Agnieszka Kaczorowska w szpitalu

Agnieszka Kaczorowska jest dwa tygodnie po terminie. Zdaniem internautów poród zacznie się lada chwila!

Agnieszka Kaczorowska w szpitalu

Agnieszka Kaczorowska pochwaliła się naprawdę dużym ciążowym brzuszkiem! Gwiazda serialu "Klan" i jej mąż Maciej Pela lada dzień zostaną rodzicami. Agnieszka Kaczorowska już od kilku tygodni jest gotowa na narodziny córeczki, ale jak wiemy, dziewczynce wcale się nie spieszy z przyjściem na świat ;)

Ostatnio przyszła mama zdradziła, że termin porodu już minął! Maleństwo może więc urodzić się naprawdę w każdej chwili. Zanim jednak to się stanie, Agnieszka Kaczorowska pokazała, jak teraz wygląda. Spójrzcie tylko na jej najnowsze zdjęcie, na którym pozuje z wielkim brzuszkiem! 

Agnieszka Kaczorowska czeka na narodziny córki

Agnieszka Kaczorowska pokazała swoim fanom na Instagramie, jak wygląda w zaawansowanej ciąży. Przyszła mama ma już bardzo duży brzuszek! Gwiazda "Klanu" po raz kolejny przyznała, że nie może się już doczekać narodzin córeczki. 

Jak te dni się teraz dłużą ! 🤰 Nie mogę się doczekać aż wszystko się zacznie... Liczba aktywności, które mam siłę czy chęć robić jest bardzo ograniczona. Ponadto głowa tylko w jednym temacie, więc OCZEKIWANIE trwa... ⏰- napisała na Instagramie. 

Internauci są zachwyceni wyglądem przyszłej mamy. Zobaczcie, jak komentują zdjęcie!

- Dobra rada- wyspij sie 😁😁😁
- Ale promieniejesz 😍😘
- Brzuszek się już obniżył poród będzie lada chwila 😀👍
- Wyglądasz bosko z tym brzuszkiem 🤗💋- piszą internauci. 

Zobaczcie, jak tuż przed porodem prezentuje się Agnieszka Kaczorowska! Myślicie, że dziś lub jutro gwiazda "Klanu" przekaże nam radosne informacje o narodzinach córki? My już nie możemy doczekać się pierwszego zdjęcia maleństwa! 

Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska pokazała swój nowy dom! Wprowadzą się przed porodem?

Agnieszka Kaczorowska pokazała duży ciążowy brzuszek.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jak te dni się teraz dłużą ! 🤰 Nie mogę się doczekać aż wszystko się zacznie... Liczba aktywności, które mam siłę czy chęć robić jest bardzo ograniczona. Ponadto głowa tylko w jednym temacie, więc OCZEKIWANIE trwa... ⏰ Dobra książka to teraz rozwiązanie idealne❗️ Tym z Was, które też oczekują, chcę dziś polecić pozycję, którą napisała Doula i która mnie osobiście nastawia niezwykle pozytywnie do tego co ma się zaraz wydarzyć. To książka, która przedstawia intymne spotkania z bohaterkami i różne oblicza porodu. To książka, która nie cukierkuje, ale budzi świadomość i jakoś tak podświadomie daje siłę... Polecam całym sercem ! ❤️ #mariannaszymarek #radośćrodzenia #czwartastrona #doula #instamatka #będęmamą #bedemama @czwartastrona

Post udostępniony przez Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor)

Więcej na temat Agnieszka Kaczorowska
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzesiek Bardowscy zdradzili nam, ile wydali już na budowę domu! Oszałamiająca kwota

zobacz 02:44