Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Agnieszka Grochowska urodziła drugie dziecko
ONS
Newsy

Agnieszka Grochowska po raz drugi została mamą! Aktorka urodziła chłopca czy dziewczynkę?

Agnieszka Grochowska po raz drugi została mamą! Aktorka urodziła chłopca czy dziewczynkę?

Agnieszka Grochowska po raz drugi została mamą! Według doniesień "Twojego imperium" aktorka urodziła syna. Tabloid informuje, że gwiazda zbyt długo nie będzie korzystać z urlopu macierzyńskiego - podobnie zresztą jak w przypadku pierwszego dziecka, kiedy to wróciła do pracy zaledwie dwa miesiące po porodzie. Agnieszka Grochowska bardzo dba o swoją prywatność i przez całą ciążę nie skomentowała medialnych doniesień, że wkrótce jej rodzina się powiększy.

Przypominamy, że Agnieszka Grochowska jest już mamą 4-letniego chłopca, Władka, który jest owocem związku ze znanym reżyserem Dariuszem Gajewskim.


Szczęśliwym rodzicom gratulujemy!

 

Zobacz także: Jak przygotować dziecko na rodzeństwo? Przydatne rady i zalecenia

 

Agnieszka Grochowska została mamą.

Agnieszka Grochowska na premierze filmu
ONS

Aktorka i Dariusz Gajewski przywitali na świecie drugiego syna.

Reżyser Dariusz Gajewski i Agnieszka Grochowska na premierze filmu
ONS

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Agnieszka Grochowska w ciąży?
ONS
Newsy
Agnieszka Grochowska w ciąży? Przyglądamy się jej brzuszkowi i...
Gratulować czy jeszcze się wstrzymać?

Agnieszka Grochowska rzadko pojawia się na oficjalnych imprezach, jednak wczoraj zrobiła wyjątek. Aktorka była jedną z gwiazd, które przyszły do Teatru Wielkiego Opery Narodowej na premierę najnowszego filmu "Karbala" . Grochowska wybrała na tą okazję dość skromną stylizację w ciemnych kolorach. Do czarnej koszuli i spodni dobrała granatową marynarkę, spod której wyłaniał się nieco zaokrąglony brzuszek. Zastanawiamy się, czy to efekt źle ułożonej koszuli, czy być może jest drugiej ciąży... Agnieszka Grochowska znowu zostanie mamą? Przypomnijmy, że Agnieszka Grochowska w listopadzie 2012 roku po raz pierwszy została mamą . Na świat przyszedł wówczas jej syn - Władysław. Ojcem chłopca jest Dariusz Gajewski, który razem z gwiazdą tworzą szczęśliwe małżeństwo od jedenastu lat. Czyżby aktorka znowu miała zostać mamą? Jeśli tak - serdecznie gratulujemy! Zobacz również: Grochowska kpi z celebrytek: Skąd te Loboutiny, suknie bez pleców, Vuittony?  

Agnieszka Grochowska w filmie Ridleya Scotta
ONS
Newsy
Wielki sukces Grochowskiej. Zagra w hollywoodzkiej superprodukcji
Ma szansę na międzynarodową karierę?

Agnieszka Grochwoska niespełna rok temu została mamą. Aktorka dość szybko wróciła jednak do zawodowych obowiązków. Aktualnie promuje film "Wałęsa. Człowiek z nadziei", który jest polskim kandydatem do przyszłorocznych Oscarów. Gwiazda jednak ma szansę już wkrótce zabłysnąć na arenie międzynarodowej, nie tylko za sprawą filmu Andrzeja Wajdy. Grochowska w swoim ostatnim wywiadzie, którego udzieliła "Twojemu Stylowi" wyznała, że w wakacje wzięła udział w hollywoodzkiej produkcji, za którą stoi Ridley Scott, reżyser filmów "Obcy – ósmy pasażer Nostromo" czy obsypanego wieloma nagrodami "Gladiatora ". Polska aktorka zdobyła rolę dzięki internetowemu castingowi. - Mój syn ma dziewięć miesięcy, a ja zdążyłam zakończyć zdjęcia do jednego filmu i zacząć do następnego. Niedawno w Pradze zaczęłam zdjęcia do produkcji Ridleya Scotta "Child 44". Próbną scenę nagrałam w studiu filmowym na Chełmskiej w Warszawie i umieściłam pod wskazanym adresem w internecie. Tak dostałam tę rolę. To pokazuje, jak zmienił się świat, w którym żyję - wyznała gwiazda w miesięczniku. Film, w którym oprócz Polki wystąpią takie hollywoodzkie gwiazdy jak Tom Hardy, Gary Oldman, Vincent Cassel czy Noomi Rapace pojawi się w kinach w przyszłym roku. Myślicie, że Agnieszka Grochowska ma szansę na międzynarodową karierę? Gwiazdy filmu "Wałęsa" na konferencji prasowej:

ONS
Newsy
Agnieszka Grochowska pokazała ciążowy brzuszek (FOTO)
Wszystko wskazuje na to, że aktorka już wkrótce zostanie mamą!

Wczoraj na uroczystym otwarciu festiwalu filmowego w Gdyni pojawił się prawdziwy tłum gwiazd. Na wielkiej imprezie filmowej nie zabrakło również Agnieszki Grochowskiej , która ostatnio wcieliła się w rolę żony byłego prezydenta, Lecha Wałęsy. Aktorka w świetnym humorze pozowała przed fotoreporterami, którzy zauważyli wyraźnie zaokrąglony brzuszek gwiazdy! I chociaż Agnieszka Grochowska próbowała zakryć szalem i marynarką swój odmienny stan, to wszystko wskazuje na to, że aktorka już wkrótce zostanie mamą! Będzie to pierwsze dziecko artystki, która dość rzadko pokazuje się publicznie i rozmawia o swoim życiu prywatnym. Przypomnijmy, że Grochowska już od ośmiu lat tworzy szczęśliwe małżeństwo z reżyserem Dariuszem Gajewskim. Redakcja Afterparty.pl gratuluje! Zobacz zaokrąglony brzuszek Agnieszki Grochowskiej:  

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner