Agnieszka Hyży kontra Paulina Sykut
Agnieszka Hyży kontra Paulina Sykut
1/8
Agnieszka Hyży kontra Paulina Sykut

 

Paulina Sykut-Jeżyna oraz Agnieszka Hyży to dwie najbardziej rozpoznawalne prezenterki Polsatu. Pierwsza z nich od lat prowadzi między innymi "Taniec z gwiazdami". Z kolei Agnieszka Hyży stała się twarzą corocznego festiwalu Polsat SuperHit Festiwal 2018. Co więcej, to właśnie podczas jednej z edycji tej imprezy prezenterka poznała swojego przyszłego męża, Grzegorza Hyży!

 

Zobacz: Agnieszka Hyży ostro odpowiada na fałszywe oskarżenia: "Publicznie oświadczam, że nikt nikomu nie rozbił rodziny!"

 

Pięknych prezenterek nie mogło zabraknąć podczas konferencji promującej tegoroczny Polsat SuperHit Festiwal, który odbędzie się w dniach 25-27 maja. Paulina Sykut-Jeżyna oraz Agnieszka Hyży jak zwykle prezentowały się zjawiskowo. Zobaczcie naszą galerię!

 

Zobacz: Plejada gwiazd na konferencji Polsat SuperHit Festiwal 2018!

 

Agnieszka Hyży wybrała na konferencję sukienkę Marigold marki Sugarfree. Jaka cena? Jaką markę wybrała Paulina? Sprawdź na kolejnych stronach.

 

POLECAMY: Gwiazdy na konferencji Polsat SuperHit Festiwal 2018! Doda, Sławomir, Margaret! Zobacz ZDJĘCIA

2/8
East News

Agnieszka Hyży wybrała garniturową sukienkę w kolorze pudrowego różu Marigold marki Sugarfree za... 339zł. Wygladała bardzo kobieco!

3/8
East News

Tym razem Paulina Sykut postawiła na zwiewny i kobiecy look. Prezenterka na konferencję Polsat SuperHit Festiwal 2018 wybrała sukienkę znanej i cenionej wśród gwiazd marki Just Paul.

4/8
East News

Która z nich, według ciebie, prezentowała się lepiej?

5/8
East News

Paulina Sykut od lat prowadzi wraz z Krzysztofem Ibiszem program "Taniec z gwiazdami". Scena to jej żywioł!

6/8
East News

Agnieszka Hyży ma wyjątkowy sentyment do muzycznych imprez Polsatu. Podczas jednej z nich poznała swojego przyszłego męża, Grzegorza Hyży!

7/8
East News

Podoba wam się jej kreacja?

8/8
East News

Agnieszka Hyży zawsze prezentuje się zjawiskowo!