Agnieszka Kaczorowska, zdjęcie z Instagrama
Instagram

Agnieszka Kaczorowska na parkiecie mimo zaawansowanej ciąży! Chce ćwiczyć do samego porodu? Zobaczcie!

Agnieszka Kaczorowska, zdjęcie z Instagrama
Instagram

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela już wkrótce zostaną rodzicami. Aktorka jest w zaawansowanej ciąży, a ostatnio miała tzw. baby shower, które zazwyczaj urządza się na koniec ciąży. Jednak gwiazda nie odpuszcza i cały czas ćwiczy. Właśnie opublikowała nowe zdjęcie prosto z sali treningowej. Sami zobaczcie!

Agnieszka Kaczorowska promuje aktywność fizyczną w ciąży!

Fanki gwiazdy pod każdym jej zdjęciem pytają, w którym miesiącu jest aktorka i na kiedy ma przewidziany termin porodu. Są pod wrażeniem, że tancerka jest cały czas aktywna i nawet z dużym brzuszkiem wygląda pięknie, pojawiając się na czerwonym dywanie.

Agnieszka Kaczorowska nie ukrywała, że początki ciąży były dla niej bardzo trudne:

(...) był bardzo trudny, nie miałam siły, były okropne mdłości. (...) Przez te pierwsze trzy miesiące bywało, że łzy mi się cisnęły do oczu, mówiłam: “Nie dam rady, w co ja się wpakowałam. Tak bardzo chcę mieć dziecko, ale nic nie jestem w stanie zrobić, żeby się lepiej poczuć”. Przelewałam się przez ręce. -  powiedziała w rozmowie z magazynem "Viva! Mama".

Ale teraz kiedy dobrze się czuje nie zamierza rezygnować z aktywności. Na dowód tego opublikowała zdjęcie na Instagramie, prosto z sali treningowej, po zakończonych zajęciach tanecznych dla przyszłych mam.

To nie pierwsza gwiazda, która promuje zdrowy styl życia i aktywność fizyczną w ciąży. Do tego grona od niedawna zalicza się również Joanna Krupa

Sądzicie, że aktorka będzie chciała ćwiczyć do samego porodu?

Zobacz takżeAgnieszka Kaczorowska pokazała naprawdę duży brzuszek ciążowy. Poród zbliża się wielkimi krokami!

Agnieszka Kaczorowska niedawno pochwaliła się zdjęciami z Baby shower

Agnieszka Kaczorowska z mężem na imprezie

 

Więcej na temat Agnieszka Kaczorowska
Przeładuj

"Hotel Paradise: Ivan odpowiada na zarzuty Aty! "Została urażona damska duma”. Tego nie pokazali w telewizji!

zobacz 05:13