Agnieszka i Wojtek ze Ślubu od pierwszego wejrzenia
Instagram

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przez niewinny szczegół podpadli internautom. "Szybko Pani skreśla ludzi"

Agnieszka i Wojtek ze Ślubu od pierwszego wejrzenia
Instagram

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" bardzo szybko odnaleźli się przed kamerami ślubnego show, dzięki czemu zdobyli olbrzymią sympatię widzów. Jednak tak samo szybko można ją stracić i mógł zaważyć o tym jeden nieprzemyślany szczegół, który pojawił się na jednym z ostatnich zdjęć małżeństwa oraz ich przyjaciół. Wojtek postanowił od razu zareagować i przeprosić wszystkich, którzy mogliby się poczuć urażeni. O co chodziło? 

Zobacz także: Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wezmą ślub kościelny! Kiedy?

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" podpadli internautom

Agnieszka i Wojtek postanowili kontynuować swoją przygodę z kamerą i postanowili prowadzić własny kanał na Youtube. Zaprosili nawet pierwszego gościa! Okazał się nim być burmistrz Przasnysza, który ponad rok temu udzielał im ślubu przed kamerami "Ślubu od pierwszego wejrzenia": 

Moi drodzy jest impreza jest zabawa jest Kraków jest Przasnysz. Takiego połączenia jeszcze nie było. Dziękujemy naszym gościom za to że przyjechali do nas. Kto się domyślał że to będzie Pan burmistrz? - napisał Wojtek 

Radosne zdjęcie Agnieszki i Wojtka oraz ich zaproszonych gości nie spodobało się internautce, która zwróciła uczestnikowi uwagę na kontrowersyjny znak, który pokazali na zdjęciu: 

A te znaki które pokazujecie wszyscy rączkami razem z małym dzieckiem to jakieś przesłanie? Kurczę a tak was lubiłam.

Wojtek od razu odpowiedział na to spostrzeżenie i przyznał, że nie nikt nie miał niczego złego na myśli: 

Już Pani nie lubi, szczerze powiem że tak jakoś wyszło samo z siebie że pokazaliśmy wszyscy to samo, bez uzgadniania. Poza tym to żadne przesłanie... Znak jak znak bez podtekstów... Szybko Pani skreśla ludzi...

Fanka dodała, że warto bardziej zastanawiać się nad tym, co publikuje się w sieci, szczególnie kiedy ma się coraz większe zasięgi w internecie: 

 

(...)Nie napisałam tego, aby dokuczyć bo tak jak i wiele innych rzeczy, które nie powinny być nasza (widzów/fanów) sprawą... ale zaczynacie być influencerami. Ślub kościelny w planach i... znaczek temu przeczący na zdjęciu.

Wojtek przeprosił wszystkich, którzy mogli się poczuć urażeni przed to co zobaczyli na jego zdjęciu: 

Proszę mi uwierzyć że to był czysty przypadek że każdy pokazał ten sam znak nie jesteśmy za żadnym zgrupowaniem czy niczym innym w takim w sensie 😁 Mogę tylko przeprosić jeśli ktoś to źle odebrał pozdrawiam i życzę miłego dnia😘

Uważacie, że uwaga internautki była słuszna czy również nie przywiązujecie do tego uwagi? Postawa Wojtka jest jednak godna pochwały, po pomimo tego, że nie miał niczego złego na myśli wziął odpowiedzialność za opublikowaną przez siebie treść i przeprosił urażoną internautkę. 

Zobacz także: Nowy QUIZ! Co wiesz o Agnieszce i Wojtku ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"?

Nowe zdjęcie Wojtka i Agnieszki nie spodobało się internautce, która zwróciła uwagę uczestnikom. Chodzi o znak, jaki pokazują wszyscy obecni na fotografii. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Wojciech Janik (@wojtek_1989)

Wojtek od razu postanowił wyjaśnić sytuację z niezadowoloną internautką i przeprosił ją jeżeli przez niego poczuła się urażona. 

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Wojtek i Agnieszka nadal są razem?! Internautka zdradziła prawdę

 

Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48