O co poprosiła Agnieszka Chylińska na ramówce TVN?
Newsy

Agnieszka Chylińska i afera o catering na ramówce TVN. Co tak naprawdę się wydarzyło? 

Agnieszka Chylińska zabrała głos w sprawie ramówki TVN i posiłków, które brała na wynos dla dzieci. Jak to tłumaczy?

Agnieszka Chylińska od lat pojawia się na ramówkach TVN, jako jurorka "Mam talent", i zawsze szybko z nich znika - artystka, słynąca z chronienia swojej prywatności, nie udziela żadnych wywiadów, a rozmawia tylko z osobami, które z nią współpracują. Podczas ostatniej konferencji ramówkowej było podobnie - zanim jednak Agnieszka wyszła z imprezy, zahaczyła o strefę cateringową. I właśnie dlatego w sieci rozpętała się spora afera. O co poszło?

Zobacz także: Mąż Agnieszki Chylińskiej to najbardziej tajemnicza postać w show-biznesie. O Marku wiemy coraz więcej

"Mam talent": Agnieszka Chylińska przerwała występ uczestnikowi. To nowy hit YouTube'a! 

Agnieszka Chylińska wyniosła jedzenie z ramówki TVN?

Tuż po ramówce TVN serwis Pudelek.pl poinformował, że zanim Agnieszka Chylińska wyszła z ramówki, poprosiła kelnera o spakowanie jedzenia na wynos:

Agnieszka uciekła z ramówki, nie udzielała wywiadów. Szybko poszła do strefy jedzenia i poprosiła kelnera o zapakowanie posiłków na wynos. Wszyscy byli w szoku - czytamy.

Chylińska miała żartować, że bierze jedzenie dla swoich dzieci, żeby pomyślały, że sama coś ugotowała. Czy rzeczywiście tak było? 

Agnieszka Chylińska na ramówce TVN
East News

Agnieszka Chylińska rzadko kiedy reaguje na wszelkie informacje, które pojawiają się o niej w sieci, tym razem w krótkim poście na Instagramie odniosła się do sensacji portalu pisząc:

Kiedy prosisz o spakowanie kilku ciasteczek dla dzieci, a okazuje sie, że to mega obciach, bo przeciez w domu sztab kucharek ma wszystko gotowe i czeka z trzema rodzajami tortu 🤦🏼‍♀️

A ponieważ byliśmy świadkami tej sytuacji możemy śmiało potwierdzić, że rzeczywiście, Agnieszka Chylińska stojąc w kolejce do cateringu (kelnerzy podawali jedzenie gościom) poprosiła jednego z nich o zapakowanie dosłownie kilku słodkości (nie zaś pełnych posiłków) dla swoich dzieci. Była jednak wyraźnie speszona swoją prośbą. A nie powinna, bo nie była jedyną osobą na ramówce TVN, która poprosiła o zapakowanie jedzenia. 

W obronie Agnieszki stają fani, którzy piszą, że na świecie marnuje się tyle żywności, że jej prośba wydaje się dla nich naturalna. A biorąc pod uwagę fakt, że na tego typu konferencjach jest pełno jedzenia, które nie zawsze schodzi, ciężko się z nimi nie zgodzić:

Uważam że bardzo dobrze zrobiłaś i biorąc pod uwagę marnotrastwo jedzenia nie tylko na takich imprezach to wszyscy na wynos powinni dostawać to co nie zjedzono szkoda pracy i pieniędzy innych

Cudownie, że mama zawsze pamięta o dzieciach😍❤️

Zawsze tak moja mama robiła po konferencji i byliśmy ❤️❤️

Zobacz także: Agnieszka Chylińska szczerze o macierzyństwie. "Musiałam umrzeć a wraz ze mną wszystko, w co wówczas wierzyłam"

Agnieszka Chylińska na scenie Top of the Top Sopot Festival 2021
WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Jacek Kurski, Piotr Woźniak-Starak
East News
Newsy
Minuta ciszy na ramówce TVP! Jacek Kurski wspomina ofiary w Tatrach oraz Piotra Woźniaka-Staraka
Minuta ciszy na ramówce TVP! Jacek Kurski wspomina ofiary w Tatrach oraz Piotra Woźniaka-Staraka

Prezentacja jesiennej ramówki TVP odbywa się w cieniu wielkich tragedii. Dziś rano wiceszef MSWiA poinformował, że ratownicy odnaleźli ciało Piotra Woźniaka-Staraka. Kilka godzin później media przekazały kolejną smutną wiadomość- w Tatrach rozpętała się burza w wyniku której zginęły cztery osoby, a ponad sto jest poszkodowanych. Władze TVP, które zaprezentowały dziś jesienną ramówkę stacji uczciły pamięć ofiar.  Minuta ciszy na jesiennej ramówce TVP Jacek Kurski podczas rozpoczęcia jesiennej ramówki TVP poprosił o minutę ciszy. Prezes TVP przypomniał, że kilka lat temu Agnieszka Woźniak-Starak była jedną z gwiazd stacji, dlatego teraz, kiedy zmarł Piotr Woźniak-Starak, postanowił w wyjątkowy sposób uczcić jego pamięć... Przed prezentacją programów, które widzowie zobaczą w jesiennej ramówce Jacek Kurski poprosił o minutę ciszy. Prezes TVP przyznał również, że po tragedii, która rozegrała się Tatrach postanowił odwołać transmisję z ramówki na antenie TVP Info.  Myślę że będę wyrazicielem odczuć nas wszystkich, jeśli poproszę Państwa o uczczenie tych dwóch tragedii chwilą ciszy- powiedział Jacek Kurski. Przypominamy, że zanim Agnieszka Woźniak-Starak przeszła do TVN pracowała właśnie w TVP. Dziennikarka prowadziła takie programy jak: "Kawa czy herbata?", "Pytanie na śniadanie" czy "Bitwa na głosy". Agnieszka Woźniak-Starak (wówczas Szulim) prowadziła również takie wydarzenia jak festiwal w Opolu, który jest organizowany przez Telewizję Publiczną. Gwiazda zakończyła współpracę z TVP pod koniec 2012 roku, a kilka miesięcy później pojawiła się w TVN.  Zobacz także:   Piotr Woźniak-Starak we wspomnieniach przyjaciół. Krupińska,...

Agnieszka Chylińska
Newsy
W Światowy Dzień Świadomości Autyzmu Agnieszka Chylińska pokazała wzruszające zdjęcie
W Światowy Dzień Świadomości Autyzmu Agnieszka Chylińska, która sama wychowuje dzieci wymagające - jak przyznała - specjalnej troski, pokazała wzruszające zdjęcie. 

Dziś Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Wiele gwiazd publikuje w swoich mediach społecznościowych posty poświęcone temu ważnemu problemowi. W sposób szczególny uczciła go Agnieszka Chylińska . Gwiazda, która sama wychowuje dzieci wymagające - jak przyznała - specjalnej troski , pokazała wzruszające zdjęcie.  Dzieci Agnieszki Chylińskiej - Ryszard (15 l.), Estera (11 l.) oraz Krystyna (8 l.) zmieniły zbuntowaną gwiazdę rocka w dojrzałą i wrażliwą na ludzką krzywdę mamę. Od momentu, kiedy mam dzieci, jestem bardziej uwrażliwiona na ludzi - mówiła w Dzień Dobry TVN. Zobacz także:  Agnieszka Chylińska już dawno nie powiedziała aż tyle o swoich "wyjątkowych" dzieciach. Jak odbiła się na nich pandemia? Agnieszka Chylińska o dzieciach Choć niezbyt często mówi o swoim życiu rodzinnym, kilka razy otworzyła się przed fanami, opowiadając o swoich problemach. Pamiętny był jej wywiad z Marcinem Prokopem, który sama komentowała tak: To miał być kolejny nasz wywiad... Ale nie wyszło. Temat mnie przerósł. Myślałam, że dam radę, że przecież napisałam tę książkę, by powiedzieć Wam więcej. Również o sobie i o byciu mamą wyjątkowo "wyjątkowego" dziecka . Długo trzymałam w sobie te emocje nie na sprzedaż. Wyleciały ze mnie. Rozpłakałam się - napisała wówczas na Instagramie. Jeszcze mocniej otworzyła się przy okazji protestów w sprawie jesiennej decyzji w sprawie zakazu aborcji. Ja nigdy się nie żaliłam i nigdy publicznie nie opowiadałam o tym, jak mi jest ciężko z tego tytułu, że dwoje moich dzieci są dzieciakami szczególnej troski . Nie przypominam sobie też za bardzo, żeby ktoś mi pomagał, wspierał, jeśli chodzi o tak zwane państwo – mówiła Chylińska na wideo opublikowanym na...

Oszczędzanie na jedzeniu
© kaprikfoto/Fotolia.com
Styl życia
10 pomysłów na to, jak oszczędzać na jedzeniu
Według danych Eurostatu w polskich gospodarstwach domowych rocznie marnuje się ok. 2 mln ton żywności. Oszczędzanie na jedzeniu należy zatem rozpocząć od ograniczenia ilości wyrzucanego jedzenia.

Według danych Eurostatu w polskich gospodarstwach domowych rocznie marnuje się ok. 2 mln ton żywności. Oszczędzanie na jedzeniu należy zatem rozpocząć od ograniczenia ilości wyrzucanego jedzenia.   W oszczędzaniu na jedzeniu pomoże planowanie budżetu, planowanie całotygodniowego menu oraz robienie listy zakupów przed wyjściem do sklepu. 1. Określ budżet i dzienny limit wydatków na żywność Po otrzymaniu wypłaty i odliczeniu wszystkich koniecznych opłat oraz ważnych, planowanych na dany miesiąc zakupów podziel pozostałą kwotę przez liczbę dni w miesiącu. Liczba, którą otrzymasz, będzie stanowiła orientacyjną, maksymalną kwotę, którą dziennie możesz wydać na jedzenie. Od tej kwoty odejmij liczbę, jaką chcesz zaoszczędzić na jedzeniu. Przykładowo, jeśli maksymalnie możesz wydawać dziennie 20 zł i chcesz zaoszczędzić 3 zł, to dzienne wydatki na jedzenie nie powinny przekraczać 17 zł. Nie oznacza to, że nie możesz jednorazowo wydać 27 zł, czy nawet 50 zł na zakupy, jeśli będzie to konieczne. Po każdym przekroczeniu określonej kwoty, musisz jednak aktualizować dzienny limit, pomniejszać go o różnicę między wydaną sumą, a pieniędzmi podzielonymi na pozostałe dni miesiąca. 2. Regularnie rób przegląd szafek i lodówki O puszkach, ryżu, kaszach i makaronach, które mają długi termin przydatności do spożycia, łatwo jest zapomnieć. Raz w tygodniu, zanim zaczniesz układać jadłospis, sprawdź zatem, co masz w lodówce i szafkach kuchennych. Znajdujące się tam jedzenie może stać się podstawą lub składnikiem wielu smacznych potraw. Często wystarczy dokupić do nich przyprawy. Jeśli brakuje ci pomysłu na takie dania, poszukaj inspiracji w książce kucharskiej albo w internecie. 3. Planuj obiady na cały tydzień Kiedy masz już określony budżet i wiesz, czym...

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner