Agnieszka Chylińska wspiera WOŚP Agnieszka Chylińska wspiera WOŚP Małgorzata Rozenek-Majdan z rodziną wspierają WOŚP Kinga Rusin wspiera WOŚP Monika Olejnik WOŚP
Gwiazdy wspierają WOŚP
EastNews/ONS

Gwiazdy, jak co roku, wspierają WOŚP! W tym roku w głównej siedzibie Orkiestry pojawiło się mnóstwo polskich gwiazd, które przekazały na aukcje naprawdę wyjątkowe rzeczy. Z kolei w niedzielnym wydaniu "Dzień Dobry TVN" pojawiły się m.in. Zosia Zborowska i Julia Wieniawa, które również grają z Jurkiem Owsiakiem. Co przeznaczyły na licytacje? Zobaczcie w galerii poniżej!

Zobacz także: WOŚP 2019: Sukienka Roxie Węgiel jest hitem na licytacjach i idzie na rekord!

1/6
Agnieszka Chylińska wspiera WOŚP
ONS

Agnieszka Chylińska wspiera WOŚP od zawsze. W tym roku nie tylko zagrała koncert w Warszawie, ale również przekazała na licytację m.in. figurkę jej samej z teledysku "Mam zły dzień"! 

2/6
Agnieszka Chylińska wspiera WOŚP
ONS

Przy okazji zaprezentowała zupełnie nową fryzurę - białe dredy! Agnieszka Chylińska doskonale wie, jak zaskoczyć wszystkich fanów! Przypominamy - Agnieszka to gwiazda najnowszego wydania "Party", które już w poniedziałek w sprzedaży. 

3/6
Małgorzata Rozenek-Majdan z rodziną wspierają WOŚP
EastNews

Ciężarna Małgorzata Rozenek-Majdan z dziećmi, Tadziem i Stasiem oraz mężem Radkiem, jak co roku, wspierają WOŚP! W tym roku gwiazda TVN wystawiła na aukcję możliwość spędzenia dnia na planie programu "Projekt Lady", który prowadzi! 

4/6
Kinga Rusin wspiera WOŚP

Kinga Rusin poprowadziła "wośpowe" wydanie "Dzień Dobry TVN". Wraz z partnerem, Markiem Kujawą, przeznaczyli na WOŚP 10 tysięcy złotych!

W tym roku, podobnie jak w poprzednich latach, razem z moim partnerem, Markiem Kujawą i naszą marką Pat&Rub wpłacamy na WOŚP konkretną kwotę - 10 tysięcy złotych

Ale to nie wszystko! Można wylicytować spotkanie z Kingą i Piotrem Kraśko w studiu "Dzień Dobry TVN"!

5/6
Monika Olejnik WOŚP
EastNews

Z Moniką Olejnik będzie można... pobiegać! Licytacja przekroczyła już 5 tysięcy złotych!