Agnieszka Kaczorowska z mężem w beżowych płaszczach
Marek Podolczyński

Agnieszka Kaczorowska potwierdza, że jest w ciąży. Dlaczego teraz? "Za mną bardzo trudny czas"

Agnieszka Kaczorowska z mężem w beżowych płaszczach
Marek Podolczyński

Agnieszka Kaczorowska powiedziała sobie, że do 30-tki będzie mieć dwójkę dzieci. Jej marzenia właśnie się spełniają, co potwierdziła na swoim Instagramie. Agnieszka Kaczorowska jest w drugiej ciąży, za kilka miesięcy zostanie mamą drugi raz:

Uważajcie o czym marzycie drogie kobiety! A tak serio... jesteśmy przeszczęśliwi, bo to prawda, że spodziewamy się drugiego dziecka”, powiedziała.

Agnieszka Kaczorowska zdradziła też, że razem z mężem mieli się tą wiadomością podzielić się za kilka tygodni, ale napływające pytania mediów i ciekawość fanów nakłoniły ich do tego, aby już teraz potwierdzić ciążę.

„Niezmiennie uważam, że gratulowanie komuś ciąży, gdy ta osoba o tym nie mówi, jest nie na miejscu z wielu powodów. Za każdą kobietą jest inna historia i myślę, że warto dać każdej z nas przestrzeń na przeżywanie swojej w spokoju”, napisała Agnieszka.

Agnieszka Kaczorowska potwierdza drugą ciążę!

Za nią bardzo trudny czas!

W sumie można powiedzieć, że na 2-3 tygodnie zapadłam w sen zimowy...dosłownie. I dlatego Maciek ostatnio robił w domu praktycznie wszystko (DZIELNY ON). Ale myślę, że wszystko zmierza ku lepszemu”, napisała

Agnieszka wyjaśniała też sprawę swojego zdjęcia w białej koszuli, na którym wszyscy widzieli „jej ciążę”.

Robiąc te sesję byłam w pierwszym miesiącu. Nie wiedziałam jeszcze, że jestem w ciąży, nie miałam żadnego brzucha. Wstawiając to zdjęcie nie pomyślałabym, że je tak niektórzy zinterpretują. Natomiast teraz myślę, że był to dobry impuls do nagłośnienia tematu przedwczesnych gratulacji... dostałam mnóstwo wiadomości z Waszymi historiami. Poruszyłyście moje serce. I mam ogromną nadzieję, że ktoś w przyszłości zastanowi się dwa razy, zanim pogratuluje komuś przedwcześnie ciąży. Temat jest ważny i warto o nim mówić”, napisała.

A Wy, co o tym myślicie? Agnieszce i Maćkowi serdecznie gratulujemy!

O ciąży Agnieszki przeczytacie także w nowym numerze "Party"! 

Agnieszka Kaczorowska jest w drugiej ciąży

 

Więcej na temat Agnieszka Kaczorowska
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43