Party Stories
Magdalena Narożna w zielonej sukience
Agnieszka Chylińska o "Małych Gigantach"
ONS
Newsy

Chylińska o problemach w "Małych Gigantach": Największym są rodzice

Wokalistka ma jedno życzenie

Program "Mali Giganci" to nowy format stacji TVN, który zadebiutuje już niebawem w wiosennej ramówce. Już teraz wzbudza on wiele emocji i zainteresowania. Głos zabrała Alicja Janosz, która jest szczęśliwą mamą i wyznała, że porażki, jakie ewentualnie dzieciaki poniosą mogą mieć ogromny wpływ na ich dalsze życie. Zobacz: Alicja Janosz o nowym show TVN z dziećmi: Porażki będą miały wpływ na ich całe życie

W rozmowie ze stacją Agnieszka Chylińska wyznała, że tak naprawdę największym problemem w całym show są głównie rodzice. Część z nich chce spełnić swoje marzenia z przeszłości, wykorzystując do tego dzieci, co niekoniecznie jest dobre. Artystka zaznacza, że chciałaby, aby to dzieciaki zadecydowały czy chcą wziąć udział w programie czy nie, bo to przede wszystkim zabawa. Nie zawsze jednak tak się dzieje, o czym opowiedziała przed kamerą:

Głównym problemem, jeśli w ogóle można to tak nazwać, są rodzice. Czasem przyprowadzając to dziecko, wkładają mu w usta jakieś rzeczy, których one nie chcą, nie czują, nie znają. W związku z tym dochodzi do takich paradoksów, że przychodzi dziewczynka i śpiewa Annę Jantar, chociaż nigdy nie słyszała jej piosenek. Nikogo nie zmuszamy, aby przyszedł do tego programu. Idealnie by było, gdyby dzieciaki przychodziły tu na zasadzie: "Mamo, ja chcę przyjść do tego programu", a nie że mama ciągnie za włosy i mówi: "Musisz wyjść na scenę, bo ja chciałam zrobić karierę 40 lat i mi nie wyszło".

My jesteśmy ciekawi pierwszych efektów.

Zobacz: Natalia Lesz pierwszy raz publicznie po porodzie. Pokazała bardzo szczupłą sylwetkęChylińska eksperymentuje z fryzurą:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Trenerzy i jurorzy w "Małych Gigantach"
ONS
Newsy
Znamy trenerów nowego show TVN. Do Natalii Lesz dołączą jeszcze dwie gwiazdy
Kto pojawi się w "Małych Gigantach"?

Już za kilka tygodni wystartują nowe ramówki stacji telewizyjnych, które zaprezentują nowe formaty i sprawdzone hity. Z pewnością dużym zainteresowaniem już teraz cieszy się program "Mali Giganci" , nowe show TVN, w którym swoje talenty ujawnią dzieci. Ta ciekawość wynika głównie z wielu obaw związanych z obecnością dzieci w mediach. Alicja Janosz przyznała, że porażki mogą mieć wpływ na całe ich życie. Zobacz:  Alicja Janosz o nowym show TVN z dziećmi: Porażki będą miały wpływ na ich całe życie Oprócz tego cały czas trwały spekulacje dotyczące tego, jakie gwiazdy pojawią się w programie. Na szczęście wszystko jest już jasne. Jak podaje portal wirtualnemedia.pl prowadzącym show został Filip Chajzer , a w jury zobaczymy dwie gwiazdy stacji, czyli Agnieszkę Chylińską i Kubę Wojewódzkiego . Oprócz doświadczonych już w jurorowaniu nazwisk zasiądzie świeżynka, Katarzyna Bujakiewicz , która sama jest matką i postanowiła sprawdzić się w nowym zdaniu.  Co ciekawe formuła programu przewiduje także udział trenerów, którzy będą pomagali przygotować się dzieciakom do zadań wykonywanych grupowo. Na pomocników uczestników programu wybrano Natalię Lesz , Czesława Mozila i dziennikarkę TVN, Urszulę Chincz .  Będzie hit? Zobacz:  Chincz dała prezent Britney, choć jej zabronili: Bardzo się bałam   Chylińska ekseprymentuje z nową fryzurą:

Jurorzy Mali Giganci
ONS
Newsy
Znamy jurorów nowego show TVN. Do Wojewódzkiego dołączą dwie wokalistki
Kto pojawi się w "Małych Gigantach"?

