Agentka Katarzyny Cichopek skomentowała doniesienia na temat rozwodu z Marcinem Hakielem
Instagram @katarzynacichopek
Newsy

Agentka Katarzyny Cichopek zabrała głos w sprawie rozwodu! "Sugerowanie, że jest inaczej to czysta manipulacja"

W sprawie plotek na temat rzekomego sporu o podział majątku między Katarzyną Cichopek a Marcinem Hakielem głos zabrała agentka prowadzącej "Pytanie na śniadanie". Mocny komentarz!

Choć przez chwilę mogło się wydawać, że atmosfera wokół rozstania Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela zrobiła się nieco luźniejsza, to do mediów niedawno znów trafiły zaskakujące doniesienia. Najpierw instruktor tańca zasugerował, że przemilczał wiele rzeczy, które mogłyby postawić jego byłą partnerkę w niezbyt dobrym świetle. Później w sieci pojawiły się plotki, według których prowadząca "Pytanie na śniadanie" zamierza walczyć o majątek z mężem. Aktorka miała zatrudnić nowego prawnika, by mieć większe szanse na wygraną.

W mediach pojawił się mocny komentarz agentki Katarzyny Cichopek, która odniosła się do ostatnich spekulacji. Co zdradziła?

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku. Cichopek i Hakiel to dopiero początek. Jedna z par walczy o miliony

Mocne oświadczenie agentki Katarzyny Cichopek: "Nie ma żadnej walki o majątek"

Wiele wskazywało na to, że rozwód Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela przebiegnie w ekspresowym tempie. Małżonkowie porozumieli się w sprawie alimentów. Później jednak instruktor tańca zasugerował, że nie zdradził całej prawdy na temat rozstania z prowadzącą "Pytanie na śniadanie". Następnie pojawiły się sensacyjne plotki o zatrudnieniu przez Katarzynę Cichopek nowego prawnika. W odpowiedzi na spekulacje głos zabrała agentka prezenterki, która na łamach "Faktu" odniosła się do doniesień o rzekomej walce o majątek.

Zobacz także: Katarzyna Cichopek w ogniu krytyki. Fani: "Jaki śmieszny retusz"

Kasia Cichopek na planie spotu Pytania na śniadanie
Dariusz Gałązka/AKPA

Nie ma żadnej walki o majątek. Sprawy rozliczeń finansowych między Kasią i Marcinem są już dawno ustalone - podkreśliła agentka Katarzyny Cichopek, Aldona Wleklak.

W rozmowie z "Faktem" Aldona Wleklak zaznaczyła, że rodzina Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela obecnie żyje w dużym stresie. Agentka prowadzącej "Pytanie na śniadanie" stwierdziła, że w ostatnim czasie doszło do manipulacji, która szkodzi małżonkom i ich bliskim. Zasugerowała też, że Katarzyna Cichopek będzie mogła wyciągać konsekwencje prawne za szerzenie nieprawdziwych informacji na temat jej rozwodu.

Katarzyna Cichopek w wiosennej stylizacji
Instagram @katarzynacichopek/

Sugerowanie, że jest inaczej to czysta manipulacja i zaburzenie spokoju rodziny, która i tak jest już w stresującej sytuacji. Media i osoby, które tego nie uszanują, poniosą konsekwencje prawne - dodała Aldona Wleklak.

Możemy się jedynie domyślać, że gdy Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel publikowali oświadczenie o rozstaniu, prowadząca "Pytanie na śniadanie" nie spodziewała się, że koniec jej związku stanie się aż tak medialną sprawą. Prezenterka nie wzięła jednak pod uwagę tego, że jej były partner stanie się tak aktywny w mediach społecznościowych i m.in. udzieli głośnego wywiadu w "Mieście kobiet". Niedawno Marcin Hakiel znów pokazał wymowne zdjęcie, które wywołało burzę w komentarzach.

Kuba Wojewódzki zaczepia Marcina Hakiela, tancerz odpowiada
Miasto Kobiet/Player.pl

Zobacz także: Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski razem na planie nowego spotu "Pytanie na śniadanie"! 

Myślicie, że Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel rzeczywiście rozwiodą się w dobrych relacjach?

Kasia Cichopek o rozwodzie
AKPA
Newsy
Katarzyna Cichopek pierwszy raz o rozwodzie: "To jest moje życie, moje decyzje"!
Katarzyna Cichopek pierwszy raz zabrała publicznie głos na temat rozwodu z Marcinem Hakielem. Jest również komentarz w sprawie podziału ich majątku!

Do tej pory to głównie Marcin Hakiel wypowiadał się na temat prywatnych spraw, związanych z byłą partnerką - Katarzyną Cichopek. Tymczasem teraz to sama aktorka publicznie zabrała głos w sprawie rozwodu z tancerzem. Z jej wypowiedzi wynika, że to ona zakończyła małżeństwo z Hakielem. Ale czy rzeczywiście zamierza walczyć z nim o pieniądze? Wiemy!  Katarzyna Cichopek zabiera głos w sprawie rozwodu Bez wątpienia w tym roku rozstanie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela należało do tych najbardziej medialnych. O ile Marcin Hakiel wypowiedział się na temat Katarzyny Cichopek niejednokrotnie, tak ona konsekwentnie milczała. Do teraz, kiedy postanowiła udzielić wywiadu dla "Twoje Imperium". Wynika z niego, że to aktorka zdecydowała o rozstaniu, potwierdzając przez to wersję Marcina Hakiela, dodała także, że była to ciężka, aczkolwiek przemyślana decyzja: - Decyzji o zakończeniu 17-letniego związku, w którym są dzieci, nie podejmuje się pod wpływem impulsu. (...) To jest moje życie, moje decyzje, moje wybory. Żyję po swojemu najlepiej, jak potrafię - mówi gwiazda "M jak miłość". Zobacz także:  Katarzyna Cichopek na okładce "Party"! Dlaczego milczy w sprawie rozwodu z Marcinem Hakielem? Katarzyna Cichopek zdradziła także, że w całej sprawie to dzieci są najważniejsze zarówno dla niej, jak i byłego partnera. Z tego też względu oboje dbają o to by Adam i Helenka nie ucierpieli przez zbliżający się rozwód: - Oboje pracujemy nad tym, żeby Adam i Helenka jak najmniej odczuli skutki naszego rozstania. Uważnie ich obserwuję i mam pełne przekonanie i poczucie, że tak właśnie jest. To są lata zainwestowanego czasu, uwagi, bliskości i miłości, które teraz procentują  Fani nadal jednak zastanawiają się nad przyczynami rozwodu. W tej kwestii...

