Agnieszka Kaczorowska z mężem Maciejem Pelą
AKPA

Agnieszka Kaczorowska w drugiej ciąży. Tak ukrywała rosnący brzuszek! Spójrzcie na ostatnie zdjęcia gwiazdy

Agnieszka Kaczorowska z mężem Maciejem Pelą
AKPA

To już pewne,  Agnieszka Kaczorowska po raz drugi zostanie mamą! Jak informuje magazyn "Party" gwiazda serialu "Klan" jest w ciąży. Potwierdziły się więc podejrzenia internautów, którzy juz od kilku tygodni sugerowali, że rodzina Agnieszki Kaczorowskiej wkrótce się powiększy. Gwiazda w ostatnim czasie ograniczyła swoją obecność na portalach społecznościowych, ale na Instagramie pojawiło się całkiem sporo zdjęć. Czy widać na nich ciążowy brzuszek? 

Agnieszka Kaczorowska w drugiej ciąży

Agnieszka Kaczorowska dokładnie 26 lipca 2019 roku po raz pierwszy została mamą. Na świecie pojawiła się wówczas córeczka gwiazdy i jej męża, Macieja Peli. Dziś dziewczynka ma już ponad rok i jak się okazuje wkrótce będzie miała rodzeństwo. Pytania o drugą ciążę Agnieszki Kaczorowskiej pojawiły się już kilka tygodni temu, kiedy gwiazda poinformowała, że chce zrobić sobie chwilową przerwę od aktywności w sieci. 

- Stawiam na błogosławiony stan 😍
- Ja obstawiam 🤰 skoro to długa historia 😉❤️❤️
- Jesteś w ciąży? 🤰 Bo te Wasze spojrzenie na siebie tylko o tym świadczy 🤗- komentowała część fanów. 

Agnieszka Kaczorowska nie potwierdzała, ale również nie dementowała podejrzeń o ciążę. Dziś wiemy już, że gwiazda naprawdę spodziewa się drugiego dziecka. 

Czy widać już rosnący brzuszek? Spójrzcie tylko na ostatnie zdjęcia aktorki! 

Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska pokazała niepublikowane zdjęcia ze ślubu w... trzeciej sukni! Która najładniejsza?

Agnieszka Kaczorowska na najnowszych zdjęciach wyraźnie ukrywała swój brzuszek. Gwiazda najwyraźniej wolała uniknąć kolejnych pytań o ciążę.

Agnieszka Kaczorowska w fioletowej bluzce
Instagram

Sylwestrową noc gwiazda spędziła we własnym domu, pod kocem. 1 stycznia z kolei Agnieszka Kaczorowska przyznała, że ten rok będzie dla niej wyjątkowy!

Niech to będzie piękny rok pełen miłości, radości i wdzięczności! Dla nas na pewno będzie to kolejny rok pełen wrażeń- pisała na Instagramie. 

Agnieszka Kaczorowska z mężem
Instagram

Pod jednym z ostatnich zdjęć aktorka po raz pierwszy zareagowała na gratulacje internautów. Agnieszka Kaczorowska zwróciła uwagę jednej z internautek i napisała, że nie powinno się gratulować komuś, kto nie powiedział, że jest w ciąży. Co ciekawe, gwiazda "Klanu" nie zdementowała wówczas plotek, że zostanie mamą. 

Agnieszka Kaczorowska w beżowym golfie
Instagram

A dlaczego? O tym napisała w długim poście potwierdzającym newsa magazynu "Party":

Niezmiennie uważam, że gratulowanie komuś ciąży, gdy ta osoba o tym nie mówi, jest nie na miejscu z wielu powodów. Za każdą kobietą jest inna historia i myślę, że warto dać każdej z nas przestrzeń na przeżywanie swojej w spokoju. 🥰[...] Natomiast teraz myślę, że był to dobry impuls do nagłośnienia tematu przedwczesnych gratulacji... dostałam mnóstwo wiadomości z Waszymi historiami. Poruszyłyście moje serce. I mam ogromną nadzieję, że ktoś w przyszłości zastanowi się dwa razy zanim pogratuluje komuś przedwcześnie ciąży. Temat jest ważny i warto o nim mówić. 

 

 

Więcej na temat Agnieszka Kaczorowska
Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47