Agnieszka Kaczorowska z mężem

Agnieszka Kaczorowska pokazała romantyczne nagranie i zdradziła, że jest już po terminie porodu!

Agnieszka Kaczorowska z mężem

Agnieszka Kaczorowska spodziewa się narodzin swojej pierwszej córeczki. Już wszystko jest przygotowane na przyjście na świat nowego członka rodziny, ale okazuje się, że dziewczynce wcale się nie spieszy. Gwiazda opublikowała romantyczne nagranie z mężem i przyznała, że nie może doczekać się narodzin dziecka!

Agnieszka Kaczorowska jest już po terminie ciąży!?

Gwiazda pochwaliła się nowym zdjęciem ze swojej szkoły tańca Dance World i napisała, że "nadal jest w dwupaku". Agnieszka Kaczorowska już jakiś czas temu spakowała torbę do szpitala, a teraz wyznała, że czeka tylko na to, aż jej córka w końcu zdecyduje się przyjść na świat:

Odpoczywamy i oczekujemy kiedy ta mała istota podejmie decyzję, że to już czas...⏱ ❤️ - napisała Agnieszka Kaczorowska na Instagramie.

Gwiazda, jak tylko podzieliła się w ten sposób informacją, że minął już termin porodu i w każdej chwili może jechać do szpitala, otrzymała wielkie wsparcie od swoich fanek, które są lub były w takiej samej sytuacji. 

Szczęśliwego rozwiązania 😘

Piękny film też czekamy do terminu 6 dni a więc codziennie kładąc się spać nie wiem może to właśnie ta noc 😊

Narodziny dziecka to najpiękniejszy moment w życiu ❤ także życzę szczęśliwego rozwiązania i zdrówka dla was 

Agnieszka Kaczorowska kupiła dom

Poród to nie koniec zmian w życiu aktorki. Jak podaje nowy "Flesz" Kaczorowska właśnie zaciągnęła kredyt na nowy dom! Do tej pory wraz z mężem żyli na Saskiej Kępie, jednak dom z ogródkiem chcieli zamienić na coś większego. 

Teraz wynajęliśmy niewielkie mieszkanko i czekamy, aż do naszego domu będziemy mogli wpuścić ekipę remontową", mówi Fleszowi podekscytowana Agnieszka.

Trzymamy więc kciuki za szybkie i szczęśliwe rozwiązanie oraz bezproblemowy remont!

Zobacz także Agnieszka Kaczorowska kupiła nowy dom! Czy zdąży się do niego wprowadzić z mężem przed narodzinami córeczki?

 

Agnieszka Kaczorowska pochwaliła się nowym zdjęciem. Gwiazda "nadal w dwupaku"!

Agnieszka Kaczorowska  w ciąży
Instagram

 

 

Więcej na temat Agnieszka Kaczorowska
Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08