East
Newsy

Wielki sukces Agnieszki Radwańskiej na Wimbledonie! To były emocje!

Jesteśmy pod wrażeniem

Agnieszka Radwańska wygrała swój pierwszy mecz podczas tegorocznego Wimbledonu! Tenisistka nie dała szans swojej rywalce Lucie Hradeckiej, z którą miała przyjemność grania już cztery razy, ale dopiero teraz udało jej się ją pokonać. W następnej rundzie krakowianka zmierzy się z Australijką Ajla Tomljanović.

Wczoraj siostra Agnieszki, Urszula Radwańska, również miała powody do świętowania, ponieważ z rywalizacji z Ediną Gallovits wyszła zwycięsko. Mniej szczęścia miał Jerzy Janowicz, który swoje pierwsze starcie na korcie przegrał, a w przypływie emocji wyrzucił z konferencji dziennikarza.

My trzymamy kciuki za dalsze sukcesy Polaków!

Zobacz: Agnieszka Radwańska zaczyna Wimbledon! Już dziś jej wielki mecz. Ma szansę wygrać?

East
Newsy
Z OSTATNIEJ CHWILI Wspaniałe zwycięstwo Agnieszki Radwańskiej na Wimbledonie!
Co to był za mecz!

W meczu 2. rundy tenisowego turnieju w Wimbledonie Agnieszka Radwańska rozbiła reprezentującą Australię Ajlę Tomljanović 2:0 (w setach 6:0, 6:2). Rywalka nie miała żadnych szans ze świetnie dysponowaną Polką, a mecz trwał zaledwie 46 minut . Czytaj także:  Wielki sukces Agnieszki Radwańskiej na Wimbledonie! To były emocje! Trzynastka, z którą rozstawiona jest Agnieszka Radwańska na razie nie przynosi jej pecha. Oprócz awansu do trzeciej rundy prestiżowego turnieju , krakowiance udało się zrewanżować Tomljanowić za zeszłoroczny French Open. Wtedy musiała przełknąć gorycz porażki, a z turnieju „wyrzuciła” ją właśnie urodzona w Chorwacji tenisistka.   Trzymamy kciuki za powodzenie Radwańskiej w kolejnej rundzie! Tylko ona reprezentuje już Polskę na Wimbledonie w grze pojedynczej. (Czytaj: Skandaliczne zachowanie Jerzego Janowicza. Wyrzucił dziennikarza z konferencji! )   Radwańska wygrała z Ajlą Tomljanović na Wimbledonie

Agnieszka Radwańska z rakietą
Newsy
Agnieszka Radwańska w ćwierćfinale turnieju w Pekinie!

Świetnie wiadomości z Pekinu! Agnieszka Radwańska znalazła się w ćwierćfinale rozgrywanego tam turnieju WTA! Najlepsza polska tenisistka pokonała w pierwszy secie Madison Keys 6:3, po czym jej rywalka skreczowała (poddała mecz). Do drugiego setu nie doszło. Keys skorzystała z pomocy medycznej, a później wróciła na kort, by podziękować Agnieszce za mecz! W ćwierćfinale Polka - która wciąż walczy o udział w kończącym sezon turnieju Masters - zagra z Angelique Kerber lub Caroline Wozniacki. Serdecznie gratulujemy!   Zobacz: Agnieszka Radwańska pokazała się z chłopakiem. Już nie ukrywają miłości   Agnieszka Radwańska w ćwierćfinale WTA Czy wygra finał w Pekinie?

Agnieszka Radwańska w czerwonym sportowym stroju na korcie
East News
Newsy
Agnieszka Radwańska w finale! W Tokio nie daje rywalkom szans!

Agnieszka Radwańska   po raz kolejny udowodniła, że jest nie tylko najlepszą polską tenisistką, ale zawodniczką na światowym poziomie. Trwa jej świetna passa na turnieju w Tokio, na którym jeszcze nie przegrała ani jednego seta ! Tym razem w pokonanym polu pozostawiła Dominikę Cibulkovą . Gratulujemy - Agnieszka Radwańska już ostatnio na Wimbledonie udowodniła, że stać ja na wiele i mamy nadzieję, że tym razem będzie jeszcze lepiej! Radwańska wygrywa w Tokio Półfinałowy mecz ze słowacką tenisistką rozstawiona z numerem siódmym Agnieszka Radwańska wygrała w wielkim stylu . Przeciwniczka stawiała opór tylko w pierwszym secie, który przegrała 4:6. Drugi set był popisem gry krakowskiej tenisistki. Agnieszka Radwańska rozbiła Cibulkovą 6:1.   W niedzielnym finale Radwańska zmierzy się ze Szwajcarką Belindą Bencic . Dla Agnieszki będzie to okazja do rewanżu za czerwcową porażkę w finale turnieju WTA w Eastbourne, gdzie musiała uznać wyższość Bencic. I do piętnastego zwycięstwa w imprezie z cyklu WTA. Trzymamy kciuki.   Zobacz: Agnieszka Radwańska na korcie jak na dyskotece! Widzieliście?