Agnieszka Dygant gra nianię w nowym filmie Vegi Agnieszka Dygant na premierze "Listów do M. 3" Agnieszka Dygant na planie filmu "Kobiety mafii" Agnieszka Dygant na planie filmu "Kobiety mafii" Serial "Niania" z Agnieszką Dygant wraca do telewizji
Agnieszka Dygant gra nianię w nowym filmie Vegi
EastNews/Instagram
1/5
Agnieszka Dygant gra nianię w nowym filmie Vegi
EastNews/Instagram

Czyżby szykował się wielki powrót serialu "Niania" z Agnieszką Dygant w roli głównej? Kilka lat temu popularna produkcja TVN była wielkim telewizyjnym hitem. Widzowie uwielbiali serial opowiadający o szalonej niani, Frani Maj, która opiekuje się dziećmi bogatego producenta. Niestety, serial już kilka lat temu zniknął z anteny. Teraz Agnieszkę Dygant możemy podziwiać m.in. w filmach takich jak: "Listy do M. 3" czy w "Botoksie". Aktorka pracuje również na planie kolejnej produkcji, w której znów zagra nianię... Gwiazda opowiedziała o swojej nowej roli w rozmowie z "Faktem". 

Co zdradziła Agnieszka Dygant? Czyżby szykował się powrót serialu "Niania"? Będziecie zaskoczeni!

Zobacz także: Agnieszka Dygant pokazała młodszą siostrę. Czy są do siebie podobne?

2/5
Agnieszka Dygant na premierze "Listów do M. 3"
ONS.pl

Agnieszka Dygant znów zagra nianię w popularnym serialu TVN? Nie! Aktorka wcieli się w rolę opiekunki w najnowszym filmie Patryka Vegi. Co gwiazda w rozmowie z Faktem powiedziała o swojej roli w "Kobietach mafii"?

To jest taka rola... może opowiem, jak Patryk ją zarekomendował. On wysłał mi maila z tekstem i załączył liścik "Aga chciałbym ci powierzyć rolę niani w najnowszym tekście moim, scenariuszu "Kobiety mafii", ale nie zrażaj się, to jest zupełnie inna niania". To jest rzeczywiście prawda, że ja gram nianię, czyli kobietę, która opiekuje się synem gangstera i wszystko byłoby dobrze gdyby nie to, że ktoś jej naciska na odcisk. No i to powoduje lawinę- przyznała aktorka.

Zobacz: Idealna niania: czego unikać przy wyborze niani? 

3/5
Agnieszka Dygant na planie filmu "Kobiety mafii"
Instagram

Obejrzycie nowy film Patryka Vegi "Kobiety mafii"? Jedno jest pewne- zapowiada się wielki hit! 

Zobacz: Idealna niania: jak znaleźć?

4/5
Agnieszka Dygant na planie filmu "Kobiety mafii"
Instagram
5/5
Serial "Niania" z Agnieszką Dygant wraca do telewizji
East News

Agnieszka Dygant w serialu TVN zachwyciła w roli niani. Czy teraz widzowie również pokochają postać graną przez aktorkę? 

Więcej na temat Agnieszka Dygant