Party Stories
Agnieszka Kaczorowska w sukience z Reserved
Instagram
Newsy

Agnieszka Kaczorowska pokazała niepublikowane zdjęcie z sesji ślubnej! Miała ważny powód

Agnieszka Kaczorowska pokazała osobiste zdjęcie i zdradziła za czym tęskni!

Agnieszka Kaczorowska pochwaliła się na Instagramie uroczym zdjęciem ze ślubu i wspomniała o swoim ulubionym miejscu na świecie. Aktorka wzięła ślub we Włoszech i do tej pory wracała tam przy każdej możliwej okazji, niestety obecna sytuacja na świecie związana z epidemia koronawirusa sprawiła, że gwiazda na jakiś czas musi zapomnieć o podróży do Włoch.

Zobaczcie, jak szczerym wyznaniem podzieliła się Agnieszka Kaczorowska na Instagramie...

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela czekają na narodziny drugiego dziecka. Tak wygląda historia ich miłości!

Agnieszka Kaczorowska wspomina ukochane Włochy!

Gwiazda serialu "Klan" otwarcie pokazuje, że Włochy są jej ukochanym miejscem na świecie. To tam powiedziała sakramentalne TAK, a rok później spędziła pierwszą rocznicę ślubu już z mężem i córeczką. Teraz, kiedy Włochy są w dramatycznej sytuacji w związku z epidemią, Agnieszka Kaczorowska postanowiła wrócić wspomnieniami do tego miejsca i napisała, jak bardzo tęskni za tym krajem i nie może się doczekać, kiedy znów tam wróci:

We Włoszech się zaręczyliśmy, we Włoszech wzięliśmy ślub. Do Włoch zabrałam @maciek.pela na urodzinową niespodziankę. We Włoszech też obchodziliśmy pierwszą rocznicę ślubu.❤️ Kochamy Włochy, tęsknimy i jestem pewna, że jeszcze nie raz odwiedzimy! Przesyłamy Włochom dużo dobrej energii, aby to wszystko co złe się skończyło, żeby znów czas nie do końca miał znaczenie, żeby znów można było napić się #ilcaffè w barze pełnym ludzi i żeby to włoskie słońce ogrzewało tylko uśmiechnięte twarze!☀️💪🏻 - napisała Agnieszka Kaczorowska na Instagramie.

Z tej okazji opublikowała na Instagramie zdjęcie z sesji ślubnej zrobione właśnie we Włoszech. Para wygląda doskonale, a fanki aktorki są zachwycone jej ślubną stylizacją. 

Tylko spójrzcie na to urocze zdjęcie!

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#mimanchiitalia ❤️ We Włoszech się zaręczyliśmy, we Włoszech wzięliśmy ślub. Do Włoch zabrałam @maciek.pela na urodzinową niespodziankę. We Włoszech też obchodziliśmy pierwszą rocznicę ślubu.❤️ Kochamy Włochy, tęsknimy i jestem pewna, że jeszcze nie raz odwiedzimy! Przesyłamy Włochom dużo dobrej energii, aby to wszystko co złe się skończyło, żeby znów czas nie do końca miał znaczenie, żeby znów można było napić się #ilcaffè w barze pełnym ludzi i żeby to włoskie słońce ogrzewało tylko uśmiechnięte twarze!☀️💪🏻 ______________ 📷 @marek_podolczynski 👉🏻 wchodźcie na profil i korzystajcie z okazji na vouchery do mistrza aparatu 👌🏻 #Pelakowelove #Pelakiwpodróży

Post udostępniony przez Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor)

 

Agnieszka Kaczorowska na swój ślub wybrała suknię od Violi Piekut. Wyglądała obłędnie!

Suknia ślubna Agnieszki Kaczorowskiej
Instagram/ Viola Piekut

Obecnie aktorka jest szczęśliwą żoną i matką, ale tęskni za podróżami do ukochanych Włoch.

Agnieszka Kaczorowska z córką
Instagram

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Agnieszka Kaczorowska w niebieskiej sukience od Violi Piekut
East News
Newsy
Agnieszka Kaczorowska zdradza, jak odzyskała figurę po ciąży. Poznajcie jej sekret!
Agnieszka Kaczorowska niedawno została mamą. Aż trudno w to uwierzyć, bo jej sylwetka jest rewelacyjna! Jak to osiągnąć?

Agnieszka Kaczorowska w lipcu po raz pierwszy została mamą. Na świecie pojawiła się jej córeczka, której dała na imię Emilia. Aktorka niemal przez całą ciążę była aktywna zawodowo. Na Instagramie chętnie dzieliła się też ze swoimi fankami spostrzeżeniami na temat tego wyjątkowego stanu.  Zobacz także:  Dlaczego Agnieszka Kaczorowska nie zdecydowała się na urlop macierzyński? Posłuchajcie! Minęło zaledwie kilka miesięcy od narodzin Emilki, a Agnieszka Kaczorowska już teraz może się poszczycić fenomenalną figurą. Jak udało jej się to osiągnąć? Agnieszka Kaczorowska zdradziła nam swój przepis na sukces! Posłuchajcie!  Agnieszka Kaczorowska wygląda teraz zniewalająco!  Zobacz także:  Te gwiazdy nie zawsze tak wyglądały! Agata Rubik, Magda Bereda czy Sylwia Bomba sporo schudły, ale nie tylko one!  

