Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Agnieszka Kaczorowska pod obstrzałem
Newsy

Agnieszka Kaczorowska ostro odpowiada hejterom! "Marnujesz swój czas na wytykanie mojej pracy"

Agnieszka Kaczorowska postanowiła odpowiedzieć hejterom na ich zarzuty dotyczące reklamowania przez nią produktów.

Agnieszka Kaczorowska po raz kolejny postanowiła odpowiedzieć na zarzuty hejterów w mocnym wpisie w mediach społecznościowych. Wielu internautów zarzuciło aktorce, że jej posty bardzo często zawierają reklamy produktów, za które pobiera korzyści majątkowe, a co za tym idzie nie jest wiarygodna i obiektywna. Zobaczcie jak gwiazda zareagowała na te negatywne komentarze. 

Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska jest już zbyt szczupła?! Fani martwią się o gwiazdę: "Sama skóra i kości"!

Agnieszka Kaczorowska cieszy się, bo... nie jest już "Bożenką z Klanu" WIDEO

Agnieszka Kaczorowska odpowiada na zarzuty hejterów

Agnieszka Kaczorowska należy do grona gwiazd, które są bardzo aktywne w mediach społecznościowych. Aktorka regularnie zamieszcza wpisy, dzięki czemu fani mogą na bieżąco śledzić jej poczynania. Jednak ostatnio coraz częściej zaczęły pojawiać się zarzuty w kierunku gwiazdy dotyczące jej postów sponsorowanych. Chociaż Agnieszka Kaczorowska nigdy nie ukrywała, że współpracuje z kilkoma markami, to jednak fanom zaczęło to przeszkadzać i pojawiło się wiele nieprzychylnych komentarzy w tym temacie. Aktorka w końcu postanowiła na nie odpowiedzieć. 

"O nie, znowu reklama."
W takiej lub innej formie czytam czasem tutaj komentarze dotyczące mojej współpracy z markami. Chciałoby się odpowiedzieć: „O nie, idź na policję, bo przecież to zbrodnia reklamować jakiś produkt, markę czy usługę”, ale zanim pójdziemy w sarkazm, zmierzmy się z faktami - zaczęła swój wpis aktorka.

W dalszej części postu Agnieszka Kaczorowska przyznała, że nigdy nie ukrywała swojej współpracy z markami i nie rozumie, dlaczego niektórzy postrzegają reklamę tak negatywnie. 

Nie ukrywam, że współpracuję z markami czerpiąc z tego korzyści majątkowe. Najczęściej posty tego typu mają odpowiednie hasztagi typu #WspółpracaNazwaMarki. Jest również wiele postów na których oznaczam marki tak po prostu, z uwagi na to, że nie mam wystarczająco czasu, aby potem odpisać na mnóstwo wiadomości oraz komentarzy z pytaniami.💪🏻Ależ czy jeśli oznaczyłam, kto zrobił dane zdjęcie z szacunku do autora i jego praw autorskich, to również reklama? W sumie macie rację, TAK❗️ I mam nadzieję, że ten zdolny człowiek, dzięki takiej fotografii będzie miał więcej zleceń... ale dlaczego postrzegacie to jako reklamę w sposób negatywny? Kompletnie nie rozumiem też co macie przeciwko reklamowaniu szczęścia, miłości i radosnego macierzyństwa.. - czytamy w dalszej części postu gwiazdy. 

Aktorka na koniec podsumowała, że obecnie wszędzie otaczają nas reklamy i nikogo one nie powinny już dziwić.

Więc zrozumcie proszę wreszcie, że albo tak jak pogodziliście się z reklamami na billboardach czy w telewizji, musicie pogodzić się z reklamami na Instagramie.
Jest jeszcze opcja usunięcia aplikacji bądź nie śledzenia profilu, który się po prostu wam nie podoba. To bardzo proste - dodała Agnieszka Kaczorowska. 

Pomimo publikacji postu Agnieszki w dalszym ciągu zdania internautów są podzielone. Część z nich uważa, że gwiazda współpracując z konkurencyjnymi markami jednocześnie traci swoją wiarygodność. Z kolei pozostali wielbiciele nie widzą w tym nic złego. A jakie jest wasze zdanie na ten temat? Rzeczywiście zwracacie aż taką uwagę na posty sponsorowane? 

Całe oświadczenie Agnieszki przeczytacie poniżej

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

"O nie, znowu reklama."🤷‍♀️ W takiej lub innej formie czytam czasem tutaj komentarze dotyczące mojej współpracy z markami. Chciałoby się odpowiedzieć: „O nie, idź na policję, bo przecież to zbrodnia reklamować jakiś produkt, markę czy usługę”, ale zanim pójdziemy w sarkazm, zmierzmy się z faktami. ________ Moja marka osobista to moja firma, na którą pracuję od ponad 20 lat, z czego ostatnie kilka bardzo świadomie. Sukcesy, które osiągnęłam w różnych dziedzinach, pozwoliły mi na to, aby mieć pewną popularność, a co za tym idzie, grono ludzi, którzy mnie obserwują. Wielu z nich czeka na moje polecenia, inspiracje na różnych płaszczyznach. Nie ukrywam, że współpracuję z markami czerpiąc z tego korzyści majątkowe. Najczęściej posty tego typu mają odpowiednie hasztagi typu #WspółpracaNazwaMarki . Jest również wiele postów na których oznaczam marki tak po prostu, z uwagi na to, że nie mam wystarczająco czasu, aby potem odpisać na mnóstwo wiadomości oraz komentarzy z pytaniami.💪🏻 Ależ czy jeśli oznaczyłam kto zrobił dane zdjęcie z szacunku do autora i jego praw autorskich, to również reklama? 🤔W sumie macie rację, TAK❗️ I mam nadzieję, że ten zdolny człowiek, dzięki takiej fotografii, będzie miał więcej zleceń... ale dlaczego postrzegacie to jako reklamę w sposób negatywny? Kompletnie nie rozumiem też co macie przeciwko reklamowaniu szczęścia, miłości i radosnego macierzyństwa... Mam wrażenie, że niektórzy postrzegają reklamowanie niczym kradzież, a to po prostu najczęściej praca i nie do końca taka łatwa jakby się mogło wydawać, ale o tym wiedzą tylko ci którzy są influencerami. ________ Reklama od zawsze jest dźwignią handlu, a faktem jest, że obecnie największy marketing jest w digitalu. Prognozy biznesowe także mówią o tym, że zdecydowana większość budżetów na reklamy przeniesie się na social media. Więc zrozumcie proszę wreszcie, że albo tak jak pogodziliście się z reklamami na billboardach czy w telewizji, musicie pogodzić się z reklamami na Instagramie. Jest jeszcze opcja usunięcia aplikacji bądź nie śledzenia profilu, który się po prostu wam nie podoba. To bardzo proste. _______ Ciąg dalszy w komentarzu...

Post udostępniony przez Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor)

Agnieszka Kaczorowska nie ukrywa, że współpracuje z markami, które później promuje na Instagramie. Taka forma reklamy nie przypadła do gustu części internautów

 

Agnieszka Kaczorowska pod obstrzałem
Newsy
Za rolę matki jest krytykowana najbardziej! Dlaczego Agnieszka Kaczorowska wciąż jest pod obstrzałem?
Za rolę matki jest krytykowana najbardziej! Dlaczego Agnieszka Kaczorowska wciąż jest pod obstrzałem?

Pół roku temu spełniło się jej wielkie marzenie. Agnieszka Kaczorowska-Pela ( 27 ) i jej mąż Maciej Pela zostali rodzicami. – Macierzyństwo to projekt mojego życia! Od zawsze wiedziałam, że chcę być mamą. Kiedy pojawił się w moim życiu Maciek, miałam pewność, że to jest człowiek, z którym chcę spędzić resztę życia i mieć z nim dzieci. W momencie, gdy Emilka przyszła na świat, zwariowaliśmy ze szczęścia – mówi „Party” aktorka. Jednak ta sielanka nie trwała długo. Dlaczego? Dziś Agnieszka, zamiast cieszyć się macierzyństwem, musi mierzyć się z… hejtem! Internautki zarzucają jej m.in., że zakłamuje rzeczywistość, która wcale nie jest taka różowa, jak gwiazda „Klanu” pokazuje na Instagramie. Podobno ma też sztab ludzi, którzy zajmują się małą Emilką. „Próbuje Pani pokazać, jak świetną Pani jest kobietą sukcesu z własną firmą, wychowuje małe dziecko, ma nowy dom. To jest dość aroganckie i sztuczne. Pozdrawiam i życzę szerszego spojrzenia na świat i złapanie trochę dystansu i skromności”, napisała jedna z nich. Jak gwiazda radzi sobie z krytyką? Zobacz także :  Agnieszka Kaczorowska jest już zbyt szczupła?! Fani martwią się o gwiazdę: "Sama skóra i kości"!

Agnieszka Chylińska o reklamie
Newsy
Agnieszka Chylińska sprzedała utwór do reklamy?! Jest oświadczenie gwiazdy!
Agnieszka Chylińska sprzedała utwór do reklamy?! Jest oświadczenie gwiazdy!

Agnieszka Chylińska wydała oświadczenie w sprawie reklamy, do której została użyta piosenka zespołu O.N.A. "Znalazłam (Teraz już wiem)". Fani zaczęli zarzucać swojej idolce, że sprzedała swój hit, jednak jak czytamy we wpisie na profilu w mediach społecznościowych artystki, wokalistka nie ma z tym nic wspólnego, ponieważ autorami piosenki są inni muzycy.  Management Agnieszki Chylińskiej wydał oświadczenie Popularny sklep ze sprzętem elektronicznym po raz kolejny stworzył reklamę, w której została wykorzystana piosenka polskiej wokalistki. Wcześniej twarzami marki były  Doda i Ewelina Lisowska . Teraz zaś w reklamie sklepu możemy usłyszeć hit zespołu O.N.A. "Znalazłam (Teraz już wiem)", a utwór jest wykonywany przez animowane chomiki. Wielu fanów artystki (którzy uważają to profanację kultowego singla) zaczęło dopytywać, czy rzeczywiście ich idolka sprzedała swój utwór. Management artystki postanowił zareagować w tej sprawie i na koncie wokalistki pojawiło się stosowne oświadczenie.  Wszelkie reklamy, w których zawarty jest utwór "Znalazłam" (teraz, teraz, teraz) - obecnie z gryzoniami - nie są nasze, nie mamy z nimi nic wspólnego. Autorami piosenki są Waldek Tkaczyk i Grzegorz Skawiński, mają oni pełne prawo wykorzystywać ją zgodnie z własnymi pomysłami wizerunkowymi - czytamy w oświadczeniu opublikowanym na Instagramie Agnieszki Chylińskiej. Wygląda na to, iż wokalistka nie wiedziała o tym, że piosenka, którą kiedyś wykonywała z zespołem O.N.A., została sprzedana na potrzeby reklamy. Artystka opublikowała nawet zabawną fotografię na swoim profilu na Facebooku w związku z tą sprawą. Management artystki wydał specjalne oświadczenie w tej sprawie.     ...

Agnieszka Kaczorowska pokazała zdjęcie z córką
Newsy
Agnieszka Kaczorowska pokazała, jak karmi piersią swoją córeczkę: "Nie mam oporów, aby karmić w miejscach publicznych"
Agnieszka Kaczorowska pokazała, jak karmi swoją córeczkę i poruszyła ważny temat wśród młodych mam. Karmienie piersią w miejscach publicznych wciąż wywołuje sporo emocji.

Agnieszka Kaczorowska pokazała, jak karmi swoją córeczkę i poruszyła ważny temat wśród młodych mam. Karmienie piersią w miejscach publicznych wciąż wywołuje sporo emocji. Niestety, to co wydaje się naturalne i normalne, dla niektórych jest czymś, co powinno się robić w ukryciu, a już na pewno na nie na oczach innych. Do grona gwiazd, które nie wstydzą się karmić dzieci w miejscach publicznych należy Agnieszka Kaczorowska, która od kilku miesięcy spełnia się w roli mamy. Aktorka opublikowała ostatnio zdjęcie, jak karmi swoją ukochaną córeczkę. Jej wpis na Instagramie wywołał ogromne emocje wśród internautek! Aktualne kody rabatowe Modivo to możliwość zakupienia markowej koszuli do karmienia w atrakcyjnej cenie. Agnieszka Kaczorowska pokazała, jak karmi córkę Agnieszka Kaczorowska została mamą dokładnie 26 lipca br. Gwiazda serialu "Klan" i jej mąż Maciej Pela zostali rodzicami córeczki, która otrzymała piękne imię Emilka. Ostatnio młoda mama zdradziła nam, że swoją córeczkę karmi piersią. Teraz w sieci zdradziła, że nie wstydzi się robić tego publicznie. Agnieszka Kaczorowska opublikowała również zdjęcie, na którym karmi Emilkę. (...) Karmię od samego początku i mam nadzieję, że będę co najmniej do 6. miesiąca. Poza tym, że to naprawdę NAJLEPSZY pokarm z możliwych dla naszych Maluszków, to jeszcze jest to taki cudowny czas budujący relację pełną przywiązania i miłości- napisała Agnieszka Kaczorowska.  Agnieszka Kaczorowska zdradza przy okazji, że nie wstydzi się karmić swoją pociechę w miejscach publicznych. Mnie się często zdarza karmić w samochodzie, ponieważ dużo się przemieszczamy w związku z pracą, ale i wykańczaniem naszego nowego domku🏡. Nie mam oporów, aby karmić w miejscach publicznych, dlatego i...

Nasze akcje
wyniki konkursu duplo 2021
Fleszstyle

KONKURS! Wygraj zaproszenie na największą imprezę modową w Polsce i inne supernagrody!

Partner
hada-labo-3d-lifting-mask
Fleszstyle

Sposób Japonek na zatrzymanie upływu czasu tkwi w prostocie kosmetyków

Partner
kosmetyki-neutrogena-bright-boost
Fleszstyle

TEST REDAKCJI: Sprawdziłyśmy kosmetyki Neutrogena® Hydro Boost® i Bright Boost!

Partner