Kasia Cichopek na Warszawskiej Starówce
Instagram @katarzynacichopek
Newsy
Katarzyna Cichopek wyszła na spacer po starówce. Fani pytają: "A z kim ty tam jesteś..."
Katarzyna Cichopek pochwaliła się zdjęciami ze spaceru po starówce. Fani zaczęli dopytywać, kto towarzyszył prowadzącej "Pytanie na śniadanie". Gwiazda odpowiedziała!

Odkąd Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel poinformowali o rozstaniu, internauci uważniej śledzą ich aktywność w mediach społecznościowych. Zainteresowanie fanów jeszcze bardziej wzrosło, gdy pojawiły się spekulacje o romansie prowadzącej "Pytanie na śniadanie". Sam Marcin Hakiel w głośnym wywiadzie w programie "Miasto kobiet" zasugerował, że żona zostawiła go dla innego mężczyzny. Jak dotąd Katarzyna Cichopek jednak nie odniosła się do tych plotek. Internauci sprawdzili, kto towarzyszył gwieździe podczas jednego z ostatnich spacerów. Katarzyna Cichopek bawi się na warszawskiej starówce. Zdradziła, z kim wybrała się na spacer! Fani z wypiekami na twarzy obserwują aktywność w mediach społecznościowych Marcina Hakiela i Katarzyny Cichopek , sprawdzając, jak para układa sobie życie na nowo. Niedawno instruktor tańca szczerze opowiedział o szukaniu nowej miłości . Natomiast znacznie bardziej powściągliwa jest prowadząca "Pytanie na śniadanie", która nie komentuje plotek o romansie z Maciejem Kurzajewskim . Katarzyna Cichopek pochwaliła się zdjęciami z warszawskiej starówki. Gwiazda postanowiła skorzystać z wiosennej pogody i wybrała się na spacer. Oczywiście internauci zaczęli się zastanawiać, kto zrobił zdjęcia prezenterce telewizyjnej.         Wyświetl ten post na Instagramie                       Post udostępniony przez Katarzyna Cichopek (@katarzynacichopek) Zobacz także:   Marcin Hakiel po rozstaniu z Katarzyną Cichopek wróci do "Tańca z Gwiazdami?! Wymowna odpowiedź  Katarzyna Cichopek z "Pytania na śniadanie" wreszcie...

Aleksandra Domańska ostro skrytykowała Marcina Hakiela
Artur Zawadzki/REPORTER/mat. prasowe TVN
Newsy
Aleksandra Domańska uderza w Marcina Hakiela: "Dorośnij koleś"
Aleksandra Domańska skomentowała zachowanie Marcina Hakiela w mediach społecznościowych. Aktorka ostro skrytykowała byłego partnera Katarzyny Cichopek.

Niedługo po tym, jak Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel ogłosili rozstanie, na prowadzącą "Pytanie na śniadanie" zaczęła spadać ostra krytyka. Mnóstwo internautów zaczęło współczuć byłemu partnerowi gwiazdy i obwiniać jego żonę o rozpad małżeństwa, które uchodziło za jedno z najbardziej zgodnych w show-biznesie. Choć początkowo para chciała uniknąć głośnego i medialnego rozstania, Marcin Hakiel udzielił wywiadu w programie "Miasto kobiet". Chwilę po publikacji gwiazda "M jak miłość" musiała zablokować możliwość komentowania zdjęć na swoim profilu na Instagramie, ponieważ została zalana nieprzyjemnymi wiadomościami.  W ostatnim czasie jednak coraz więcej osób zaczyna stawać w obronie Katarzyny Cichopek. Głos zabrała Aleksandra Domańska, która negatywnie oceniła wywiad Marcina Hakiela i uderzyła w instruktora tańca. Aleksandra Domańska zażenowana postawą Marcina Hakiela: "Co za żenujący materiał" Przez ostatnie dni na Katarzynę Cichopek wylała się fala krytyki . Duży wpływ na to miał głośny wywiad z Marcinem Hakielem , w którym instruktor tańca wyraźnie zasugerował, że został porzucony przez żonę. To jeszcze bardziej podgrzało atmosferę, a plotki o romansie Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego nabrały na sile. Widząc hejt, jaki spadł na prowadzącą "Pytanie na śniadanie", niektóre gwiazdy postanowiły opowiedzieć się po jej stronie. Aleksandra Domańska nie ukrywała, że jest zażenowana rozmową, która ukazała się w "Mieście kobiet" i stwierdziła, że Marcin Hakiel zachowuje się niedojrzale. Zobacz także:   Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski razem nie tylko w "Pytaniu na śniadanie"? "Dobrze się rozumieją" - Co za żenujący materiał. Gość zdradza prywatne sprawy...

Nasze akcje
Douglas
Styl życia
Największa perfumeria Douglas to miejsce inne niż wszystkie
Współpraca reklamowa
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik