Agnieszka Kaczorowska
East News

Agnieszka Kaczorowska i jej mąż Maciej Pela spodziewają się narodzin swojego pierwszego dziecka. Para ogłosiła radosną nowinę w sylwestrową noc i od tego momentu chętnie pokazuje zdjęcia z tego wyjątkowego czasu. Agnieszka Kaczorowska nieustannie chwali się ciążowym brzuszkiem, ale dopiero teraz pokazała jaki jest już duży! Gwiazda lada dzień zostanie mamą!

Agnieszka Kaczorowska niedługo urodzi swoje pierwsze dziecko

Choć Agnieszka Kaczorowska długo ukrywała tę wiadomość, nie jest już żadną tajemnicą, że spodziewa się narodzin córeczki. Teraz aktorka pokazała na Instagramie, jak dużych rozmiarów jest jej ciążowy brzuszek i nie da się ukryć, że poród zbliża się wielkimi krokami. Agnieszka Kaczorowska prawdopodobnie jest już w 9. miesiącu ciąży. 

Mimo tak zaawansowanej ciąży, Agnieszka Kaczorowska wciąż jest aktywna zawodowo! Cały czas pojawia się w swojej szkole tańca, a także regularnie publikuje nagrania na swoim kanale w serwisie Youtube, gdzie prowadzi swój autorski program, dotyczący ciąży. Można jednak podejrzewać, że gdy jej córeczka pojawi się już na świecie, Agnieszka Kaczorowska w pełni poświęci się macierzyństwu. 

Agnieszka Kaczorowska z wielkim brzuszkiem ciążowym
Instagram

Agnieszka i Maciej niedługo zostaną rodzicami

Agnieszka Kaczorowska z mężem na imprezie

 

Więcej na temat Agnieszka Kaczorowska