Kaczorowska pochwaliła się nową miłością
ONS

Kaczorowska pochwaliła się nową miłością

Kaczorowska pochwaliła się nową miłością
ONS

Agnieszka Kaczorowska w tym roku dała się poznać z zupełnie innej strony. Aktorka postanowiła zrobić wiele, aby odciąć się od serialowej Bożenki. Zaczęła częściej bywać na salonach oraz zgodziła się wystąpić dwukrotnie w programie Kuby Wojewódzkiego.

Wszyscy zastanawiają się czy gwiazda "Klanu" ma chłopaka. Jakiś czas temu pojawiły się doniesienia, że Agnieszka ma romans ze swoim trenerem tańca. Informacje te nigdy nie zostały zdementowane, jednak Kaczorowska potwierdziła, że lubi starszych mężczyzn. Zobacz: "Wolę starszych i dojrzalszych mężczyzn"

Aktorka kilka dni temu pochwaliła się na blogu, że ma nową miłość. Agnieszka kupiła sobie psa. Zdjęciami słodkiej suczki o imieniu Ichi pochwaliła się na Facebooku i blogu.

- Od dziecka marzyłam, aby mieć psa. Nie mogłam zrozumieć czemu mama się nie chciała zgodzić. Tłumaczyła mi, że po tygodniu przestanę się nim opiekować i pozostanie to na jej głowie, że mam za dużo zajęć, że nie ma nas w domu i że nasz przyjaciel byłby nieszczęśliwy. Kupiłam psa. Jestem niewiarygodnie szczęśliwa. Z jednej strony czuję, że spełniło się moje marzenie, a z drugiej, że jestem osobą dorosłą i biorę na siebie pełną odpowiedzialność. To jest niezwykle ekscytujące - napisała Kaczorowska.


Jeżeli Agnieszka ciągle szuka chłopaka, to być może słodki psiak jej w tym pomoże. W końcu na spacerze z pupilem łatwiej kogoś poznać i nawiązać rozmowę.Kaczorowska w bikini pręży się na plaży:

Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48