nie wiadomo, ale mówi się, że Aga ma szansę dostać największą gażę w karierze”, zdradza “Party” osoba z produkcji. Z takim wynagrodzeniem wydaje nam się, że gwiazda zrobi wszystko, żeby poradzić sobie z gromadką dzieciaków na planie show. Już zaczęła trenować!   Zobacz też na Polki.pl: Agnieszka Szulim chwali się zdjęciem z hollywoodzką gwiazdą!   #trenuję ;) @justpaul @miss_zi ❤ Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Agnieszka Szulim (@aganajezykach) 12 Lip, 2015 o 8:31 PDT  

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner