Mąż Agnieszki Kaczorowskiej dziękuję jej po porodzie

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela wybrali już imię dla córki. Czy korzystają z pomocy opiekunki?

Mąż Agnieszki Kaczorowskiej dziękuję jej po porodzie

Oszalałam z miłości do niej! - tak kilka dni temu Agnieszka Kaczorowska zaczęła podpis pod zdjęciem z córką, które opublikowała dla swoich fanów. Tancerka i aktorka została mamą 26 lipca. Jak się dziś czuje? Czy ma opiekunkę do dziewczynki? Jakie imię wybrali dla niej wraz z mężem? Gwiazda zdradziła szczegóły w rozmowie z Plejadą.pl. 

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela wybrali imię dla córki

Agnieszka i Maciej wybrali imię dla córki, są w trakcie rejestracji, ale na razie nie chcą go zdradzać. Jedna otrzymują masę pytań, więc to tylko kwestia czasu, aż wyjawią je publicznie:

Imię jest już wybrane i jesteśmy w trakcie rejestracji dziecka. Czekamy jeszcze z ogłoszeniem tej informacji, ale zapytań jest tak wiele, zwłaszcza od osób, które nas obserwują, że pewnie na dniach się tym podzielimy - powiedziała Agnieszka w rozmowie z plejada.pl.

Aktorka zdradziła również, że na co dzień nie korzysta z opiekunki, a czasami pomagają jej bliscy. Wraz z mężem wolą jednak sami zajmować się córką, poznawać ją, uczyć się:

Oboje z Maćkiem jesteśmy na takim półurlopie, prowadząc nasze firmy mamy konieczność choć trochę pracować zdalnie, ale jesteśmy oboje w domu i łapiemy jak najwięcej chwil z naszym skarbem. Na co dzień jesteśmy sami, ale czasem pomaga moja mama czy siostra, na przykład wtedy, kiedy Maciek musi gdzieś pojechać i załatwić coś zawodowo. Nigdy nie braliśmy pod uwagę, aby pomagał nam ktoś obcy. To jest czas tylko dla nas, abyśmy mogli się poznać we trójeczkę w nowych rolach i w nowej rzeczywistości - mówi. 

Niedawno Agnieszka i Maciej wybrali się na pierwszy spacer z córką. Pela nie chciał oddać wózka żonie:

 

Za nami pierwszy spacer🥰  Pogoda idealna!☀️ Dla mnie jeszcze taki godzinny spacer to maraton🙈, ale to i tak była ogromna przyjemność😌 ...tylko mąż @maciek.pela nie chciał oddać wózka... tak go duma rozpierała - napisała aktorka.

Całej trójce życzymy zdrowia! 

Agnieszka Kaczorowska z mężem i córeczką w wózku
Instagram

Agnieszka i Maciej tuż po wyjściu ze szpitala. 

Maciej Pela odebrał Agnieszkę Kaczorowską i ich córkę ze szpitala

Agnieszka Kaczorowska z córką.

Agnieszka Kaczorowska pokazała zdjęcie z córką

 

Więcej na temat Agnieszka Kaczorowska
Przeładuj

Izabela Janachowska niepozwoliłaby korzystać córce z aplikacji randkowych! Wedding plannerka jest bardzo nieufna!

zobacz 03:12