Kaczorowska o swoim ideale mężczyzny
ONS

Agnieszka Kaczorowska: Wolę starszych i dojrzalszych mężyczyzn

Kaczorowska o swoim ideale mężczyzny
ONS

Agnieszka Kaczorowska w ciągu najbliższych tygodni ma szansę stać się jedną z najgorętszych gwiazd show-biznesu. Wszystko za sprawą Kuby Wojeódzkiego, który w swoim programie chciał zaprezentować światu nieznane oblicze Bożenki z "Klanu". I chyba mu się to udało, gdyż zainteresowanie mediów jej osobą wzrosło.

Aktorka ostatnio udzieliła wywiadu w "Na żywo". Kaczorowska opowiedziała m.in. o swoim ideale mężczyzny. Jakiś czas temu plotkowano, że Agnieszka romansuje z 40-latkiem. Jej rozmowa z tabloidem potwierdza, że gwiazda "Klanu" gustuje w dojrzałych mężczyznach.

- Jestem romantyczką i mój partner mógłby mieć duszę romantyka. Chciałabym, żeby był nawet trochę staromodnie romantyczny, żeby zabiegał o kobietę. Podobają mi się mężczyźni trochę starsi i dojrzalsi. Moi rówieśnicy to jeszcze chłopcy. Nie mam z nimi kontaktu, bo czym mogą mi zaimponować? Zdjęciem profilowym na Facebooku? - powiedziała w "Na żywo" Agnieszka.


Kaczorowska od czasu do czasu pojawia się na branżowych imprezach. Może już niebawem, na którąś przyjdzie z jakimś przystojniakiem.

Spektakularna metamorfoza Agnieszki Kaczorowskiej. Od Bożenki z "Klanu" po atrakcyjną blondynkę:

Przeładuj

Hotel Paradise. One zrobiły operacje plastyczne: Ania zoperowała nos, a Martyna powiększyła biust... To nie wszystko!

zobacz 01:44