Już na wiosnę w TVN pojawi się nowe talent-show z udziałem dzieci - " Mali Giganci ", które będą chwalić się swoimi umiejętnościami przed jurorami i publicznością. Jako pierwsi dowiedzieliśmy się, że jednym z oceniających występy maluchów będzie Kuba Wojewódzki . Program poprowadzi zaś Filip Chajzer. Przypomnijmy: Kto zasiądzie w jury nowego show TVN? Znamy pierwsze nazwisko! Dużo emocji wzbudzał pozostały skład panelu jurorskiego. Dziś poznaliśmy kolejne gwiazdy nowego show. Jak podaje "Flesz" będą to Agnieszka Chylińska i najprawdopodobniej - świeżo upieczona mama - Natalia Lesz . Obie artystki doskonale już wiedzą, czym jest macierzyństwo, dlatego też na pewno będą rzetelnie oceniać najmłodszych na scenie . Kuba Wojewódzki doda za to trochę pikanterii i żartu. Czy szykuje się hit na miarę "Mam talent"? Z tak różnymi osobowościami - nie ma innej możliwości. Będziecie oglądać? Zobacz: Alicja Janosz o nowym show TVN z dziećmi: Porażki będą miały wpływ na ich całe życie Agnieszka Chylińska w Mam talent:

Agnieszka Chylińska o "Małych Gigantach"
ONS
Newsy
Chylińska została jurorką w nowym show. Ma pewne oczekiwania: Tu chodzi o łzy
Będzie hit?

Już w marcu na antenie TVN pojawi się kilka nowości, na które widzowie niecierpliwie czekają. Jednym z takich programów jest nowe talent-show dla dzieci, które będą miały okazję pochwalić się swoimi umiejętnościami. Jedna z gwiazd, która będzie wspierała dzieciaki jest Natalia Lesz , która niedawno sama została mamą. Zobacz:  Natalia Lesz pierwszy raz publicznie po porodzie. Pokazała bardzo szczupłą sylwetkę Oprócz niej w programie zobaczymy także Agnieszkę Chylińską , która zasiądzie w fotelu jurorskim. Wokalistka ma spore doświadczenie po udziale w "Mam Talent", a w dodatku sama jest mamą trójki maleństw. Artystka ma pewne oczekiwania co do formuły programu i chciałaby, aby widzowie mogli zobaczyć na ekranie radość i autentyczność bijącą od uczestników. Sama jednak przyznaje, że w show głównie chodzi o łzy: Jestem spokojna o emocje. Myślę, że to co ma być wizytówką tego programu to jednak emocje. tu chodzi o łzy. To mają być łzy wściekłości, wzruszenia, rywalizacja. Trudno będzie powiedzieć dzieciakowi, zwłaszcza takiemu kumającemu... Ja znam moją czterolatkę i wiem, że dobra lalka załatwi każdy problem, nawet to, że koleżanka była lepsza. Natomiast 12-latkowi już trudno będzie, on musi już sobie z tym poradzić sam. Ale z tego co wiem, dzieciaki nie będą w tym programie same, będą mieć opiekę w postaci naprawdę wykwalifikowanych, empatycznych psychologów w związku z tym to nie jest tak, że my będziemy sobie kosztem ludzkich, malutkich istnień i ich psychiki robić dobrze. Myślę, że tak nie będzie. To co ja zakładam i to w co ja wierzę, jeśli chodzi o program "Mali giganci" to przede wszystkim to, że wszystko, co się wydarzy będzie radosne, wzruszające i prawdziwe.  Będziecie oglądać? Zobacz:  Alicja Janosz o nowym show TVN z dziećmi: Porażki będą miały wpływ na ich całe życie Gwiazdy...

Nasze akcje
witamina-c-neauvia
Newsy

Odkryj niezwykłą moc witaminy C w pielęgnacji skóry!

Partner
bmw-m-sport-seria2-gran-coupe
Newsy

Poczuj prawdziwą przyjemność z jazdy dzięki nowemu BMW serii 2 Gran Coupé!

Partner
Cashmere Make Up fluid rozświetlający
Newsy

Nowy fluid rozświetlający marki Cashmere to hit tej wiosny!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner