Agnieszka Sienkiewicz wzięła ślub - zdjęcia ze ślubu aktorki Stefano Terrazzino na ślubie Agnieszki Sienkiewicz Ślub Agnieszki Sienkiewicz  - samochód pary młodej Agnieszka Sienkiewicz w zielonej sukience Agnieszka Sienkiewicz pokazała zdjęcia z urlopu
Agnieszka Sienkiewicz wzięła ślub - zdjęcia ze ślubu aktorki
Eastnews/Instagram
Gwiazda serialu "Przyjaciółki" powiedziała "tak"?
1/7
Agnieszka Sienkiewicz wzięła ślub - zdjęcia ze ślubu aktorki
Eastnews/Instagram

Agnieszka Sienkiewicz wzięła ślub? Jak wynika z naszych informacji, gwiazda serialu "Przyjaciółki" już od jakiegoś czasu planowała ślub ze swoim ukochanym Maciejem, który jest ojcem jej córki Zosi. Czy uroczystość odbyła się w ten weekend?

Polecamy: Co należy zrobić przed ślubem – przygotowania krok po kroku

 

Agnieszka Sienkiewicz wzięła ślub?

Wiele wskazuje na to, że gwiazda powiedziała "tak" w ostatni weekend maja, bowiem wczoraj kilka gwiazd pokazało zdjęcia ze ślubu, m.in. Stefano Terrazzino, z którym aktorka wygrała drugą polsatowską edycję "Tańca z gwiazdami". Żadna z gwiazd nie pokazała zdjęcia pary młodej, ale mamy nadzieję, że to wkrótce się zmieni!

Kim jest ukochany Agnieszki Sienkiewicz? Mikołaj Gauer pochodzi z Łodzi i nie jest związany z show-biznesem, co bardzo cieszy Agnieszkę. Jej ukochany jest właścicielem kilku aptek. 

Mam wspaniałego mężczyznę u boku. Jest oazą spokoju i daje mi duże oparcie, bardzo czegoś takiego potrzebowałam. Zawsze chciałam mieć spokojny port, w którym czeka na mnie ktoś, kto ogarnie mój wewnętrzny bałagan –mówiła gwiazda w jednym z wywiadów. 

 

6 kwietnia 2016 na świat przyszła córka pary Zosia, która ostatnio świętowała roczek. Agnieszka Sienkiewicz niezbyt chętnie opowiada o swoim życiu prywatnym i pokazuje zdjęcia bliskich, ale ostatnio zrobiła wyjątek i pokazała fotki ze swojego urlopu z rodziną. Chcecie je zobaczyć? Zajrzyjcie do naszej galerii, w której znajdziecie też zdjęcie Stefano Terrazzino z wczorajszej uroczystości. 

ZOBACZ: Zając i Sienkiewicz na evencie marki biżuteryjnej i fundacji DKMS! Która wypadła lepiej? GŁOSUJ!

2/7
Stefano Terrazzino na ślubie Agnieszki Sienkiewicz
Instagram
3/7
Ślub Agnieszki Sienkiewicz  - samochód pary młodej
Instagram
4/7
Agnieszka Sienkiewicz w zielonej sukience
5/7
Agnieszka Sienkiewicz pokazała zdjęcia z urlopu
Instagram
6/7
Agnieszka Sienkiewicz pokazała zdjęcia z urlopu
Instagram
7/7
Agnieszka Sienkiewicz pokazała zdjęcia z urlopu
Instagram