Agnieszka Kaczorowska z mężem na imprezie
East News

Narodziny pierwszego dziecka Agnieszki Kaczorowskiej i Macieja Peli zbliżają się wielkimi krokami! O tym, że gwiazda "Klanu" zostanie mamą dowiedzieliśmy się w noc sylwestrową. Aktorka i tancerka opublikowała wówczas na swoim profilu na Instagramie wpis, w którym przekazała swoim fanom, że jest w ciąży. Od tamtej chwili przyszła mama z dumą prezentuje rosnący brzuszek, który teraz jest już naprawdę bardzo duży! Agnieszka Kaczorowska razem z mężem pojawiła się ostatnio na targach Mamaville w Centrum Ptak Warsaw Expo i pochwaliła się ciążowymi krągłościami. 

Zobaczcie, jak prezentuje się Agnieszka Kaczorowska! Przyszła mama zachwyciła swoim wyglądem w seksownej czerwonej sukni! 

1/3
Agnieszka Kaczorowska z mężem na imprezie

Agnieszka Kaczorowska na oficjalnej imprezie podkreśliła ciążowy brzuszek w seksownej czerwonej sukience. Look przyszłej mamy uzupełniły czarne sandałki na niskim obcasie. 

2/3
Agnieszka Kaczorowska z mężem na imprezie

Przypominamy, że Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela na początku kwietnia w programie Dzień Dobry TVN zdradzili, że będą mieli córkę.

Małe pelątko to dziewczynka, spodziewamy się dziewczynki. Chyba, że nam wywinie jakiś numer przy porodzie... ale spodziewamy się dziewczynki i już teraz możemy o tym oficjalnie mówić- zdradziła wówczas przyszła mama. 

3/3
Agnieszka Kaczorowska z mężem na imprezie
Więcej na temat Agnieszka Kaczorowska