Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Agnieszka Jastrzębska skomentowała metody wychowawcze gwiazdy, o której napisał Zbigniew Urbański
ONS
Newsy

Jastrzębska bezlitosna dla gwiazdy, która zamknęła dziecko w samochodzie: Dla mnie jako matki jest to...

Wiecie już o którą aktorkę chodzi?

Na początku tygodnia media poruszyła historia, którą na swoim profilu na Facebooku opisał Zbigniew Urbański. Dotyczyła ona kontrowersyjnych metod wychowawczych pewnej gwiazdy. Zobacz: Urbański opisał szokujące zachowanie polskiej gwiazdy. Zamknęła w samochodzie płaczące dziecko

Wpis szybko zniknął z sieci, a dziennikarz tłumaczył się, dlaczego go usunął. Temat został jednak podjęty przez media i wciąż komentowany. W studiu Dzień Dobry TVN o zaistniałej sytuacji rozmawiały między innymi Anna Kalczyńska i Agnieszka Jastrzębska, która skomentowała takie zachowanie. Przyznała, że nie wyobraża sobie, że można zamknąć w samochodzie płaczące dziecko za karę. Uważa, że jest to skandaliczne:

Ja sobie w ogóle nie wyobrażam takiej historii. Jak to po raz pierwszy przeczytałam to sobie pomyślałam, że to jest jakiś ponury żart. Zbyszek nie podał nazwiska tej osoby, powiedział tylko, że jest bardzo znana i teraz w internecie trwa festiwal domysłów, kto to może być. Ktokolwiek by to nie był to dla mnie jako matki jest to absolutnie niewyobrażalna sytuacja - powiedziała w Dzień Dobry TVN. 


Domyślacie się o kogo może chodzić?

Zobacz: Koralowe usta Jastrzębskiej

Zobacz: Urbański tłumaczy się z szokującego wpisu na Facebooku: Wylano na mnie wiadro pomyj 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Justyna Steczkowska oburzona zachowaniem gwiazdy, która zostawiła dziecko w samochodzie
ONS
Newsy
Steczkowska jest matką trójki dzieci. Teraz zabrała głos w sprawie afery z dzieckiem zamkniętym w samochodzie
Jest oburzona

Kilka dni temu zrobiło się głośno o jednej z gwiazd, która zamknęła swoje dziecko w samochodzie za złe zachowanie. Sytuację na jednym z portali społecznościowych opisał wówczas Zbigniew Urbański . Wpis byłego męża Katarzyny Skrzyneckiej oburzył wówczas wiele gwiazd, które mają nadzieję, że media dowiedzą się kim była bohaterka całej afery. Zobacz: Korwin oburzona gwiazdą zamykającą syna w samochodzie: Żadnej taryfy ulgowej Całą sprawę postanowiła skomentować również Justyna Steczkowska , która w rozmowie w "Dzień Dobry TVN" przyznała, że jest zszokowana zachowaniem anonimowej celebrytki. - To mi się wydaje niewiarygodne. Nie wydaje mi się, żeby mama, która kocha swoje dziecko zostawiała je, szczególnie trzyletnie, w samochodzie same na parkingu - oceniła piosenkarka. Życzę tej mamie, żeby zastanowiła się nad tym co robi swojemu dziecku. Małe dzieci boją się obcych miejsc i takich w których nie czują się bezpiecznie . To co jest najważniejsze dla małego dziecka to bezpieczeństwo, czyli bliskość rodziców albo miejsca, które zna. Myślę, że jest to jedna z najgorszych metod wychowawczych. Nie spotkałam się nigdy z takimi metodami wychowawczymi. Justyna Steczkowska jako mama trójki dzieci wciąż nie może uwierzyć, że jej koleżanka ze świata show-bieznesu mogła zostawić swoje płaczące dziecko w samochodzie. Zgadzacie się z opinią Steczkowskiej? Zobacz na Polki.pl:  Justyna Steczkowska z mężem w gorącej sesji dla Vivy! Opalona Steczkowska na wielkiej gali:

Zbigniew Urbański tłumaczy się z wpisu na Facebooku
ONS
Newsy
Urbański tłumaczy się z szokujacego wpisu na Faceooboku: Wylano na mnie wiadro pomyj
"W tej historii chodziło o jedno..."