Agnieszka Kaczorowska z mężem
Newsy
Agnieszka Kaczorowska dwoma zdjęciami podsumowała rok życia! Ale zmiany...

Agnieszka Kaczorowska i jej mąż Maciej Pela właśnie świętowali 1. rocznicę ślubu. Z tej okazji aktorka na Instagramie pokazała dwa zdjęcia, na których widać, jak bardzo zmieniło się jej życie w ciągu ostatniego roku. Została żoną i mamą. Ten wyjątkowy okres w swoim życiu gwiazda postanowiła uczcić z rodziną na włoskich wakacjach. Zobaczcie te urocze zdjęcia, które dzieli dokładnie rok! Agnieszka Kaczorowska świętuje rocznicę ślubu! Agnieszka Kaczorowska z okazji 1. rocznicy ślubu przypomniała swoje zdjęcie ślubne, tak jak robi to wiele gwiazd. Jednak dodała jeszcze jedno - aktualne, aby pokazać, jak dużo zmieniło się w jej życiu. Gwiazda jest już nie tylko żoną, ale też mamą Emilki , a niebawem razem z mężem planuje przeprowadzkę do ich nowego domu , który kupili niedługo przed porodem. Aktorka podzieliła się swoim szczęściem z fanami i pokazała piękne, rodzinne zdjęcie z Włoch. Para zabrała tam swoją miesięczną córeczkę i rodzinnie mogli świętować rocznicę ślubu: Nasz ślub to był jeden z najpiękniejszych dni mojego życia❗️Dziś jestem wdzięczna, że mogliśmy świętować z naszym małym cudem na rękach... i to w tak pięknym miejscu.💛 - napisała Agnieszka Kaczorowska na Instagramie.         Wyświetl ten post na Instagramie.                   Rok temu i dziś. ❤️ . ____________________ Różnica tylko lub AŻ taka, że jest nas o jeden więcej w rodzinie 👨‍👩‍👧 ...ach! No i inne włoskie tereny.😌 Dziś pozdrawiamy z pięknego Bellagio! 🌏 #Pelakowelove #Pelakiwpodróży ___________________ Nasz ślub to był jeden z najpiękniejszych dni mojego życia❗️Dziś jestem...

Piotr Woźniak Starak i Agnieszka Woźniak-Starak
EastNews
Newsy
Agnieszka i Piotr Woźniakowie-Starakowie za kilka dni świętują trzecią rocznicę ślubu. Jak chcieli ją spędzić?

Agnieszka i Piotr Woźniakowie-Starakowie wzięli ślub 27 sierpnia 2016 roku . Ceremonia odbyła się w romantycznej i malowniczej Wenecji. Bez wątpienia było to wydarzenie roku, poprzedzone głośnymi zaręczynami, które miały miejsce podczas balu TVN. Kilka miesięcy po ślubie Agnieszka Woźniak-Starak zdradziła nam, że Wenecja nie była jej pomysłem , ale od razu się na to zgodziła. Mam wrażenie, że wszystko o czym sobie zamarzysz, jest właśnie we Włoszech - powiedziała nam wtedy gwiazda.  W tym roku przypada trzecia rocznica ślubu Agnieszki i Piotra, a para już podjęła decyzję, jak chce ją spędzić.  Agnieszka i Piotr Woźniakowie-Starakowie zaplanowali rocznicę ślubu Dla Agnieszki i Piotra Woźniaków-Staraków rocznica ślubu była wyjątkowym wydarzeniem. Po pierwszym roku małżeństwa Piotr zabrał Agnieszkę do Zakopanego, a w jednej z restauracji przygotował dla niej niespodziankę - wielki tort z napisem "Happy 1st anniversary", czyli szczęśliwej pierwszej rocznicy. Z kolei drugą rocznicę ślubu małżonkowie "świętowali" osobno, bo Agnieszka Woźniak-Starak była wtedy na obozie Anny Lewandowskiej. Właśnie dlatego para zdecydowała, że ta trzecia rocznica będzie wyjątkowa - jak udało się nam dowiedzieć, Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr  zaplanowali... podróż do Włoch, gdzie wszystko się zaczęło.  Niestety, zamiast przygotowań do tego wyjątkowego dnia, Agnieszka przeżywa dramat związany z poszukiwaniem  Piotra Woźniaka-Staraka, który miał wypadek w niedzielę nad ranem, 18 sierpnia, na jeziorze Kisajno . Producent filmowy płynął łodzią wraz z 27-letnią pasażerką, gdy nagle doszło do ostrego skrętu i oboje wypadli poza burtę. Kobiecie udało się samodzielnie dopłynąć do brzegu, a Piotr Woźniak-Starak wciąż jest poszukiwany . Prokuratura...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner