Agnieszka Radwańska w czarnej sukience w Pałacu Prezydenckim, Justyna Żyła, Tomasz Barański w TZG
East News

Agnieszka Radwańska szczerze oceniła umiejętności taneczne Justyny Żyły! Takich słów się nie spodziewaliśmy!

Agnieszka Radwańska w czarnej sukience w Pałacu Prezydenckim, Justyna Żyła, Tomasz Barański w TZG
East News

W 7. odcinku "Tańca z gwiazdami" z programem pożegnała się Agnieszka Radwańska. Decyzja widzów zaskoczyła wszystkich, bowiem tenisistka uchodziła za jedną z faworytek show i z odcinka na odcinek zbierała coraz wyższe noty od jurorów. W głosowaniu widzów zajęła jednak ostatnie miejsce i musiała pożegnać się z programem, w którym zostali jeszcze m.in. Macademian Girl, Mariusz Węgłowski, Joanna Mazur czy Jakub Kucner. Co po odpadnięciu z programu "Taniec z gwiazdami" mówi Agnieszka Radwańska?

Radwańska o Justynie Żyle - jak ocenia jej udział w TZG?

Tenisistka była gościem audycji Szymona Majewskiego w Radiu Zet. Dziennikarz spytał Agnieszkę, czy jej zdaniem  trzeba umieć tańczyć idąc do "Tańca z gwiazdami"?

Generalnie jest to program amatorów, którzy przychodzą tańczyć. Niestety, u nas jest tak, że poprzeczka jest wysoko. Są osoby, które pokazują, że coś potrafią i wygląda to poprawnie - powiedziała Radwańska.

Najgorszą tancerką w tej edycji show była zdecydowanie Justyna Żyła, której udało się przejść przez kilka odcinków, choć na parkiecie radziła sobie najsłabiej ze wszystkich uczestników. Co o udziale w show Justyny powiedziała Agnieszka?

Na pewno brawo za odwagę. Mimo że były małe umiejętności, to zdecydowała się na program na żywo - powiedziała Radwańska. 

Zgadzacie się z tym?

Agnieszka Radwańska odpadła z show w 7. odcinku TZG

Agnieszka Radwańska w niebieskiej sukience

Justyna Żyła pożegnała się z show w 5.odcinku

Justyna Żyła i Tomasz Barański w Tańcu z gwiazdami
East News

 

Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01