Wczoraj w mediach pojawiła się szokująca informacja dotycząca jednej z gwiazd polskiego show-biznesu. Zaskakujące informacje dotyczące celebrytki z pierwszych stron gazet, która na Żoliborzu zostawiła w samochodzie płaczące dziecko, zamieścił na swoim Facebooku Zbigniew Urbański . Zobacz: Urbański opisał szokujące zachowanie gwiazdy. Zamknęła w samochodzie płaczące dziecko Były mąż Katarzyny Skrzyneckiej oburzony zachowaniem anonimowej aktorki opisał zaistniałą sytuację - jednak po kilku godzinach wpis zniknął z sieci. Okazuje się, że Urbański skasował swój post ze względu na ogromną ilość komentarzy w których fani krytykowali go za ukrywanie nazwiska aktorki. - Jestem zaskoczony z jaką nienawiścią spotkał się mój wpis. W tej historii chodziło mi o jedno, żeby "gwiazda" nie czuła się bezkarnie i wiedziała, że są tacy, którzy na jej "opiekuńcze" metody reagować. Ten cel został osiągnięty. Myślę, że do tej pani już dotarła fala zainteresowania. Najgorsze, że jestem w stanie przewidzieć ciąg dalszy tej historii. Znana mama będzie udzielać płaczliwych wywiadów i wypierać się tej sytuacji. Albo będzie mówić, że to był wyjątek, a ona nigdy się tak nie zachowała,  a tym razem zapomniała czegoś z domu, coś musiała szybko załatwić i "się zdarzyło", ale nigdy świadomie nie zostawiłaby dziecka w samochodzie- napisał na onet.pl Urbański, który opisał sytuację jaka przydarzyła się jego koledze został oskarżony o nieudzielenie pomocy pozostawionemu bez opieki dziecku . Celebryta twierdzi, że nie mógł podać nazwiska gwiazdy do wiadomości publicznej, ponieważ nie pozwala mu na to prawo. Przekonuje Was tłumaczenie Urbańskiego?

Zbigniew Urbański wyśmiewa Maję Sablewską i Małgorzatę Rozenek
Newsy
Były mąż Kasi Skrzyneckiej o programach Sablewskiej i Rozenek: „Nie mają pomysłów czy kasy?”
Były mąż Kasi Skrzyneckiej o programach Sablewskiej i Rozenek: „Nie mają pomysłów czy kasy?”

Zbigniew Urbański (dziennikarz motoryzacyjny) na Facebooku skomentował wiosenną ramówkę TVN, w której znajdą się m.in. programy Mai Sablewskiej i Małgorzaty Rozenek . Byłemu mężowi Katarzyny Skrzyneckiej wyraźnie nie przypadły do gustu propozycje stacji, w której sam jeszcze do niedawna występował. Co napisał na portalu społecznościowym? Sablewska na dużej antenie? Poważnie? Nie mają pomysłów czy kasy? Perfekcyjna "dama" dopiero w kwietniu? Pewnie jeszcze jest na kursie u królowej w UK - skomentował Zbigniew Urbański. To nie pierwszy raz kiedy Urbański komentuje show-biznes. Kilka miesięcy temu zrobiło się o nim bardzo głośno po tym jak opisał zachowanie pewnej gwiazdy, która zostawiła płaczące dziecko w samochodzie. Kilka lat temu z kolei wyśmiewał swojego kolegę, Michała Szpaka, z którym występował w Tańcu z Gwiazdami.   Zobacz: Urbański nie wierzy w talent Szpaka?   Myślicie, że Maja Sablewska i Małgorzata Rozenek odpowiedzą na zaczepki Zbigniewa Urbańskiego? Zbigniew Urbański krytykuje program Mai Sablewskiej Zbigniew Urbański wyśmiewa ramówkę TVN     (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); Sablewska na dużej antenie? Poważnie? Nie maja pomysłów czy kasy? Perfekcyjna "dama" dopiero w kwietniu? Pewnie jeszcze jest na kursie u królowej w UK :) Posted by Zbigniew Urbanski on  19 stycznia 2016

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner