Agnieszka Kaczorowska w czarnej sukience

Agnieszka Kaczorowska: "5 facetów w jeden rok", Kamil Kuroczko: "2 romanse w 2 dni". Gwiazdy o swoich... romansach

Agnieszka Kaczorowska w czarnej sukience

Agnieszka Kaczorowska zabrała głos na temat swoich romansów. Na blogu dodała post, w którym wyśmiewa ostatnie doniesienia tabloidu, jakoby z Kamilem Kuroczko, z którym ostatnio współpracuje, łączyło ją coś więcej niż przyjaźń i praca.

Agnieszka Kaczorowska o swoich romansach

Gwiazda stara się podchodzić z dystansem do wszystkich informacji, które pojawiają się na jej temat. Tym razem jednak nie wytrzymała i postanowiła wypowiedzieć się na temat licznych romansów, które są jej przypisywane. Mówiono już, że aktorka i tancerka spotyka się z Kamilem Kuroczko, wcześniej plotkowano o tym, że romansuje z Łukaszem Kadziewiczem.

Mam nowy romans, słyszeliście? Sama sobie zazdroszczę! 5 czy 6 facetów w jeden rok?! Sztos. A rok się jeszcze nie skończył… Tym razem moim „ukochanym“ jest Kamil Kuroczko, z którym tańczę pokazy. Niestety może to nie potrwać długo, bo na noc Sylwestrową przygotowuję występ m.in. ze Stefano Terrazzino, więc zaraz usłyszycie o spotykaniu się z przystojnym Włochem. Ta miłość też nie przetrwa, bo w lutym zaczniemy treningi do kolejnej edycji Tańca z Gwiazdami i na tapecie pojawi się inny mężczyzna.

Agnieszka Kaczorowska podkreśla, że praca z mężczyznami nie zawsze musi wiązać się z romansem:

A tak serio, czy jestem jedyną kobietą w tym kraju, która pracuje z mężczyznami? Skąd bierze się przekonanie, że kobieta pracująca z mężczyzną, na pewno chodzi z nim do łóżka?! To że my kobiety chcemy się pięknie ubrać do pracy, nie znaczy od razu, że chcemy kogoś poderwać. Możemy po prostu pragnąć czuć się piękne i atrakcyjne.

Kamil Kuroczko o romansie z Agnieszką Kaczorowską

Głos w tej sprawie zabrał również Kamil Kuroczko. Tancerz wydał na swoim profilu na Facebooku oświadczenie, w którym dementuje pojawiające się informacje:

Bić rekordy, czemu nie !

Od wczoraj zaskoczony jestem informacjami jakie donoszą media. Dostaję mnóstwo pytań od znajomych, „Kamyl co z tą Bożeną ?”, „nie chwaliłeś się, miała być tylko praca” itp. Do tego wszystkiego dziś artykuł w jednym z tabloidów z pytaniem „Jaką role Pełni Kamil w życiu aktorki Uli Dębskiej ?” – btw. na pewno nie romantyczną. W związku z tymi zdarzeniami - oficjalnie dementuje że nie jestem zastępcą Agenta Tomka i mimo ustalonego właśnie dziś rekordu 2 romansów w dwa dni, nie można zamówić sobie już ze mną romansu do końca roku. Wszystkie terminy są już zabookowane. Niech was nie dziwią zdjęcia na instagramie czy facebook’u. Praca o charakterze tanecznym zbliża, czasami zmusza nawet do kontaktu cielesnego i wymiany płynów np. potu. Dlatego śmiało można powiedzieć że z Agnieszką jesteśmy sobie Bliscy. Co więcej, można powiedzieć że nawet lubimy tą bliskość, bo pracuję się nam niezwykle dobrze.

Jak myślicie, na kogo padnie następnym razem? Kto będzie nowym "kochankiem" Kaczorowskiej?

 

Zobacz: Pan Lotto i Agnieszka Kaczorowska razem w Tańcu z Gwiazdami?! "Jest piękną kobietą, mogłoby coś z tego wyjść..."

 

Oświadczenie Kamila Kuroczko

Bić rekordy, czemu nie !Od wczoraj zaskoczony jestem informacjami jakie donoszą media. Dostaję mnóstwo pytań od...

Posted by Kamil Kuroczko on 11 grudnia 2015

Agnieszkę Kaczorowską i Kamila Kuroczko łączą jedynie sprawy zawodowe

 

I po pokazie mikołajkowym 😊☺️😉 #kaczorikura #danceshow #pokaz #mikołajki @kamylkuroczko

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Agnieszka Kaczorowska (@agakaczor)

 

Agnieszka Kaczorowska ma już dosyć przypisywania jej romansów

Agnieszka Kaczorowska w czarnej sukience
ONS

Więcej na temat Agnieszka Kaczorowska
Przeładuj

Czy "rodzinka.pl" wróci?! Tomasz Karolak ma doskonały pomysł! Ale czy to możliwe?

zobacz 02:33