Agnieszka Kaczorowska
East News

Agnieszka Kaczorowska pokazała naprawdę duży brzuszek ciążowy. Poród zbliża się wielkimi krokami!

Agnieszka Kaczorowska
East News

Agnieszka Kaczorowska i jej mąż Maciej Pela niedługo zostaną rodzicami. Para spodziewa się narodzin swojego pierwszego dziecka - córeczki. Na razie Agnieszka Kaczorowska wciąż nie zdradziła imienia, jakie wybrała dla swojej pociechy, ale z pewnością niedługo się dowiemy. Poród gwiazdy zbliża się bowiem wielkimi krokami! Agnieszka Kaczorowska właśnie pochwaliła się naprawdę dużym brzuszkiem ciążowym. Lada moment zostanie mamą!

Agnieszka Kaczorowska pokazała duży brzuszek ciążowy

Agnieszka Kaczorowska i jej mąż Maciej Pela ogłosili w sylwestrową noc, że spodziewają się dziecka. Gwiazda od początku nie ukrywała swojej wielkiej radości. Postanowiła nawet założyć kanał na Youtube, na którym publikuje filmy dotyczące ciąży i macierzyństwa. Równie aktywna jest na swoim profilu na Instagramie, gdzie chętnie pokazuje swój ciążowy brzuszek. Dzięki temu wiemy, że ciąża gwiazdy jest już bardzo zaawansowana, a poród zbliża się wielkimi krokami. Tylko spójrzcie:

Agnieszka Kaczorowska pokazała  duży brzuch ciążowy
Instagram

Agnieszka Kaczorowska nie ukrywa jednak, że początki ciąży nie były dla niej łatwe. 

(...) był bardzo trudny, nie miałam siły, były okropne mdłości - zdradziła w rozmowie z magazynem "Viva! Mama". (...) Przez te pierwsze trzy miesiące bywało, że łzy mi się cisnęły do oczu, mówiłam: “Nie dam rady, w co ja się wpakowałam. Tak bardzo chcę mieć dziecko, ale nic nie jestem w stanie zrobić, żeby się lepiej poczuć”. Przelewałam się przez ręce. 

Na razie aktorka nie zdecydowała się jednak na rodzaj porodu. Wcześniej była przeciwna, by rodzić naturalnie, ale teraz coraz bardziej przekonuje się do tej myśli.

Dziś mogę już powiedzieć, że chciałabym, aczkolwiek na początku byłam zdecydowanie przeciwna. Obawiałam się, że może na tym ucierpieć sfera naszej seksualności - przyznała przyszła mama. 

Co ciekawe jednak, jej mąż dopiero przekonuje się, by być przy niej w czasie porodu naturalnego. Para nie podjęła jednak jeszcze ostatecznej decyzji. 

 

Agnieszka i Maciej niedługo zostaną rodzicami

Agnieszka Kaczorowska z mężem w Dzień Dobry TVN

Brzuszek Agnieszki Kaczorowskiej jest coraz większy. Jeszcze niedawno gwiazda wyglądała tak:

Agnieszka Kaczorowska z dużym ciążowym brzuszkiem
Instagram

 

Więcej na temat Agnieszka Kaczorowska
Przeładuj

W "Hotel Paradise": Łukasz chciał rozbić kulę! "Miałem przygotowaną chamską zagrywkę"

zobacz 01:23