Jaki wózek dla swojego dziecka wybrała Agnieszka Radwańska? Była tenisistka uchyliła rąbka tajemnicy i pokazała pierwsze zdjęcie i nagranie ze spaceru z synkiem. Chociaż jedna z największych gwiazd sportu nie pokazała całego wózka, to jego charakterystyczne elementy zdradzają, że jest to ten sam model, który w swojej kolekcji ma synek Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana! Zobaczcie sami!

Reklama

Agnieszka Radwańska na spacerze z synem

Agnieszka Radwańska zaledwie kilka dni temu po raz pierwszy została mamą. Syn gwiazdy sportu i jej męża Dawida przyszedł na świat pod koniec lipca, a radosną informację za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazał świeżo upieczony tata.

Jakub jest już z nami ????‍????‍???? - napisał Dawid Celt na Twitterze.

Kilka dni po narodzinach maleństwa Agnieszka Radwańska pokazała swoim fanom na Instagramie pierwsze zdjęcie i krótkie nagranie ze spaceru z ukochanym synkiem. Patrząc na wózek małego Jakuba wszystko wskazuje na to, że jest to popularny wśród gwiazd pojazd marki Cybex. Agnieszka Radwańska wybrała model Rebellious- taki sam ma w swojej kolekcji mały Henio, synek Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana.

Wózek synka Agnieszki Radwańskiej kosztuje ok. 5 tysięcy złotych (za opcję 2w1- czyli gondola i spacerówka).

Zobaczcie sami, jak wygląda wózek synka Agnieszki Radwańskiej! Fajny? Naszym zdaniem bardzo!

Zobacz także

Zobacz także: Małgorzata Rozenek pochwaliła się kolejnym wózeczkiem Henia! Model wybrał sam Radosław Majdan! Kosztuje majątek!

Agnieszka Radwańska z synem na spacerze.

Wózek małego Jakuba to Cybex Priam REBELLIOUS FASHION COLLECTION w szarym kolorze z kolorowymi napisami.

screen www.bobowozki.com.pl
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama