Agnieszka Kaczorowska odejdzie z Klanu po porodzie?
EXCLUSIVE

Agnieszka Kaczorowska kupiła nowy dom! Czy zdąży się do niego wprowadzić z mężem przed narodzinami córeczki?

Agnieszka Kaczorowska odejdzie z Klanu po porodzie?

"To będzie dom, w którym stworzymy ciepłe miejsce dla całej rodziny" - mówi magazynowi „Flesz” Agnieszka Kaczorowska-Pela. Aktorka i jej mąż Maciej Pela kilka tygodni temu znaleźli dom, który od razu im się spodobał, i postanowili go kupić. Złożyli wniosek o kredyt, w ciągu miesiąca sprzedali swój mały apartament z ogródkiem na Saskiej Kępie.  

Teraz wynajęliśmy niewielkie mieszkanko i czekamy, aż do naszego domu będziemy mogli wpuścić ekipę remontową", mówi Fleszowi podekscytowana Agnieszka.

Gwiazda lada dzień będzie rodzić, co oznacza, że jej wyczekiwana córeczka pierwsze tygodnie życia spędzi jeszcze w obecnym mieszkaniu. Agnieszka Kaczorowska-Pela ma jednak nadzieję, że za cztery miesiące cała rodzina przeprowadzi się już do wymarzonego domu.

Kiedy Agnieszka Kaczorowska-Pela planuje wrócić do pracy?

Czy to będzie ekspresowy powrót na plan zdjęciowy i do szkoły tanecznej? Okazuje się, że jej mąż Maciej Pela przejął niedawno obowiązki menedżera w należącej do Agnieszki szkole tańca Dance World. Chciał w ten sposób odciążyć żonę od codziennych obowiązków. Agnieszka Kaczorowska-Pela nie zaplanowała jeszcze, jak długo potrwa jej urlop macierzyński, ale najprawdopodobniej we wrześniu wróci na kilka dni zdjęciowych do serialu „Klan”.

Nad powrotem do pracy zastanowię się na spokojnie, już po porodzie", mówi Fleszowi gwiazda.

 

Agnieszka Kaczorowska z wielkim brzuszkiem ciążowym
Instagram

Agnieszka Kaczorowska spakowała torbę do szpitala
Instagram

 

Więcej na temat Agnieszka Kaczorowska
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09