Agnieszka Kaczorowska w sukience z Reserved
Instagram

Agnieszka Kaczorowska pokazała pokój malutkiej Emilii. To prawdziwe królestwo

Agnieszka Kaczorowska w sukience z Reserved
Instagram

Agnieszka Kaczorowska razem z mężem Maciejem Pelą zdecydowali się na zakup domu, kiedy aktorka była w trzecim trymestrze ciąży. Pierwsze miesiące po narodzinach córki para spędziła w dawnym mieszkaniu, ale szybko udało im się urządzić dom i od kilku miesięcy mieszkają w swoim wymarzonym miejscu!

Niedawno tancerka pochwaliła się pierwszymi zdjęciami z pokoju Emilii i od tego czasu przybywa w nim coraz więcej stylowych dodatków. Tylko spójrzcie na to królestwo! 

Pokók córki Agnieszki Kaczorowskiej

Agnieszka Kaczorowska cały dom urządziła w nowoczesnym stylu. Każde wnętrze cechuje minimalizm charakterystyczny dla stylu skandynawskiego, a dodatki są ograniczone do minimum. Podobnie został urządzony pokój Emilii. To dosyć duże pomieszczenie, w którym dominują jasne kolory, a na jednej ze ścian zostały przyklejone naklejki z drzewami i leśnymi zwierzętami. W pokoju dziewczynki nie brakuje dodatków w kolorze pudrowego różu, beżu i szarości. 

Na uwagę zasługują też zabawki Emilii. Oczywiście na pierwszy plan wysuwa się suchy basen z piłeczkami, urocza huśtawka czy kolorowa mata do zabawy. Jednak warto wspomnieć też o drewnianych i tekturowych układankach, które z powodzeniem zastępują kolorowe plastikowe zabawki. 

Tylko spójrzcie na to wnętrze! Idealny pokój do zabawy!

Zobacz takżeKaczorowska, Krupa, Przybysz... Dla tych gwiazd to pierwszy Dzień Matki! Kto jeszcze został mamą w ostatnich miesiącach?

Agnieszka Kaczorowska pokój Emilii
Instagram

Mata do zabawy dla dziecka

W pokoju Emilii królują zabawki drewniane i tekturowe. 

Aktorka zdecydowała się nakleić na ścianie modne naklejki z motywem lasu. Wyglądają uroczo!

Agnieszka Kaczorowska pokazała pokój córki
Instagram

 

 

Więcej na temat Agnieszka Kaczorowska
Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48